Koci seniorzy z budki strażniczej-Warbudek i Warbudka za TM

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 06, 2017 22:36 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Tabo, czy Budzia jest zdrowa ogólnie? Pytam, bo kolega z pracy szuka dla Dziadka kota. Ostatnio zmarła mu żona i czuje się samotny. Rodzina go odwiedza, ale przydałby mu się ktoś do opiekowania. Myśleli o moich kociakach, ale ja niechętnie starszym osobom oddaję małe kotki.

Oczywiście w razie jakiś problemów w przyszłości rodzina kotem się zajmie. Tak pytam na razie wstępnie bo mam z nimi rozmawiać w tygodniu.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 07, 2017 15:57 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Podobało by się to Budzi? :kotek:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 07, 2017 17:25 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Dziękuję Madie. Nie bardzo wierzę zwykle,że samotny starszy mężczyzna dobrze zaopiekuje się kotem :? . Każdym.A już maluchem czy starym w szczególności.Bo zwykle z nimi najwięcej problemów. A upchnięcie w rodzinie kota po zmarłym,też zwykle jest problematyczne. Boję się. Ale dzięki,że o Budzi pomyślałaś.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sie 17, 2017 9:29 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Ponoć Bartuś jest coraz mądrzejszym kotkiem i zaczyna używać okularów do czytania :wink:

Obrazek

I w letniej rezydencji :D
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sie 17, 2017 10:42 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Życie jak w Madrycie :D
Cudny kocio.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon sie 21, 2017 9:27 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

W objęciach Babci :D
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sie 22, 2017 22:33 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Bartusiowi jak w niebie, a jak tam Budziulek ?

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 23, 2017 10:07 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Budziulka idzie dziś na szczepienie :?
Boję się okrutnie,by jej nie zaszkodziło.ale strach ,że kiedyś przywlokę pp ,która zabija młode i starsze koty jest silniejszy.Ona nie była nigdy szczepiona :roll:
Wybieram mniejsze zło. Budzia czuje się świetnie,ma apetyt ,jest tłusta. Mam nadzieję,że nie będzie skutków ubocznych.
Od dwóch dni ponawiam szczepienia także swoich kotów. Jestem już nieźle umęczona,np.wczoraj zatargałam 6,5kg kocicę wyrywającą się przez pół drogi.Targałam bez transportera,bo dodatkowo 2kg opakowania by mnie dobiły.
Jutro prawdopodobnie też sterylizacja aborcyjna nowej wakacyjnej zdobyczy-ale to już temat na nowy wątek.Oj,ciągle jest co robić...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sie 23, 2017 10:32 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Za szczepienie Budzi i za jutrzejsze bez problemów :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 24, 2017 9:38 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Budzia była bardzo,bardzo,bardzo grzeczna. To taka bardzo mądra,spokojna kocica. Ze stoickim spokojem zniosła podróż na moich rękach.Nie zrobiła pod siebie ze strachu jak ostatnio w transporterze. Transporter,zamknięcie ją stresuje tak,że zieje z otwartym pysiem.Wczoraj było bardzo spokojnie.Rozglądała się zaciekawiona. Siedziała spokojnie na moich kolanach. Obserwowała świat za oknem lecznicy. Powoli wodziła wzrokiem śledząc ruch uliczny.Bez histerii,bez miotania się,bez miauczenia. Ona tak mądrze patrzy! Tak rozumnie. Jak człowiek.
Na stole w gabinecie leżała spokojnie nawet bez przytrzymywania.Mogłam bez nerwów założyć jej książeczkę (dotąd nie miała),porozmawiać z wetką. Dostała promocyjną cenę za szczepienie od mojej kochanej Pani Doktor :1luvu:
Obrazek

Budzia waży 6,06 kg :oops: Nie potrafię jej się oprzeć jak chce jeść .Wciąż pamiętam jak bardzo chciałam by jadła po sanacji,a nie ruszała nic.I teraz tak mnie cieszy apetyt.Wczoraj po powrocie też prawie natychmiast zażądała jedzenia.Dziś rano też ładnie zjadła.

Jedna Pani u weta powiedziała widząc Budziulkę :ale gruby kot. Ja na to : A Pani też do najchudszych nie należy :twisted:
No wkurzyła mnie! Ale chyba trzeba pomyśleć o diecie...
Ale teraz najważniejsze,by nic się nie wykluło poszczepiennego :201494

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt sie 25, 2017 9:59 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Gonia, Ty to jesteś numer! :mrgreen: :1luvu:
Za Budziulkę - żeby nic jej się nie wykluło :201494 ( no, co najwyżej zęby mleczaki :smokin: )

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 30, 2017 18:02 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Żadnych wieści, więc chyba Ok? :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 31, 2017 11:28 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Dzięki Bogu ok :201494 Budzia nawet nie poczuła szczepionki i nie ma po niej żadnych złych objawów. Niepotrzebnie się stresowałam tym tyle czasu i odwlekałam szczepienie staruszki. Dziś uprawia znów ulubiony balkonowy plażing na słoneczku :D Był jeden tel.w jej sprawie.Pani bardzo sensowna,ale dla 84letniej chodzącej przy balkoniku Mamy w Bydgoszczy :? Za dużo było minusów.Bardzo żałuję,ale domek odpadł :(

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sie 31, 2017 14:34 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Cieszę się, ze Budzia dobrze to zniosła :ok:
To jest kot dla seniora, ale.... :|
Szkoda.

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 31, 2017 14:47 Re: Koci seniorzy spod budki strażniczej- BUDZIA SZUKA DOMU

Ja powiedziałabym,że dla seniora też. To kot dla każdego,kto ceni sobie spokój i ciszę z nieabsorbującym kotem przy boku.Budzia pięknie towarzyszy,przychodzi na głaskanki,nie jest namolna,nic nie niszczy,nie zwala.Ja uwielbiam takie stateczne mądre koty,bez szaleństwa,bez histerii. Jeśli już dla seniora,to sprawnego. Nie oddam kota osobie,która sama potrzebuje pomocy. I w dodatku tak daleko,że w żaden sposób nie pomogę. Nie oddam też komuś,kto nigdy nie miał kota i siłą rzeczy nie dostrzeże,że dzieje się coś złego. Ze starszymu kotami i maluchami w tej materii najgorzej.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Mojo97, polalala i 199 gości