SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 01, 2018 10:35 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Witam. Potrzebuję porady, konkretnie propozycji mokrych karm dla kota w kawałkach, pakowanych w małe tacki/saszetki. Z tego co patrzyłam do tej pory to wszystkie lepsze karmy są w formie mielonek, a mój zadeklarowany chrupkożerca zaczął próbować rozmiękczone chrupy, więc chciałabym spróbować dać mu coś o podobnym wyglądzie. A zależy mi na czasie, bo dziś muszę się zdecydować (koleżanka koło południa składa zamówienie na zooplusi, a ja się podłączam).
Czytałam też kiedyś o sosie dosmaczającym, ale nie mogę teraz tego znaleźć - czy ktoś się orientuje, jak to się nazywa (o ile jeszcze jest)? Z góry dzięki za pomoc :)

kaamilaa

 
Posty: 18
Od: Wto lis 29, 2016 19:25

Post » Czw lut 01, 2018 10:41 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Sos dosmaczający to Vitacraft
Mokre w kawałkach to Bozita (lepsze niż Whiskas, ale bez szału)
My Star (pakiet próbny pakowany po 2 tacki to też kawałki)
Miamor w saszetkach to też kawałki :)
ser_Kociątko
 

Post » Czw lut 01, 2018 12:13 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Kawałki są w saszetkach Doliny Noteci Premium (w sosie). Dość drogo wychodzą, ale nawet nasza wybredna tymczaska wylizywała miskę do czysta. Ja się na nie natknęłam w lokalnym sklepie zoologicznym i wzięłam po saszetce na próbę, a potem zamawiałam online - w zooplusie nie ma, ale jest w czym wybierać i nawet odbiór osobisty jest najczęściej możliwy.

Jedna uwaga - nie jest to karma kompletna! Jako uzupełnienie nadaje się tylko do karmy suchej dobrej jakości.

Poglądowo - to ta seria: https://www.ceneo.pl/45090421;0280-0.ht ... ick_scroll

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 01, 2018 12:31 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Dziękuję. O Bozictie wiedziałam, bo kupowałam dla drugiego kota (juz za TM), ale jest pakowana w za duże kartoniki, a nie wiem czy chrupkożerca będzie chciał jeść (wczesniej nawet nie liznął czegoś, co nie chrupało). Zamówiłam próbny pakiet MyStara i zobaczymy, czy da sie namówić.

kaamilaa

 
Posty: 18
Od: Wto lis 29, 2016 19:25

Post » Czw lut 01, 2018 15:57 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

zrobiłam nowy wątek

viewtopic.php?f=1&t=183659
ser_Kociątko
 

Post » Czw cze 14, 2018 9:04 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

No nie wiem czy BOZITA jest średnia . Skład maja bardzo dobry jak dla mnie . Mój kot się zajada i do tego ma lsnoaca sierść.

Kicia323

 
Posty: 3
Od: Pon cze 11, 2018 19:44

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, jukatlu i 198 gości