Powszechna Sterylizacja N°4

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 05, 2017 16:07 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5036 kotów, zabiegi wstrzym

Ewa L. pisze:Na PS poszło 135 zł nagroda z konkursu na Miss i Mistera Miau w konkursie ,, Kocie śpioszki " którą przekazała Miss Ofelia. :ok:


ametyst55 pisze:Zapraszam na mały bazarek z kosmetykami viewtopic.php?f=20&t=180380 :ok:


Bardzo Wam dziękuję. :1luvu: :1luvu:

Z wpływów z tego miesiąca starczy już na fakturę za koty z Olesna i okolic oraz na faktury z Opolszczyzny.

Przed nami końcówka długów: Koronowo i okolice ( 1900 zł ), Podlasie ( 1120 zł ), Rzeszów ( 610 zł ). Przyjdą jeszcze faktury z Zamościa, Przemyśla, Dobronia plus jakieś spóźnione drobiazgi za sterylki wakacyjne, ale to już nie będą oszałamiające kwoty na kilka tysięcy.

Jak to zapłacę będę zbierać na 10 sterylek dla każdego, kto tnie w ramach PS od najtańszych do najdroższych zabiegów, żeby wszyscy mogli zabrać się jak najszybciej za najpilniejsze przypadki.

Może jeszcze w tym miesiącu ruszymy, bo codziennie ktoś mnie prosi o pomoc. 8O Nikt nie wierzy, że akcja naprawdę stoi w miejscu. :201425

Podniesiemy się. :201496
Ostatnio edytowano Pon cze 05, 2017 16:52 przez Chiara, łącznie edytowano 1 raz

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7717
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pon cze 05, 2017 16:26 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5036 kotów, zabiegi wstrzym

---
:mrgreen:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 06, 2017 9:26 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5036 kotów, zabiegi wstrzym

Chiara pisze:Może jeszcze w tym miesiącu ruszymy, bo codziennie ktoś mnie prosi o pomoc. 8O Nikt nie wierzy, że akcja naprawdę stoi w miejscu. :201425

Podniesiemy się. :201496

:ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto cze 06, 2017 21:06 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5036 kotów, zabiegi wstrzym

A taki oto warkocz został ciachnięty na rzecz ciachania potrzebujących kocic:

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7717
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Śro cze 07, 2017 6:08 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5036 kotów, zabiegi wstrzym

Widziałam wczoraj na fejsbuku, ta dziewczyna już długo nosiła się z takim zamiarem, no i w końcu się zdecydowała, super! :)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro cze 07, 2017 6:17 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5036 kotów, zabiegi wstrzym

Przelane 64 zł z bazarku :ok:
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 08, 2017 1:12 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5036 kotów, zabiegi wstrzym

Romi85 pisze:Przelane 64 zł z bazarku :ok:


Dzięki!! :1luvu:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7717
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Czw cze 08, 2017 19:37 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5036 kotów, zabiegi wstrzym

Chiara pisze:Z wpływów z tego miesiąca starczy już na fakturę za koty z Olesna i okolic oraz na faktury z Opolszczyzny.

Przed nami końcówka długów: Koronowo i okolice ( 1900 zł ), Podlasie ( 1120 zł ), Rzeszów ( 610 zł ). Przyjdą jeszcze faktury z Zamościa, Przemyśla, Dobronia plus jakieś spóźnione drobiazgi za sterylki wakacyjne, ale to już nie będą oszałamiające kwoty na kilka tysięcy.

Jak to zapłacę będę zbierać na 10 sterylek dla każdego, kto tnie w ramach PS od najtańszych do najdroższych zabiegów, żeby wszyscy mogli zabrać się jak najszybciej za najpilniejsze przypadki.

Może jeszcze w tym miesiącu ruszymy, bo codziennie ktoś mnie prosi o pomoc. 8O Nikt nie wierzy, że akcja naprawdę stoi w miejscu. :201425

Podniesiemy się. :201496


Na Rzeszów zbiera koteczka ze wsi Wólka Niedźwiedzka wysterylizowana w ramach PS: https://www.facebook.com/powszechna.ste ... =3&theater

Rzeszów niestety nie załapał się na złoty wiek PS, dopiero druga faktura stamtąd czeka u mnie na zapłatę - 610 zł za siedem kocic i trzy kocurki.

