Koci seniorzy z budki strażniczej-Warbudek i Warbudka za TM

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 22, 2018 20:56 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Bartuś się opala

Tak,bródkę to on na śliczną. Jak w " Hallo Szpicbródka" :D

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lip 29, 2018 17:59 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Bartuś się opala

Upały :mrgreen:

Obrazek

Dziś nadeszło to piękne zdjątko. Wielka moja radość jak zwykle z każdego mmsa z DS. Pani pisze,że obudziła się i taki widok zastała .Obok na poduszce. Jego poduszce :ok:


Ps. Bardzo mało piszecie już w tym wątku,choć pewnie zaglądacie czasem.Bo fajnie popodglądać jak się wiedzie kocim seniorom...
Zastanawiam się czy go już nie zamknąć...? Spełnił swoją funkcję ,Warbudki-koci seniorzy w swoich domkach...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lip 29, 2018 18:51 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - upały:)

Ja Zawsze podczytujè i serce rośnie jak takie zdjęcia widzę ;) chciałabym żeby wątek został otwarty :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 29, 2018 21:04 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - upały:)

Nie piszemy, ale podglądamy regularnie :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 20, 2018 13:39 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej w DS - upały:)

No to proszę :D

Bartuś z Pańcią w jedną upalną noc postanowili spać na...balkonie :D Bartuś był zachwycony :ok:
Obrazek

Tutaj zdjęcie pt. " Kot w wielkim mieście".
W tle majaczy nawet Pałac Kultury :D
Obrazek

A takie dziś rano przysłało moje kochane kocisko życząc mi miłego poniedziałku.
I jak mam nie być dzięki niemu szczęśliwa :1luvu:
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 7:57 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej w DS - upały:)

Dobre wieści :1luvu:
A co u Budzi?

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 8:25 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej w DS - upały:)

Budzia milczy :roll:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 21, 2018 8:29 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej w DS - upały:)

tabo10 pisze:Budzia milczy :roll:

:(

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 21, 2018 8:39 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej w DS - upały:)

Cudne zdjęcia Bartusia. Skąd brać takie pańcie jak Bartusiowa? :)
A pisałaś do Budzi i milczy?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto sie 21, 2018 9:12 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej w DS - upały:)

Nie nie pisałam do Budzi i milczy,bo wtedy to bym się dopiero martwiła!

Są różne domki.
Jedne mają potrzebę dzielenia się informacjami o swoim kocie, inne nie.
Jedne wysyłają zdjęcia przy każdej możliwej okazji, inne odzywają się z życzeniami na święta,albo ot tak po kilku latach,bo sobie ostatnio przypomnieli o pierwszej opiekunce ich kotów.
To normalne.
Bardzo się cieszę jak mam kontakt mmsowy i widzę co u kota jeszcze długie lata po adopcji i mam takich domków bardzo dużo (Ci ktorzy śledzą moje wątki to doskonale wiedzą,czasem nawet sama zamykam wątek ,mimo że zdjecia dostaję nadal i kontakt mam. Zamykam jak już tylko podglądacie i nie piszecie,bo sytuacja jest stabilna,a ja nie mam czasu ciągnąć kilku wątków jednocześnie i nie mam motywacji wklejać zdjęcia za zdjęciem bez Waszego odzewu ).

Ale też nie mogę i nie chcę stałego kontaktu oczekiwać na siłę od wszystkich.
Byłam u Budzi na wizycie p/a i było wszystko w porządku :)
Doskonale się wpisała w charakter domu i Pani była bardzo zadowolona. Kotka myślę,że też. Spokojnie wylegiwała się u siebie na fotelu,na łóżku. Pani na włościach. Całe mieszkanie tylko dla niej,bez innych kotów. Tak jak lubiła najbardziej. Z Panią głaskającą przy boku. Dzwoniłam też do nich parę razy.
Zaprosiłam do nas na forum,ale przecież nikt nie ma obowiązku tu relacjonować losów jego kota do końca jego dni.

I musimy to uszanować :( .
Choć z wielkim żalem,bo Budzia to wyjątkowo mądra kotunia i sama chętnie bym chciała słuchać nadal co tam u niej nowego...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt gru 14, 2018 9:25 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej w DS - upały:)

Bartuś (d.Warbudek) nadal kochany do szaleństwa,przez wszystkich. Ostatnio dostał całą torbę suszonej kocimiętki od Dziadka :1luvu: Może zostać dealerem wg mnie :wink: ale Pani mówi,że Bartuś ma to na własny użytek :mrgreen:

w kolejnej pięknej pościeli
Obrazek

z nową niebieską myszą :cry:
Obrazek

a tu już przedsmak Świąt w dekoracji i widok przez okno na Pałac Kultury :D
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt gru 14, 2018 11:29 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej w DS - kolejne świę

Wszystkim kotom życzymy w prezencie od Mikołaja takich domków jak Bartusia :s5:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro gru 19, 2018 21:29 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej w DS - kolejne świę

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro gru 19, 2018 23:19 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej w DS - kolejne świę

:201461
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Śro lut 06, 2019 11:18 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej w DS - kolejne świę

Mijają dwa lata odkąd Bartuś/d.Warbudek zamieszkał w swoim najcudowniejszym pod słońcem domku :1luvu: .
Dziś rano Jego kochana Pańcia mi o tym przypomniała i przesłała nowe zdjęcia i wieści.
Kocham Panią Warbudka do szaleństwa za miłość do niego,za szaleństwo na jego punkcie i kochający dom,jaki mu dała :love: :love: :love:

A oto co Pańcia pisze,mam nadzieję ,że się nie obrazi,że cytuję,ale uwielbiam Jej smsy i takie wieści z samego rana.

"Stuknęły nam 2lata z Bartusiem :) przez pierwszy rok to był najgrzeczniejszy kot jakiego znałam.
Kolejny rok to stopniowa metamorfoza. Dziś Bartuś zagląda wszędzie,włazi w miejsca,gdzie nigdy nie bywał oraz rozkazuje :D no oczywiście znoszę to z godnością.
Przez ten czas Bartuś zyskał też psich i ludzkich przyjaciół i jest istotną częścią rodziny.
A że zdrajca z niego i że zawsze lezie spać do mojego taty (jak nocuje) to już pominę.
"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Odpisałam,że ja oddałam grzecznego kotka,co to nie właził gdzie nie potrzeba i był pokorny.
A kto go rozpuścił jak dziadoski bicz ,to ja już nie wiem,
a poza tym po 2 latach reklamacji nie uwzględnia się :mrgreen: :twisted:

Boże, ześlij proszę dla reszty moich adopciaków takie cudne domy :201494

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 205 gości