Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Koniec.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 07, 2017 21:34 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

Atta pisze:
kicikici3 pisze:Zapraszam na bazarek , dochód dla kotów Izy . PRZECENA :kotek:

viewtopic.php?f=20&t=181173

Tak na marginesie , czy ewentualnie drogie panie kociary :201461 , byłyby zainteresowane zakupem swetrów męskich ? w większości z popularnych sieciówek . Wiem ze jest lato ,ale mam opcje albo je wystawię na sprzedaż na bazarek tutaj ( w sensie na rzecz tego wątku) , albo spakuje i nie wiem co zrobię . Swetry w rozmiarach S i M , więc na szczupłego pana :wink:

Męskie sweterki TAK, tylko mam faceta w dużo większym rozmiarze :twisted: Ale wystawić na bazarku nie zaszkodzi :wink:


Swetry są dosyć obszerne co poniektóre , tak na moje oko. Najlepiej po wymiarach wybierać :oops: , ale taki bazarek to przygotuję na niedzielę najwcześniej , bo to dwa 35 litrowe worki, pełne swetrów . A jeszcze to pomierzyć trzeba :roll: :)

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Wto sie 08, 2017 20:37 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

:twisted: Halo, czy zdjęcia w bazarku się wyświetlają wszystkim ? bardzo proszę zerknąć , bowiem u Izy się nie wyświetlają , mnie tak . Będę musiała skorzystać z innej wrzutki do umieszczania zdjęć na forum :roll:

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Wto sie 08, 2017 20:48 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

mnie sie wszystko poprawnie wyswietla
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 08, 2017 21:08 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

Madie pisze:mnie sie wszystko poprawnie wyswietla


Mnie też :)

Tundra

 
Posty: 3266
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Śro sie 09, 2017 6:35 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

Sprawa kontenera się rozwiązała ? Bo w razie czego i tak chciałem zmienić jeden ze swoich na większy, więc obecny mógłbym oddać. Tylko pytanie, jak duże te kociaki - jeśli malutkie to trzy wejdą do jednego.

No i mógłbym oddać dopiero po piątku (np. w sobotę), bo w piątek jadę z obiema na przegląd.

tomek_szczecin

 
Posty: 196
Od: Śro sty 20, 2016 11:18

Post » Czw sie 10, 2017 11:21 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

tomek_szczecin pisze:Sprawa kontenera się rozwiązała ? Bo w razie czego i tak chciałem zmienić jeden ze swoich na większy, więc obecny mógłbym oddać. Tylko pytanie, jak duże te kociaki - jeśli malutkie to trzy wejdą do jednego.

No i mógłbym oddać dopiero po piątku (np. w sobotę), bo w piątek jadę z obiema na przegląd.



Aktualna jak najbardziej.Mają około 10 tygodni.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw sie 10, 2017 12:03 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

iza71koty pisze:
tomek_szczecin pisze:Sprawa kontenera się rozwiązała ? Bo w razie czego i tak chciałem zmienić jeden ze swoich na większy, więc obecny mógłbym oddać. Tylko pytanie, jak duże te kociaki - jeśli malutkie to trzy wejdą do jednego.

No i mógłbym oddać dopiero po piątku (np. w sobotę), bo w piątek jadę z obiema na przegląd.



Aktualna jak najbardziej.Mają około 10 tygodni.


Hmm..10 tygodni...może się zmieszczą, a jak nie to przynajmniej częściowo się zmieszczą (nie namawiam do cięcia kociaków :D Może ktoś jeszcze będzie miał jakiś mały kontener na zbyciu)

Ja będę mógł Ci podrzucić albo w sobotę gdzieś tak koło 10, albo w niedzielę (tutaj godzina do ustalenia).

tomek_szczecin

 
Posty: 196
Od: Śro sty 20, 2016 11:18

Post » Czw sie 10, 2017 19:54 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

Izo, dawno o kotach nie pisałaś? Jak one? Te domowe i te uliczne.

Muszę niestety nieprzyjemną sprawę poruszyć. Pod koniec czerwca umawiałyśmy się, że zaczniesz się transparentnie rozliczać z otrzymywanej pomocy z adopcji wirtualnych, prywatnych datków oraz bazarków.

Do tej pory tego nie robiłaś, a moim zdaniem zwiększyło by to ludzkie zaufanie oraz przyciągnęło więcej chętnych do pomocy jakby było czarno na białym widać ile Ci brakuje.

