15 KOTÓW - potrzebna karma i na leki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 27, 2018 12:02 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

Obrazek

Myszka Czarnuszka
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 27, 2018 12:04 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

Obrazek

Plamka na szafie pod sufitem..lubi patrzeć na świat z góry
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 27, 2018 12:04 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

Piene koty :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto lis 27, 2018 12:05 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

Szylkretunia
Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 27, 2018 12:08 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

Plamka w umywalce...zawsze lubiła wodę
Obrazek


Obrazek
przecież umywalka słuzy do mycia....nie tylko ludziom
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 27, 2018 12:10 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

koty z pracy Oli
Obrazek
Śnieżynka, Klakson i Franuś...umilacze codziennosci :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 27, 2018 12:15 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

Witamy Kochani,
Wstawiliśmy z pomocą Mirki zdjęcia paragonów zakupionego żwirku na zimę dla naszego stada kotów. Mamy kilka kilometrów do marketu, więc staram się przed mrozami zgromadzić zapas. Na zdjęciach jest paleta ze żwirkiem w naszej piwnicy po zakupach w październiku, a teraz łącznie już po zakupach listopadowych. W październiku kupiłem 4+25+30=59 worków, w listopadzie 27+25=52 worki, razem 111 worków po 5 kg = 555 kg żwirku.
Ostatnie zakupy leków :
- 2 butelki kropli nawilżających Lacrimal - Plamka miała zaczerwienione oko, Myszce trochę jedno oczko ropieje, Szylkretka ma ciągle po kocim katarze z dzieciństwa mniej lub bardziej ropiejące oczy,
- 2 butelki kropli Gentamycyna - muszę mieć w na wypadek dłuższego pogorszenia stanu oczu, Plamce przeszło, u Myszki i Szylkretki na razie Lacrimal,
- 3 tabletki Aniprazolu na pasożyty - Szarusiowi powraca tasiemiec - od razu dostał trzy dawki,
- Fypryst Combo na pchły - dziś zamierzam odpchlić nasze koty - przy naszym licznym stadzie to masa roboty.
Powyżej Mirka wstawiła kilka zdjęć naszych kotków, za co bardzo dziękujemy.
Gdyby Ktoś z Was chciałby trochę pomóc naszym kotom, np. zamówić suchą karmę - my i nasze kociska bylibyśmy bardzo wdzięczni. Ola codziennie kupuje mokrą karmę - podroby i puszki, ale sucha karma jest niezbędna. Jesteśmy pod mailem: pawelmj1970@gmail.com - zawsze odpowiemy i podamy namiary.
Wczoraj u weta wziąłem jeszcze na wszelki wypadek 1 tabl. Aniprazolu, a w Rossmanie kupiłem dla Myszki 10 pasztecików Winston Junior z drobiem - jak była malutka odkarmiłem ją na nich i od czasu do czasu jeszcze je kupuję - to jej ulubiony pokarm.
Dziś był u nas rano spory mróz, ubierajcie się ciepło, nasi milusińscy potrzebują nas w dobrej formie.
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie,
Paweł i Ola.

olaipawel

 
Posty: 143
Od: Sob kwi 30, 2016 13:43

Post » Pon gru 24, 2018 8:41 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 24, 2018 12:28 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

Wesołych Świąt i dużo zdrowia dla Was i Waszych podopiecznych.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2261
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Pon gru 24, 2018 17:01 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

Kochani Kociarze,
Wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla Was, Waszych najbliższych i milusińskich :201461 , zdrowia, szczęścia, codziennego ciepła, serdeczności i spokoju. :1luvu:
Życzymy, żeby wszystko się układało po Waszej myśli.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2019.
Paweł i Ola.

olaipawel

 
Posty: 143
Od: Sob kwi 30, 2016 13:43

Post » Sob gru 29, 2018 7:19 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

to ja podniosę wątek, bo naprawdę zasługujecie na pomoc i bardzo jej potrzebujecie. Napisałam, Paweł, do Ciebie, maila, pomyslę też, żeby wystawić dla Was bazarek, zeby pozyskac jakieś środki finansowe w gotówce, której na leczenie stadka pewnie potrzebujecie najbardziej.
Mysle, ze powinieneś zmienić tytuł wątku, żeby widać było, ile kotów macie pod swoją opieką, w tym chorujących. Zeby to zrobić, trzeba wejść w pierwszego posta w wątku i w polu tytuł wpisać nowy. Może ktoś z zaglądających tutaj dłuższych stadem forumowiczów podpowiedziałby, jaki może przyciągnąć więcej osób?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob gru 29, 2018 8:34 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

maczkowa pisze:to ja podniosę wątek, bo naprawdę zasługujecie na pomoc i bardzo jej potrzebujecie. Napisałam, Paweł, do Ciebie, maila, pomyslę też, żeby wystawić dla Was bazarek, zeby pozyskac jakieś środki finansowe w gotówce, której na leczenie stadka pewnie potrzebujecie najbardziej.
Mysle, ze powinieneś zmienić tytuł wątku, żeby widać było, ile kotów macie pod swoją opieką, w tym chorujących. Zeby to zrobić, trzeba wejść w pierwszego posta w wątku i w polu tytuł wpisać nowy. Może ktoś z zaglądających tutaj dłuższych stadem forumowiczów podpowiedziałby, jaki może przyciągnąć więcej osób?



akurat ten wątek załozyła ich znajoma i to ona mogłaby go zmienić, ale już od jakiegoś czasu nie pojawia się na miau :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob gru 29, 2018 9:22 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

faktycznie! niby czytałam od początku, ale pod koniec już zapomniałam.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon gru 31, 2018 12:27 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

Cześć Kochani,
Dziękujemy za pamięć i zainteresowanie. Chociażby dobre słowo dużo znaczy podczas tych najgorszych dni w roku ( krótkich, ciemnych, ponurych, deszczowych, depresyjnych ). Jakiś tydzień temu pomyślałem sobie jak dobrze, że koty nam nie chorują. Nie wolno tak myśleć. Mamy teraz epidemię świerzbowca. U dr Witka kupiłem preparaty na pchły, płyn do mycia uszu, 8 strzykawek po 3 ml Oridermylu. Od czwartku myję, czyszczę uszy i podaję maść. Najpierw Bengal, potem Duszek, teraz Przecinek, Junior, Bengal. Robota do 3 godz. / dzień. Znów, żebym się nie nudził. Napisałbym masakra, tylko bez tego leczenia dopiero byłaby masakra. Większość naszych kotów przesypia buro-deszczowe dni, gdyby być kotem u nas...
Jeszcze raz Szczęśliwego Nowego Roku :piwa: i ZERO fajerwerków i petard - niestety te wybuchy znów będą :strach: .
Paweł.

olaipawel

 
Posty: 143
Od: Sob kwi 30, 2016 13:43

Post » Pon gru 31, 2018 15:38 Re: Mruczek - potrzebna pomoc finansowa

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos, pimpuś..wampirek i 249 gości