SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 19, 2017 13:14 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Raczej badziew biorąc pod uwagę masę ryżu i gluten kukurydziany... Za dużo węglowodanów niepotrzebnych kotu.
ser_Kociątko
 

Post » Śro lip 19, 2017 13:17 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

raczej tak... ale pewnie smaczna, moj uwielbia rybny purizon. szukam czegos w zastepstwie. to chyba applaws lepszy http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... aws/585018 i jest polecanych w tym watku
https://www.youtube.com/watch?v=8NIlVyBtopc
Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc.

rest

Avatar użytkownika
 
Posty: 53
Od: Sob gru 27, 2014 17:08
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow

Post » Śro lip 19, 2017 17:32 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Applaws ma zły stosunek wapń:fosfor i dużo kotów ma po nim biegunkę.
Może Feringa sucha rybna? Albo GranataPet?
ser_Kociątko
 

Post » Śro lip 19, 2017 17:46 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

A moje futra nie lubią rybnych karm, ani mokrych, ani suchych. :placz: Cały czas szukam czegoś w zastępstwie Orijena, ale na podobnym poziomie. Właśnie spojrzałam na cenę Acany (jedyna chyba sucha karma z wyższej i średniej półki, której nie próbowaliśmy) - chyba ich pogięło. 8O

Aaaśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5024
Od: Śro sty 19, 2011 22:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Śro lip 19, 2017 18:52 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

juz zamowilam applaws jednak... za pozno odczytalam posta :( zobaczymy, bede mu wprowadzac stopniowo moze nie dostanie biegunki :ok:
https://www.youtube.com/watch?v=8NIlVyBtopc
Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc.

rest

Avatar użytkownika
 
Posty: 53
Od: Sob gru 27, 2014 17:08
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow

Post » Śro lip 19, 2017 20:07 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

rest pisze:juz zamowilam applaws jednak... za pozno odczytalam posta :( zobaczymy, bede mu wprowadzac stopniowo moze nie dostanie biegunki :ok:

Moje nie miały żadnych sensacji po Applawsie, więc może u Was też się sprawdzi. :ok:

Aaaśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5024
Od: Śro sty 19, 2011 22:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob lip 22, 2017 17:25 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Karma mokra Catz Finefood. Ktoś tym karmił kotka? Warto? (pomijam fakt, że oniemiałam czytając o karmie z kangura)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie lip 23, 2017 8:04 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Bestol pisze:Karma mokra Catz Finefood. Ktoś tym karmił kotka? Warto? (pomijam fakt, że oniemiałam czytając o karmie z kangura)


Ja probowałam tę. http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... ood/360767 Smak drób.

Skład dobry. Konsystencja takiej rozciapanej mielonki.
Ludzie tym karmia i chwala, a moj gad podszedł na jakies 30cm do miski i odszedł. Probowałam mu troche wsadzic sila do pysia, zeby choc sprobowal, bo czasami w ten sposob zaskakuje i cos
nowego, co wczesniej olał zje.
W tym wypadku nie zadziałało, obraził sie na mnie i wypluł.
Kurczak i tunczyk Miamora w sosie pomidorowym oraz cosma wciąż żadzą. Nie to nie. Na kolanach prosic nie bede. Je dobre suche to mokre moze zjesc gorsze. Jakos sie wyrówna.
Zrobie jeszcze 1 probe jak mała Zołza podrosnie, moze choć jej zasmakuje.

PS. Z kangurem podawałam Animonde exotic. https://animalia.pl/animonda-carny-exot ... oly/19171/
Konsystencja taka sama jak saszetek CF. Rozciapana mielonka. Zapach tez podoby. Reakcja kota identyczna jak na CF z drobiem - wielkie fuuj.

