Koci seniorzy z budki strażniczej-Warbudek i Warbudka za TM

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 21, 2017 7:45 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Warbudki w DS:)

Na pewno się super w swoim domu czuje. :kotek:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw gru 21, 2017 9:10 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Warbudki w DS:)

Ach, jest Budziulka :D :1luvu: :201461
Teraz zobaczyłam :mrgreen:
Ślicznie wygląda!
Tabo, W takim razie chwilowo jestem zaspokojona :ok:
A jeśli się domek Buni pojawi na Forum - powitamy z radością :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 21, 2017 21:50 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Warbudki w DS:)

Zdjęcia specjalnie dla Ciebie waanko :) . Ty byłaś Budzi finansowym Aniołem Stróżem :wink: ,ale i jak gdyby jej wirtualną matką chrzestną :D .
Dziekuję za wszystko,co dla niej zrobiłaś przez cały czas,gdy szukała domku :1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw gru 21, 2017 22:01 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Warbudki w DS:)

Wzruszyłam się :placz:
Dziękuję :1luvu: :1luvu: :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 21, 2017 22:31 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Warbudki w DS:)

To jeszcze pokażę Bartusia/Warbudka
Przysłał wczoraj swoje zdjęcie i pochwalił się,że ma już przepiękną choinkę :ok:
Obrazek

i jeszcze zdjęcia z Dziadkiem :1luvu: .
Ponoć jak ukochany Dziadek przyjeżdża i głaszcze,to Bartuś ma taaaką błogą minę i wręcz demonstracyjne olewa wtedy ukochaną Pańcię :twisted:
Obrazek

No rzesz zdrajca jaki :wink:
Ale taki to pooożyje :smokin:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw gru 21, 2017 22:37 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Warbudki w DS:)

Zdjęcie z Dziadkiem to jest dopiero wzruszające :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw gru 21, 2017 22:43 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Warbudki w DS:)

To prawda. Mnie też wzruszają te wszystkie serdeczne,prawdziwe,nie ustawiane,z serca robione zdjęcia z Dziadkami :1luvu: .
Tak bardzo się cieszę z tych relacji człowiek-kot i że Pańcia Bartusia mi takich zdjęć tyle przysyła.Uwielbiam to. I zawsze, nieświadomie przecież, trafia na moment,kiedy mam kryzys ,a takie zdjęcie daje mi mega pozytywnego kopa ,do dalszego pomagania.Bo jak patrzę na takie zdjęcia,to wiem,że naprawdę warto.
Tak bardzo się cieszę,że ten kocio jest w swoim domku przeszczęśliwy!
Lepszego domku nie znalazłby nigdzie indziej na świecie!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto gru 26, 2017 14:07 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Warbudki w DS:)

W Wigilię Bartuś zadzwonił. Nie ,nie wysyłał TYLKO smsa,ale ZADZWONIŁ i gadał w słuchawkę :wink:
Było mi najmilej na świecie!

A wczoraj przejeżdżałam obok jego i Buni dawnego miejsca,gdzie biedaczyska przemieszkały parę lat :roll: . Po prawej stronie budka strażnicza,obok której mieszkały. Błoto po kolana,pył,beton,bajoro błotne. Z takich kałuży piły wodę,bo strażnikom szkoda było dawać kotom czystej.Piły jak padało oczywiście. Latem nie było kałuży,tylko brudna woda z betonowym pyłem,w mróz zamarzało wszystko na kość.Ledwo wczoraj tamtędy przebrnęłam. Nie dziwne,że musiałam Bartusia kąpać po zabraniu stamtąd ,bo nijak nie wymył betonu z futerka. Nie dziwne,że mu zlazła cała skóra na nosku ,ten pył i beton to przecież sama żrąca chemia,a on szperał noskiem tu i tam szukając jedzenia.