Ale pani doktor napisała, że nie traci nadziei, iż jeszcze kiedyś tam wrócimy i co nieco potniemy. Kto wie, może ? :)

Obrazek

Niestety dotarła jeszcze spóźniona i trochę zapomniana faktura z Izbicy. 4 040 zł za 49 kocic i 6 kocurów ciętych przez ostatni rok, dowożonych przez wolontariuszy z Zamościa. Pozwoliłam też ciąć tam wiejskie okoliczne.

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7717
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Czw cze 08, 2017 19:53 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5036 kotów, zabiegi wstrzym

coś do okrycia biustu i na plażę i na PS:
viewtopic.php?f=20&t=180362
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt cze 09, 2017 14:07 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5050 kotów, zabiegi wstrzym

Tym razem poszło do Was 95 zł :ok:

Może to jeszcze nie ostatnia wpłata z tego książkowego bazarku, bo sprzedaż wciąż trwa :)
viewtopic.php?f=20&t=180221
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Nie cze 11, 2017 21:48 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5050 kotów, zabiegi wstrzym

czarno-czarni pisze:coś do okrycia biustu i na plażę i na PS:
viewtopic.php?f=20&t=180362


JoasiaS pisze:Tym razem poszło do Was 95 zł :ok:

Może to jeszcze nie ostatnia wpłata z tego książkowego bazarku, bo sprzedaż wciąż trwa :)
viewtopic.php?f=20&t=180221


Dzięki! :1luvu: :1luvu:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7717
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Nie cze 11, 2017 21:57 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 4836 kotów, zabiegi wstrzym

Chiara pisze:Komentarze z fejsa osób z Podlasia, które potwierdzają skuteczność PS na tym terenie:

Sylwia Artemiuk> Od 3 lat jestem wolontariuszką Powszechnej Sterylizacji, faktury i zdjęcia kotów z dwóch lecznic z Bielska Podlaskiego wysyłalam do Powszechnej Sterylizacji

Agnieszka BW: A ja potwierdzam że Sylwia Artemiuk wysyłała !

Ewa Komor-Mazur A ja potwierdzam, ze je ksiegowałam ;)


Ka Katarzyna Zia: Dzięki PS, moja mama włączyła się w sterylizację na terenie Podlasia. Zaprzyjaźniona lecznica skontaktowała ja z wolontariuszka działająca na tym terenie. Mama bez problemu wypożyczyła klatkę łapkę, kontenery. W lecznicy po każdym zabiegu koty były fotografowane. Mama otrzymała fachowa pomoc, wszelkie porady, jak łapać dzikie koty. Ponieważ mama mieszka w Warszawie już nie może doczekać wyjazdu na więc i kolejnych akcji.


Dorota Oksiuta: Dzięki powszechnej sterylizacji udało mi się wysterylizować koty ze wsi Mulawicze i Kolonia Mińce. Dziękujemy.


Agnieszka BW: Bardzo dziękuję Powszechnej Sterylizacji za sterylizację w Bielsku Podlaskim i okolicach.Potwierdzam całą sobą
że jesteście z nami


Anna Grabowska: potwierdzam, dzięki pomocy Powszechnej Sterylizacji wysterylizowałam kilkanaście podlaskich kotów - bardzo dziękuję :-) życzę Wam, a przede wszystkim tym potrzebującym zwierzakom, aby cała akcja nie zwalniała tempa i mogła trwać


Agnieszka BW: Justyna Kuczyńska Eliza Kopaczewska Danka Stepaniuk Wy też możecie potwierdzić


Justyna Kuczyńska: Potwierdzam <3 PS robi kawał dobrej roboty!


Danka Stepaniuk: Potwierdzam <3 Hajnowka, Bialowieza, i okoliczne podlaskie wsie rowniez korzystaja z pomocy PS !