NIe kupuj w zooplusie całych pakietow tego CF. Kup w zoologu stacjonarnym po 1 saszetce na probe.
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Nie lip 23, 2017 8:44 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Moj Catz Finefood bardzo lubiły, zjadały z dziką radością, wszystkie smaki(jadły Grau oraz Ferringe, ale to CF im najbardziej podchodził ) - jedyne zastrzeżenie miałam takie, że nuty zapachowe karmy wybitnie czuć potem w kupie ;)
Tak jak mówi Farci, warto przetestować na pojedynczej puszce, czy kotełko zaakceptuje- kiedyś brakowało mi do darmowej wysyłki i wzięłam pakiet Ragout Royale Miamor, okazało się, że dwójca święta uznała, że niedobre ;) Ale dachowiec kuzynki się ucieszył, z gratisowych obiadków.
Obecnie z gotowców dojadają Ferringe(przejadła się ;) ) + wspomniane saszetki z Miamora(Feine Filetes- bardzo dobre, Stefka może brać udział w reklamie, tańczy gdy biorę saszetke do reki i mruczy na sam widok) .
Parę razy w tygodniu siekany mix mięcha(serca, żołądki etc) i takie mają pikne futra ;)
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5968
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Nie lip 23, 2017 10:17 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

U nas CatzFineFood przoduje nic im tak nie smakuje jak śledź z krewetkami :) jedzą jeszcze Granatę i Feringę 
Konsystencja zależy od smaku np, śledź to taki bardziej mus, a jagnięcina to mielonka ;)
I właśnie surowe mięcho na kolację :)
ser_Kociątko
 

Post » Nie lip 23, 2017 12:09 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Moje jedzą Catz Finefood ulubione smaki: jagnięcina z królikiem, drób, wieprzowina purr. Jeśli Wasze koty lubią mielonki takie lekkie, rozpaćkane to polecam Gussto. Karma o rewelacyjnym składzie, bogata w taurynę, biotynę. Obecnie są 3 smaki, za miesiąc dojdą kolejne 3.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 932
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Pon lip 24, 2017 11:36 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

boguska_t pisze:Moje jedzą Catz Finefood ulubione smaki: jagnięcina z królikiem, drób, wieprzowina purr. Jeśli Wasze koty lubią mielonki takie lekkie, rozpaćkane to polecam Gussto. Karma o rewelacyjnym składzie, bogata w taurynę, biotynę. Obecnie są 3 smaki, za miesiąc dojdą kolejne 3.


Mój je CFF puchy (śledziki miauuuu :)), feringe, granatę symfonię (drobiowe), czasem mc'sa (kaczkę), suchego orijen'a.
Zakupiłam gussto właśnie ostatnio, wszystkie 3 poszły w kosz :( coś mu nie podeszło :( chyba jakiś wspólny składnik mają, co mojemu nie pasi. Ale póki je wszystko (i mokre i suche) z dobrym składem, to nie ubolewam ;) Bo jakoś specjalnie marki nie muszę zmieniać ;)

gizmo22

 
Posty: 171
Od: Wto lis 29, 2016 8:39

Post » Pon lip 24, 2017 17:40 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

A jaką możecie polecić karmę niskobiałkową (musimy zbić białko) i bez rybną (trafił mi się przypadek, że jeśli jest ryba to nie tknie), najlepiej kurczakową z takimi większymi chrupkami i delikatną dla przewodu pokarmowego (mamy problem z zaparciami). Obecnie jesteśmy na Purizonie, ale Purizon ma właśnie dość wysokie białko, a do tej pory takiego problemu nie było i jestem w kropce, bo większość lepszych chrupek jest właśnie wysokobiałkowe.

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon lip 24, 2017 17:48 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Może GranataPet? Z drobiem 33% białka, z kaczką 31 %. Chrupki są duże. Jest sporo włókna, więc na zaparcia też dobra

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 24, 2017 19:39 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Nie jadłyśmy, spróbujemy. Wielkie dzięki !

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: emilab., ewar, kicalka, Silverblue i 107 gości