Koci seniorzy z budki strażniczej-Warbudek i Warbudka za TM

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 02, 2023 13:11 Re: Koci seniorzy z budki strażniczej-Warbudek i Warbudka za

Tulaka przesylam :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pon paź 02, 2023 16:55 Re: Koci seniorzy z budki strażniczej-Warbudek i Warbudka za

:cry:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3717
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pon paź 02, 2023 21:24 Re: Koci seniorzy z budki strażniczej-Warbudek&Warbudka-Buni

tabo10 pisze:Po 7,5roku od adopcji, w miniony piątek odszedł Warbudek (w domu Bartuś). W lutym byłoby 8lat dobrego życia,nie na ulicy a w domowych pieleszach.
Cudny,przekochany,przemądry kocurek. Zabrany spod budki strażniczej przy Warbudzie,gdzie z Bunią koczowali w pyle cementowym dobrych kilka lat. W DS był kochany, uwielbiany, był królem. Otworzył się pięknie na człowieka i stał królem życia i pościeli:)
I jego rak jednak nie oszczędził...
Odszedł do swojej Warbudki, mam nadzieję,że choć zwykle dość niechętnie; tym razem wybiegła mu na powitanie.
I teraz już razem za TM, jak kiedyś plecki w plecki spaly w jednej budce. Oboje zostawili po sobie piękne,długie historie i zabrali kawał mojego życia , zaangażowania, emocji.
Kolejne koty,które odeszły, a których nigdy nie zapomnę.
Do zobaczenia moje kochane, jedyne,niepowtarzalne,mądre,cudne,najmilsze futerka.
Już nie ma bólu...Znów jest zielona trawka,wiatr i słońce. Znów jesteście razem. TAM.
Pęka mi serce z żalu, tak szybko przemijają.
Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-B2MHaMtajP


Śpij spokojnie Maleńki [*].........................................................
Małgosiu bardzo ci współczuję odejścia cudownego Warbudka / Bartusia.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2635
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 482 gości