Eliza Kopaczewska: Oczywiście! Dla ostatniej kici z Hajnówki co to dzięki PS załapała się żeby szczęśliwie nie zostać bezdomną matką szukamy domu, bo z dzikuski wyszła przylepka <3 PS


Agnieszka BW: Szkoda że emerytki które pomagały mi czasam w łapaniu kotów np na terenie ogródków działkowych nie maja facebooka Ale w ich imieniu Dziękuję Powszechnej Sterylizacji


Anna Wawulska-Plis: Dzięki nieocenionej pomocy PS w Bielsku Podlaskim i okolicach udało mi się wysterylizować kilkadziesiąt kotów. Powszechna Sterylizacja jak zawsze niezastąpiona. Nigdy nie odmówiła zabiegów podlaskim kotom. Nie od dziś wiadomo, że liczy się prewencja, a jeśli chodzi o walkę z bezdomnością - sterylizacja /kastracja to podstawa!
Szare, bure i łaciate - jesteście niezastąpieni, a Wasza akcja Powszechnej Sterylizacji to najlepsze, co mogło spotkać koty z Podlasia. Dziękuję za to, że jesteście z nami!!! Dziękuję z całego serca!!! <3


Agnieszka BW: Aniu widać że mniej biedy kociej na Bielskich ulicach prawda?


Anna Wawulska-Plis: Oczywiście, że widać mniej biedy kociej i to nie tylko w mieście, ale i na wsi, gdzie powoli gospodarze przekonują się zabiegów sterylizacji. Pamiętam, jak jeden gospodarz w ubiegłym roku przywiózł 9 kotów na zabiegi, w tym 8 kotek. Można policzyć ile kociąt pojawiłoby się w przeciągu roku... Ale można także szybko policzyć ile zabiegi wyniosłyby gospodarza.


Agnieszka BW: Iwka BW potwierdź że Powszechna Sterylizacja nam pomaga!


Marta Konopko: Nigdy nie pomyślałam, żeby zliczać, ale 50-60 kotów z Grajewa i okolic dziękuje za sfinansowanie zabiegów. Każda faktura zapłacona w terminie. Dziękuję, PS


Zerknijcie też na komentarze pod tym postem, gdzie każdego dnia pojawiają się kolejne osoby z całej Polski, które potwierdzają, że PS im pomogła: https://www.facebook.com/powszechna.ste ... =3&theater



Ostatnia faktura z Podlasia, na którą nie udało się nadal zebrać i o której pisałam wyżej:

Obrazek

Przy przerabianiu z pdf na jpg program zmienił polskie znaki i musimy jakoś z tym żyć. :twisted:

14 kocic, 1120 zł. :cry:

PS pomogła kocicom ze wsi Czyże, ze wsi Klejniki, ze wsi Koszki i z Bielska Podlaskiego.

Na zdjęciu szczęściara ze wsi Klejniki:

Obrazek
Ostatnio edytowano Pon cze 12, 2017 23:31 przez Chiara, łącznie edytowano 1 raz

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7717
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pon cze 12, 2017 12:48 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5106 kotów, zabiegi wstrzym

Poszło na konto 35 zł z bazarku z kosmetykami :ok:
Czarno-czarni i alessandra przelały bezpośrednio na konto PS :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon cze 12, 2017 23:47 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5106 kotów, zabiegi wstrzym

ametyst55 pisze:Poszło na konto 35 zł z bazarku z kosmetykami :ok:
Czarno-czarni i alessandra przelały bezpośrednio na konto PS :ok:


Dzięki!! :1luvu:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7717
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Wto cze 13, 2017 0:04 Re: Powszechna Sterylizacja N°4, 5106 kotów, zabiegi wstrzym

Także w Koronowie i okolicach PS trochę zaszalała za czasów swej świetności. Wolontariuszka porwała się na liczenie ile kotów tam wspólnie ciachnęliśmy i wyliczyła, że ponad 150.

