Ospały kotek

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 03, 2017 22:12 Re: Ospały kotek

ser_Kociątko został wykastrowany (ale dalej próbuje znaczyć teren - odwraca się do namierzonego obiektu, próbuje robić "psssiiii' :P).

Przyzwyczajam go do podwórka, najpierw chodził na szelkach, teraz wychodzimy z nim całą rodziną i chodzi za psami, jest samozwańczym szefem stada. Śpi przytulony do psów, bawi się z psami (znaczy się, wydaje mu się, że skakanie wszystkim na plecy zza ściany to super zabawa). Nie lubi kociczki, kocha jej chłopaka - kota Czarka.

Zdemolował mi pokój tak jak całe stado przez 10 lat nie zdołało, rozwalił mi zasilacz do laptopa bo go zrzucił, nie wiem ile stłukł części zastawy stołowej, ile razy nasikał na fotel i moją pościel bo "ej wołałem jeść, więc nie śpij", sprawdza jakość potraw i jest total rudym złym potworem, którego wszyscy rozpieszczają.

:ok: :ok: :ok: :kotek:
Obrazek

mishka23

 
Posty: 19
Od: Pon sie 01, 2016 22:59

Post » Czw maja 04, 2017 9:39 Re: Ospały kotek

Super kotek :1luvu:

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 04, 2017 9:48 Re: Ospały kotek

mishka23 pisze:ser_Kociątko został wykastrowany (ale dalej próbuje znaczyć teren - odwraca się do namierzonego obiektu, próbuje robić "psssiiii' :P).

Przyzwyczajam go do podwórka, najpierw chodził na szelkach, teraz wychodzimy z nim całą rodziną i chodzi za psami, jest samozwańczym szefem stada. Śpi przytulony do psów, bawi się z psami (znaczy się, wydaje mu się, że skakanie wszystkim na plecy zza ściany to super zabawa). Nie lubi kociczki, kocha jej chłopaka - kota Czarka.

Zdemolował mi pokój tak jak całe stado przez 10 lat nie zdołało, rozwalił mi zasilacz do laptopa bo go zrzucił, nie wiem ile stłukł części zastawy stołowej, ile razy nasikał na fotel i moją pościel bo "ej wołałem jeść, więc nie śpij", sprawdza jakość potraw i jest total rudym złym potworem, którego wszyscy rozpieszczają.

:ok: :ok: :ok: :kotek:



jednym słowem - wszystko w normie :mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 274 gości