Po prawo budka strażników (niebiesko-żółta przy drzewie) i obok stała budka kocia-wywalili już.
Obrazek

Po lewo hałdy żwiru,kruszywa budowlanego itp.
Obrazek

a po tej rampie sobie spacerował lub pod dachem się chował przed deszczem,a ja próbowałam tam wciskać miseczki,żeby lisy nie wyjadły zawartości,albo ptaki nie wydziobały.
Do dziś mam traumę jak sobie przypomnę ile razy tam brnęłam po ciemku i po błocie :strach: Brrrrrr!!!!
Obrazek


Na szczęście teraz to już tylko pławienie się w luksusie i...nowej świątecznej pościeli zostało-jak pisze jego ukochana Pańcia :1luvu:
No pościel jak zwykle przepiękna. W renifery,ach!!! :s2: :s2: :s2:
Obrazek

edit:
to jeszcze dodam mój piękny ,kolejny prezent świąteczny :s2: :s2: :s2: -sms od MisioKota, też z tamtych okolic,a dokładniej z tamtejszego śmietnika pod blokiem :| ,gdzie przekoczował ze 2lata. A teraz żyje jak prawdziwy król,z koleżanką yorczką. Wstawiam w tym wątku,bo inne z tamtego okresu już zamknęłam.

Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie gru 31, 2017 17:09 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Warbudki w DS:)

Bartuś życzy wszystkim szampańskiej zabawy :balony: :balony: :balony: :balony: :balony: :balony: :balony: :balony: :balony: :balony: :balony: :balony: :balony:

Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lut 04, 2018 18:45 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - szampańskiej zaba

Wczoraj minął rok odkąd Warbudek/Bartuś zamieszkał w swoim najcudowniejszym na świecie domku
z najcudowniejszą na świecie Pańcią,w którą tak się wtula :1luvu:
Kocha Ją nad życie i jest kochany.Przez całą Rodzinę!
Obrazek

Wszystkiego najlepszego cudowny Kocie,
bądź szczęśliwy i dawaj radość


Obrazek


Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lut 05, 2018 10:45 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Bartuś już rok w

Życzę Bartusiowi i jego Rodzinie jeszcze wielu tak szczęśliwych lat razem :piwa:
Zdjęcia jak zawsze wzruszające. Misiokotka też cudne :D

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon lut 05, 2018 11:57 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Bartuś już rok w

Zdjęcia MisioKota spod choinki przesyłane mi w Wigilię,lub święta to dla mnie najlepszy prezent :201413 .
To już taka nasza świecka tradycja :wink:
Choć w tym roku musiałam się ich sama dopraszać :twisted:

A zdjęcia Bartusia nadchodzą zawsze jak mam jakiś kryzys np.adopcyjny,już dość kociastych itp.,czyli w najbardziej odpowiednim momencie.
I dają mi kopa do działania i energię,by się nie poddawać :ok:

Żeby jeszcze jego klon-stateczny Kapitan znalazł domek :201494 Tak mi go szkoda,2koty go leją u mnie :| W tym jego nadmorski koleszka z tego samego podwórka Rudy :evil:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto cze 05, 2018 7:28 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Bartuś już rok w

Bartuś (d.Warbudek) rozpoczął już dawno sezon balkonowania :D
Obrazek

I byłam też u niego i jego cudownej Rodzinki w odwiedzinach :1luvu: Ale nie miałam czasu napisać.Było przesympatycznie! Pani i Pani Mama to dwie ciepłe,urocze Kobietki!

A tu z gościem 8O :mrgreen:
Widzicie ten Bartusiowy wzrok :ryk: I pozycję strategiczną. Cokolwiek by się nie działo,ON zawsze na swojej poduszce :ok: Po swojej stronie of kors :mrgreen:
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt cze 22, 2018 11:47 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Bartuś ma gościa:

Warbudek/Bartuś się opala :mrgreen:

Obrazek


Halo,halo,dlaczego żadna z Cioć nie podziwia kocia?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt cze 22, 2018 19:17 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej - Bartuś się opala

Śliczny Bartuś i jaki wyluzowany. Oby wszystkie kotki miły tak dobrze w życiu jak on. Ma cudną czarną bródkę, wzruszają mnie takie umaszczenia pysia.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 41 gości