Ja ze swej strony dodam, że każda kotka, która potrzebowała zabiegu jechała na niego w ramach PS. Czy bezdomna, czy wolno żyjąca, czy po prostu biedna. Zawsze wierzyłam, że zdobędziemy kasę na rachunki i zawsze się udawało, kocie nieszczęście się po prostu nie rodziło.

Właśnie o Koronowie napisałam poniższy post, bo dziewczyny w niejedno miejsce zaszły, by poprawiać los kocic:
https://www.facebook.com/powszechna.ste ... =3&theater

Na fakturę za 19 kocic z Koronowa i okolic na kwotę 1900 zł, o której pisałam wyżej, nadal zbieram:

Obrazek

Starsza faktura już dawno opłacona:

Obrazek

Komentarze z fajsa potwierdzające skuteczność akcji na tym terenie:


Anna Katarzyna: Potwierdzam, ciachany był kot za kotem, żadnemu nie odmówiono. Była to nieoceniona pomoc finansowa i równie nieoceniona praca wolontariuszek oraz lecznicy, która zgodziła się ciąć za niższe stawki. Mam nadzieję, że czasy świetności akcji wkrótce powrócą <3


Agnieszka Bakowicz: Szkoda, że niestety zostały wstrzymane, bo dużo takie sterylizacje pomogły teraz nie bedzie gdzie wozić kotów :-(


Karolina Tomczuk - Rzepka: Potwierdzam pomoc była udzielona rowniez kotom z mojej okolicy które dokarmiam a niestety nie miałam finansów żeby je wysterylizowac na własny koszt. Bardzo dziękuję za pomoc bo te kociaki maja teraz lepsze życie a na jedzonko jak zawsze przychodzą do mnie


Iwona Brzószczyk Radtke: Moja kotka również miala sterylizacje powszechną przez fundacje dzięki Pani Żaneta Wnuk nie bylo.mnie na to stać a moja Znajdka wszystkie młode traciła kobietki robią wiele dobrego dla zwierząt a opieka była świetna nie można tak odbierać kociakom szansy na lepsze życie wysterylizowane szybciej znajda dom i opiekę mam.nadzieje ze wszystko potoczy się tak jak byśmy tego chcieli


Danuta Julia Galczak: I w mojej włocławskiej też :) Pisałam już o tym wcześniej. Bardzo dziękuję za akcję Powszechnej Sterylizacji :)


Magda Borchacz: Również dziękuję pomoc była i w mojej okolicy gdzie kotki zostały wysterylizowane mojej babci i kotów które zostały pozostawione same sobie po tym jak ich właściciele trafili do domu starców. Dziękuję tym Pania tz. Żaneta Wnuk Anetta Matynia i Magda W za pomoc i za całą akcję Powszechnej Sterylizacji ☺


Lucyna Strużewska: Dziękujemy w imieniu kotów z Przyrzecza. Nie dajcie się dziewczyny :) ktoś musi ratować te biedne kociaki! Przykre, że pieniądze muszą decydować o takich rzeczach :( trzymam kciuki za powodzenie Waszej misji :)!


Ania Kamińska: Dzięki tej akcji kotka, którą znalazłam została wysterylizowana i to w bardzo dobry sposób, szybko doszła do siebie ;) Dziewczyny naprawdę się postarały i bardzo jestem im za to wdzięczna ;) Mam nadzieje, ze ta akcja wróci, taka pomoc jest bardzo potrzebna


Milena Krzyżanowska: Potwierdzam. Piękna misja i wielkie uznanie za to! Wierzę,że uda się wszystko...musi!


Marta Latos: w mojej okolicy rowniez duzo kotow skorzystalo ze sterylizacji.taka pomoc jest bardzo potrzebna.dzieki niej nie ma niepotrzebnych miotow ltore byly niechciane a potem ginely w roznych okolicznosciach.dziewczyny tzn Magda W , Anetta Matynia i Żaneta Wnuk odwalaly kawal dobrej roboty.poswiecaly swoj czas i zawsze pomagaly.sama rowniez zglosilam bezdomna kotke na sterylke i potem znalazla dom.wiejskie i bezdomne koty nie zawsze maja szanse na lepsze zycie a dzieki sterylizacji mozna odmienic ich los.Powszechna Sterylizacja musi dzialac zeby dalej pomagac i robic tyle dobrego ile tylko sie da bo jest to dla nich szansa na normalne zycie a nie rodzenie kotow co ruje gdzie polowa i tak noe przezywala z powodu chorob i nieszczesiowych wypadkow.wystarczajaco duzo juz kocich nieszczesc.


