SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 16, 2017 14:28 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Ostatnio edytowano Nie lip 16, 2017 14:40 przez piter7, łącznie edytowano 1 raz

piter7

 
Posty: 60
Od: Wto sie 03, 2010 19:15

Post » Nie lip 16, 2017 14:30 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Dziękuję Peter. Ktoś próbował Power of Nature u swojego kotka?
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie lip 16, 2017 14:41 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

U nas Power of Nature smakowalo z reszta wszystkie suche sa zjadane bez problemu

piter7

 
Posty: 60
Od: Wto sie 03, 2010 19:15

Post » Nie lip 16, 2017 14:42 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Bestol pisze:Dziękuję Peter. Ktoś próbował Power of Nature u swojego kotka?

Ja. Żadne z moich dwóch futer nie tknęło. Nawet po wymieszaniu 1:9 z inną karmą wybierały co do ziarnka tą inną, a PoN zostawał w misce. Za to bezdomniaczki zjadły ze smakiem. :ryk:
Też szukam dobrej suchej karmy. Niestety po ostatnich podwyżkach cen muszę zrezygnować z Orijena. :( Purizon lubią tak średnio (a rybnego wcale), Applaws też nie wszystkie smaki - tam podobno jest niezbyt dobra proporcja wapń:fosfor, a mieliśmy już epizod nerkowy u jednego kotka. Canagan też nie podszedł, a ostatnio kupiłam Granatapet z kaczką i samej nie tknęły, ale po wymieszaniu z Orijenem jako tako jedzą.
Acany jeszcze nie próbowaliśmy - w żadnym ze stacjonarnych w moim mieście nie mają dobrych karm, ani suchych, ani mokrych, więc nie ma szans żeby kupić trochę na próbę. Poczekam na relację jak smakowało innym kotom, zanim zamówię duży worek.

Aaaśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4993
Od: Śro sty 19, 2011 22:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie lip 16, 2017 14:47 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Co do Power of Nature - ja właśnie na nią przestawiam Matrixa. Idzie nam z oporami. Kotek dopóki może, wybiera ziarenka purizona, zostawiając PONa. Ale w którymś momencie zjada. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Za to Ramzik u mojej mamy, gdzie obecnie jestem, został przeze mnie poczęstowany PONem (dotychczas był na purizonie i na TOTW - i już za pierwszym razem wsuwał PONa aż miło. Także tego.. nie ma reguły :)
Ostatnio edytowano Nie lip 16, 2017 14:48 przez Bastet, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lip 16, 2017 14:48 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Bestol pisze: Ktoś próbował Power of Nature u swojego kotka?


Bastol, nie gniewaj sie, ale wszedzie zadajesz mnostwo pytan tylko z lenistwa, zmiast samej gdzies pogrzebac, poszukac. Nawet gdy masz odpowiedz prawie podana na tacy to udajesz, ze jej nie widzisz. Wypisujesz w wątku Kociejmamy elaboraty to chyba powinnas rowniez go czytac. Czy piszesz tylko tak aby sobie popisac - zablysnac - nie zaglebiajac sie watek w ogole?
Kociamama jakis czas temu zaczeła karmic Matrixa Ponem zeby go odchudzic. Rozmawiacie ze soba codziennie. Wnioski wyciagnij sama.

EDIT: Kociamama chyba pisałysmy w tym smym czasie :D
Ostatnio edytowano Nie lip 16, 2017 15:00 przez FarciKot, łącznie edytowano 3 razy
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Nie lip 16, 2017 14:49 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

FarciKot pisze:EDIT: Kociamama chyba pisałysmy w tym smym czasie :D

Chyba tak :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lip 16, 2017 14:58 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

KociaMama44 pisze:Chyba tak :)



Kociamama, ktorego dokładnie Pon-a kupiłas, bo jest kilka?
Tego jeszcze nigdzie nie pisalas :D
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Nie lip 16, 2017 15:02 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Ten wątek dotyczy karm dla kotów. To, że Kociamama wprowadziła tą karmę ze skutkiem jaki jest, nie znaczy, że wszyscy forumowicze mają takie doświadczenia. Chyba mam prawo zapytać się i innych osób o ich zdanie.
Farcikot - nie gniewam się. Nie staram się zabłysnąć i powiem Ci, że bardzo mnie ostudziłaś. Nie będę już pisać elaboratów. Mam serdecznie dość docinek. Podejrzewam, że jest tu więcej osób jak ja, które zniechęciło nastawienie wielu tu osób. Postaram ograniczyć się do czytania Forum i postaram wymiaukować się tu z pisania.
Ostatnio edytowano Nie lip 16, 2017 15:07 przez Bestol, łącznie edytowano 1 raz
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie lip 16, 2017 15:05 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

