Ostatnia szansa- pilnie potrzebna pomoc!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 20, 2016 19:09 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

raz wyszedł dodatni test na felv
poleciałam do domu po kolejny - wyszedł ujemny
za tydzień zrobiłam kolejny - też był ujemny

zadzwoniłam do firmy, z której miałam testy - pani zapytała o nr serii
po czym oddzwoniła i poinformowała, że istnieje mozliwość iż te testy -tzn, z tej serii zmarzły
a ja dostałam testy z 2 serii
w sumie prosiła o odesłanie wszystkich
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro kwi 20, 2016 21:07 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

Sorry, ale dodatni test na białaczkę u kota objawowego jest na 100 proc dodatni. Tak mówi profesor Frymus, znani mi weci z lecznicy gdzie jest kot i moje niemałe doświadczenie z bialaczkami. Ale oczywiscie jak macie zbędne 130 zł na PCR to oczywiscie róbcie, a i tak bedzie wynik dodatni.
AnielkaG
 

Post » Śro kwi 20, 2016 21:25 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

Aniela
teraz to ja zaczynam się bać
masz jakiś pomysł, co mogło być powodem takiego wyniku + - - u tamtego kota?
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro kwi 20, 2016 22:34 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

Nie wiem. W jakim stanie był kot?Jak były przechowywane testy ? Ile czasu po wyjęciu z lodówki były w temp pokojowej? Po jakim czasie odczytano wynik?
AnielkaG
 

Post » Pt kwi 22, 2016 12:24 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

AnielkaG pisze:
dorkadorka pisze:
AnielkaG pisze:
dorkadorka pisze:Swego czasu, już z 6 lat temu, wyadoptowałam 2 siostrzyczki.
W ds-ie okazało się że jedna z nich jest Felv+ -zagluciła i ds przetestował obie.
Do dziś tak zostało, jedna jest + druga -, obie kicie czują się świetnie, ta + nie ma żadnych objawów choroby, są nierozłączne i żyją razem szczęśliwie.
Białaczka to dla kota nie wyrok- poza niefortunną nazwą nie ma nic wspólnego z ludzką białaxzką.

Rozumiem że oferujesz tymczas skoro białaczka to nie problem?


Czyli nie rozumiesz, ponieważ ja nie użyłam wyrażenia "nie problem" . Użyłam wyrażenia "nie wyrok".

Czasem warto wziąć głęboki oddech zamiast pozwalać się ponieść niepotrzebnej złośliwości.
Taka złośliwość to złe emocje które niszczą Ciebie a mnie nie dotykają. Na prawdę Ci one potrzebne ?

Przepraszam że co? Co mnie niszczy? Takie osoby jak Ty są toksyczne, to prawda. A może warto najpierw pomyśleć zanim obdarzy się wszechświat swoimi dobrymi radami i może też trzeba pomyśleć co i do kogo się pisze żeby nie wyjsc na idiotę? Skoro masz takie bogate i dobre doświadczenia to może wykazałabyś się dobrymi emocjami i pomogła temu kotu? Bo teraz to ma jakby tylko jedną świetlistą drogę przed sobą...Dla bezdomnego kota z białaczką to JEST WYROK , nawet nie więzienia tylko śmierci.


AnielaG
nie chce mi się polemizować z Twoimi mało eleganckimi ( delikatnie mówiąc) tekstami .. szkoda mi mojego czasu i klawiatury.
sama sobie wystawiasz smutne świadectwo takimi wypowiedziami.

dorkadorka

 
Posty: 41
Od: Pon kwi 11, 2016 23:22
Lokalizacja: Petah Tikva

Post » Pt kwi 22, 2016 15:38 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

Prakseda pisze:O kurcze nie w tym wątku napisałam. Miało być w moim. Przepraszam. :oops:


hahaha, no właśnie się zdziwiłam ;)
na razie nic nowego w temacie. nad Rudym myślą i myślą, maja dać znać, my się jutro wybieramy po resztę stada.
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 23, 2016 0:21 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

gratulacje
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Sob kwi 23, 2016 10:57 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

A dziekuje :) zlapala sie jedna kotka i kastrat.
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 23, 2016 11:44 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

Jakiego koloru ten kastrat? Zaginął mi czarny kot 7 miesięcy temu (12-letni kastrat). Wprawdzie dość daleko od Tarczyna, ale jasnowidz wskazał właśnie okolice Tarczyna i teraz zaczynam tam szukać. Czy poza tymi złapanymi są tam jeszcze jakieś koty? Tak czy inaczej zaraz tam jadę.

Majka13

 
Posty: 992
Od: Śro cze 23, 2004 8:57
Lokalizacja: Złotokłos

Post » Sob kwi 23, 2016 12:05 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

Bialo - bury. Jest tam jeszcze mlody rudzik z tych zaobserwowanych.
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 23, 2016 12:07 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

Nie ma żadnego czarnego? Niedaleko tego rancza są ogródki działkowe. Tam też mogą być koty. Zobaczę.

Majka13

 
Posty: 992
Od: Śro cze 23, 2004 8:57
Lokalizacja: Złotokłos

Post » Sob kwi 23, 2016 12:09 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

Czarna i czarna z bialym krawacikiem zostaly zlapane. ale to dziewczynki. nie wiem czy nie ma innego czarnego, bylam tam drugi raz i jedyne szczatkowe info mam od ludzi tam pracujacych + wlasne obserwacje.
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 23, 2016 13:57 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

Majka a gdzie zginął Twój kot a gdzie mieszkasz? Trzeba szukać po trasie powrotu do domu, jesli rancho jest w innym kierunku nie ma co tam szukać
AnielkaG
 

Post » Sob kwi 23, 2016 18:15 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

AnielkaG pisze:Majka a gdzie zginął Twój kot a gdzie mieszkasz? Trzeba szukać po trasie powrotu do domu, jesli rancho jest w innym kierunku nie ma co tam szukać


Anielka - mój kot zaginął w miejscu zamieszkania, pod Nadarzynem. To było ponad 7 miesięcy temu. Stopniowo rozszerzam rejon poszukiwań, a na Tarczyn nakierował mnie jasnowidz. Sama już nie wiem, gdzie szukać, więc szukam gdzie tylko się da.

Dziś byłam na Ranczo i nie spotkałam żadnego kota. Trochę dalej są ogródki działkowe, ale bramy są zamykane, więc nie da się wejść.

Majka13

 
Posty: 992
Od: Śro cze 23, 2004 8:57
Lokalizacja: Złotokłos

Post » Nie kwi 24, 2016 9:29 Re: Kot traci wzrok :( -potrzebny dom tymczasowy

Co z rudzielcem?
AnielkaG
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 485 gości