Katarzyna Stańczak: Potwierdzam, sama kiedyś z Żaneta Wnuk łapałam koty z osiedla na sterylizacji, nigdy nie odmówiono nam pomocy.


Roksana Kujawska: Potwierdzam dzięki Żaneta Wnuk została wysterylizowana kotka .. a teraz mieszka z nami w domu .. dziękuję bardzo Powszechnej Sterylizacji oraz dziewczyna które dbają o kotki wolnozyjace łapią poświęcają im swój czas karmią i reagują na każdą sytuację w Koronowie i okolicy ...


Joasia Studzińska: Zdarzało mi się służyć jako transport dla koronowskich kotek ciachanych przez PS, sterylizacje u lekarzy w Koronowie są mega drogie, dlatego woziłysmy do Bydgoszczy, gdzie PS wynegocjowała dobre ceny. Dzięki dziewczynom z Koronowa i Waszemu wsparciu kociego cierpienia było dużo dużo mniej


Magda Klatecka: Powszechna sterylizacja na terenie Koronowa, to najlepsze co te kotki mogło spotkać. Bezdomne kocice są wysterylizowane, nie ma problemu niechcianych ciąż i zmniejszyła się ilość niechcianych kociaków. Szkoda, że sterylizacje zostały wstrzymane i szkoda, że tak wielu właścicieli kotów się z tym ociąga.


Dominika Jaś: START brał pod opieke kilka kotów które trafiły na PS na zabiegi. Powszechna Sterylizacja - kierujcie osoby potrzebujące teraz kastracji z tych rejonów do mnie, pomożemy


Małgorzata Piekarz: ogromna pomoc dla kotow z okolic Koronowa,dzieki temu uniklo sie bezmyslnego rozmnaza,cierpienia,wyrzucania niechchcianych istot


Ania Font Walc: Również potwierdzam skuteczność akcji. Dzięki niej udało się nam wysterylizować kilka kotek z okolic Koronowa, a jednej nawet uratować życie :)


Żaneta Wnuk: Wszystko zaczęło się 24.10.2015 r. od kotów z filmiku( poniżej link ) kiedy to bezradna wobec dużego stada mnożących się od lat kotów ( kocięta często ginęły pod kołami aut, umierały w męczarniach z powodu chorób, były trute itd.) na jednym osiedlu w Koronowie i braku pomocy ze strony gminy zwróciłam się o pomoc do Powszechna Sterylizacja i od tego dnia los tych kotów zaczął się stopniowo odmieniać na lepsze...https://www.youtube.com/watch?v=kFntbO8KK8A... Najpierw te osiedle, potem wiele innych miejsc i zakątków miasteczka, działki, okoliczne wsie itd. Niecałe 2 lata później ( ostatnia faktura z 25.05.2017 r.) i na ,,liczniku" ponad 150 WYSTERYLIZOWANYCH/WYKASTROWANYCH KOTÓW ! <3 NIESAMOWITE! <3 Wszystko dzięki pomocy Powszechna Sterylizacja <3 żadnemu kotu nie odmówiliście zabiegu, zawsze mogliśmy liczyć na Waszą pomoc ( nawet jak bywało bardzo źle). Jestem zasmucona tym, że te nasze wspólne działanie pójdzie na marne i znow będzie jak we wspomnianym 2015 r....kiedy to koty będą dalej się mnożyć...bo jeszcze wiele ich w ,,kolejce" do wyłapania.... :( Bez WAS nie damy rady... ! Jeszcze raz dziękuję, za te blisko 2 lata nieustannej pomocy ! <3



Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7717
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 227 gości