FarciKot pisze:
KociaMama44 pisze:Chyba tak :)



Kociamama, ktorego dokładnie Pon-a kupiłas, bo jest kilka?
Tego jeszcze nigdzie nie pisalas :D

Kupiłam Meadowland Mix - z kurczakiem, indykiem i łososiem. Skład naprawdę fajny: 50 % odwodnione mięso z kurczaka i indyka, 29 % świežy łosoś i tam reszta (bulion, wodorosty, jaja, tłuszcz z indyka). Fakt, że zapaszek to ta karma ma mocny, i chyba faktycznie kot musi się przyzwyczaić.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lip 16, 2017 15:08 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Bestol pisze:Ten wątek dotyczy karm dla kotów. To, że Kociamama wprowadziła tą karmę ze skutkiem jaki jest, nie znaczy, że wszyscy forumowicze mają takie doświadczenia. Chyba mam prawo zapytać się i innych osób o ich zdanie.
Farcikot - nie gniewam się. Nie staram się zabłysnąć i powiem Ci, że bardzo mnie ostudziłaś. Nie będę już pisać elaboratów. Mam serdecznie dość docinek. Podejrzewam, że jest tu więcej osób jak ja, które zniechęciło Wasze nastawienie. Postaram ograniczyć się do czytania Forum i postaram wymiaukować się tu z pisania.

Bestol, ja tam lubię Twoje elaboraty. Jakby co to zapraszam w tej sprawie na mój wątek. :) Tam Ci odpisałam na Twój ostatni post - nie wiem, czy widziałaś.
I też uważam, że masz prawo pytać innych, jakie mają doświadczenia z PONem. W końcu to wątek o karmach i ja nie jestem jedyna, która stosuje PONa.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lip 16, 2017 15:12 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Dziękuję Kociamama. Będę śledzić Twój wątek i trzymam kciuki za Matrixa :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie lip 16, 2017 15:15 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Bestol pisze:Ten wątek dotyczy karm dla kotów. To, że Kociamama wprowadziła tą karmę ze skutkiem jaki jest, nie znaczy, że wszyscy forumowicze mają takie doświadczenia. Chyba mam prawo zapytać się i innych osób o ich zdanie.
Farcikot - nie gniewam się. Nie staram się zabłysnąć i powiem Ci, że bardzo mnie ostudziłaś. Nie będę już pisać elaboratów. Mam serdecznie dość docinek. Podejrzewam, że jest tu więcej osób jak ja, które zniechęciło Wasze nastawienie. Postaram ograniczyć się do czytania Forum i postaram wymiaukować się tu z pisania.


Odczytałas jak chciałas. Nie mam nic przeciwko temu zebys pisala elaboraty. Dziwi tylko, ze piszesz nie czytajac.
1000 razy wszedzie o to samo pytasz, a jak nie o to samo to o cos co masz pod nosem.
Ja juz czasami nie wiem jak Cie odbierac. Czasami wydajesz sie byc z tym swoim pytaniem nadwrazlia, panikara. A czasami upierdliwa ignorantka.
To nie Twoje elaboraty skrytykowalam, ale ciagle pytania. Bo pytasz, pytasz ludzie odpowiadaja, a i tak niewiele pozytku z tego.

EDIT: Wrzuc w wyszukiwarke słowo PON, albo cała nazwe. Odpowiedzi mnostwo.
Ale po co Ty masz szukac, skoro sama nie wiesz czego chcesz raz ACANA za 5 minut PON.
Przyjda do watku jelenie i po raz 1000 napisza - odpowiedza jasnie Pani :D
Ostatnio edytowano Nie lip 16, 2017 15:22 przez FarciKot, łącznie edytowano 3 razy
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Nie lip 16, 2017 15:19 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Fakt, że pytam i fakt, że panikuję. Ale myślę, że pożytek z tego jest, bo skorzystałam prawie ze wszystkich Waszych rad.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie lip 16, 2017 15:21 Re: SPIS KARM DLA KOTA cz. 6

Dopytywanie to nic złego. To świadczy o tym, że ktoś się stara i chce się dowiedzieć jak najwięcej.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], KotSib i 207 gości