Pomagam kilku osobom i tylko w tym wątku nie wiem jak są rozdysponowane pieniądze na koty (mówię o wklejaniu rachunków za karmę, żwir, weta, etc) oraz wiem, że nie umieszczasz do wiadomości informacji o tym ile kto jakiej karmy Ci kupuje. Uważam to za bardzo przykre ( i bynajmniej nie mam siebie tu na myśli).

Daj znać co sądzisz.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 10, 2017 20:44 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

Zgadzam sie z Madie. Może nie zaglądam teraz już tak często, ale tym bardziej jestem zdezorientowana, co się dzieje. Czasem nie sposób przerzucać kolejne strony, żeby odkryć coś ważnego. Wiele nam umyka :(
Można wziąć za przykład wpisy, które wcześniej na pierwszej stronie zrobiła Baltimoore. Wszystko w jednym miejscu, ale wystarczająco opisana zbiórka z ówcześnie prowadzonych bazarków oraz składek na karmę. Dzięki temu odwiedzającym rzuca się w oczy jak wiele jest robione, ile nakładu nie tylko finansowego, ale i pracy trzeba w to zajęcie włożyć i na co są potrzebne aktualnie środki.
Warto zrobić miejsce na wpisywanie tego,co na bieżąco jest niezbędne np na dzień 1 sierpnia - sucha karma + kocyki, na dzień 5 sierpnia .. itd

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw sie 10, 2017 21:54 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

:oops: A ja nieśmiało przypominam o bazarku na rzecz kotów Izy , i o tym ze kończy się za 3 dni a tu nic się nie sprzedało , żadnych propozycji :( szkoda

viewtopic.php?f=20&t=181173

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt sie 11, 2017 6:25 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

O bazarku trzeba przypominać śmiało :ok:

A co do wcześniejszych wpisów - myślę że wszyscy pomagający Izie woleliby, żeby jak dawniej prowadziła porządne rozliczenia. Inaczej nikt nic nie wie i robi się czarna dziura.
I zdjęcia - więcej zdjęć kotów.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt sie 11, 2017 10:58 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

Być może nie powinnam się odzywać, bo chyba tylko raz kupiłam coś na bazarku przeznaczonym na wątkowe koty, ale napiszę jak to wygląda z boku, z mojej perspektywy.

Przede wszystkim myślę, że dokładne rozliczenia to wyraz szacunku dla ofiarodawców. Tak po prostu. Fakt, że ktoś, kto bardzo dużo pomaga, musi o rozliczenia prosić, mimo że wcześniej zostało ustalone, że zaczną się pojawiać, a potem musi te prośby ponawiać itd. nie wygląda dobrze :(

Inną kwestią jest taka nuta żalu, frustracji i - czy ja wiem - może nawet lekkiej pretensji, która się tutaj pojawia - że bazarki nie idą, że tak mało ludzi pomaga, tak jakby to był wyraz czyjejś złej woli, a nie po prostu tego, że każdy ma tyle kasy, ile ma :( I trzeba ją jakoś rozdysponowywać na własny zwierzostan, przeważnie też na jakieś zwierzaki od siebie z miejscowości i wreszcie koty forumowe, fundacyjne itd. A tu ilość potrzeb jest ogromna i z bólem serca, ale zwyczajnie trzeba wybierać, komu się da, a komu nie. Wszystkim, ani nawet dużej części, nie da rady. I to też trzeba zrozumieć.

Jeszcze inną sprawą jest wielokrotnie podnoszona sprawa zdjęć. Wątek musi żyć, musi mieć swoich WIDOCZNYCH bohaterów, których losy, także te poszczególne, chce się śledzić.

Tak uważam i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam tym postem.

Tundra

 
Posty: 3266
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Pt sie 11, 2017 22:44 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

Podsumuję ogólnie Dziewczyny bez cytowania.
Każda z Was ma wiele racji. :oops: :roll: :oops:
Rutyna od lat, być może przemęczenie kotami spowodowało że chciałam jakiejś odskoczni.Zaczęłam malować.Poczułam że dobrze mi z tym choć...no nie da sie ukryć co teraz widzę po Waszych uwagach że zaniedbałam watek. :oops: :oops: :oops:

Nie ma zdjęć, nie ma informacji, nie ma rozliczeń.Ale będą.Potrzebuje maksymalnie 3 do 4 dni.Założę nowy watek.Bedzie on poprowadzony tak jak poprzednie części mojego watku.Będą miesiaczne rozliczenia od Opiekunów i Darczyńców z wymieniona datą wplaty ,nickiem Opiekuna i imieniem kota.Zastanawiam sie tylko jak rozwiązać kwestię wpłat bazarkowych ???szczególnie fantów kupionych i przeznaczonych do dalszej odsprzedaży czy sprzedaży moich prac gdzie wiadomo bazowo ponosze jakieś koszty produkcji. :roll:

Ponieważ nigdy nie wklejałam paragonów za to co kupuje miesiecznie dla stada co wydaje sie oczywiste chociażby z tych względów że moje koszty są stałe ale wykaże te koszty jednodniowe i ogólnie miesiecznie jak ona wygladaja na podstawie zapotrzebowania stada.

Mało tego dostarcze zadowalającą ilość zdjęć do Madie zarówno kotów ze stada jak i moich kotów domowych zeby udowodnić ze koty sa w naprawdę fajnej formie.Ale to nie wszystko.Ktoś mi obiecał pomoc i bedą filmiki z kotami ze stada.To co kiedyś chciałam tutaj zrobic ale nie ogarnęłam tematu.Postaram sie aby były przynajmniej raz w tygodniu.

To mogę obiecać i przeprosić. :oops: :roll: Jednocześnie dziękuje. :ok:
Ostatnio edytowano Pt sie 11, 2017 22:50 przez iza71koty, łącznie edytowano 1 raz
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt sie 11, 2017 22:46 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

tomek_szczecin pisze:
iza71koty pisze:
tomek_szczecin pisze:Sprawa kontenera się rozwiązała ? Bo w razie czego i tak chciałem zmienić jeden ze swoich na większy, więc obecny mógłbym oddać. Tylko pytanie, jak duże te kociaki - jeśli malutkie to trzy wejdą do jednego.

No i mógłbym oddać dopiero po piątku (np. w sobotę), bo w piątek jadę z obiema na przegląd.



Aktualna jak najbardziej.Mają około 10 tygodni.


Hmm..10 tygodni...może się zmieszczą, a jak nie to przynajmniej częściowo się zmieszczą (nie namawiam do cięcia kociaków :D Może ktoś jeszcze będzie miał jakiś mały kontener na zbyciu)

Ja będę mógł Ci podrzucić albo w sobotę gdzieś tak koło 10, albo w niedzielę (tutaj godzina do ustalenia).


Dziękuję. :1luvu: :D Prosze zatem o niedziele.W sobote mam trochę pilnych spraw. :roll: :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt sie 11, 2017 23:45 Re: Kocie sekrety -drogi i rozdroża- Bardzo potrzebujemy pom

Izo, na pewno nie ogarniesz tego wszystkiego w przysłowiowe dwa dni. Rozłóż to sobie na czas ok 2 tygodni, bo przeciez musisz utworzyć nowy rozdział swojej opowieści o kotach, zrobić nowe zdjęcia, podsumowac bazarki, zrobić listę potrzebnych rzeczy i cała masę podliczeń. I zamiast sięgać daleko w przeszłość staraj się być na bieżąco z tym co teraz. To tez najlepszy moment dla Ciebie, bo będzie nowy wątek.

Tak sobie też myślę,że opiekunom wirtualnym trochę przykro, iż nie widzą od czasu do czasu swojego podopiecznego, a przez to też mniej angażują się w taką pomoc. Wydaje mi się dobrym wyjściem robienie krótkich filmików i umieszczanie ich na tubie, jak to mają w zwyczaju inni. Wtedy nie jedno, ale kilka futerek można zobaczyć w akcji naraz :)
Takie odświeżone pole i bardziej zaangażowane podejście sprawi,że ten wątek znowu odżyje, bo przyciągnie być moze nowych, a i tez uaktywni stale podczytujących. Inaczej te kilka osób, które pewnie stale gdzieś Ci pomaga opadnie z sił, poczuje zniechęcenie, a sama nie dasz rady! Ostatecznie po to założyłaś konto na miau. Potrzeby Twojego stada są ogromne, na pewno nikt tu nie chce Cie wyliczać co do złotówki, ale chcielibyśmy wiedzieć co się realnie dzieje, na co idą pozyskane środki, a na co są potrzebne dodatkowe "zrzutki". A skoro się tym wszystkim nadal interesujemy, to znaczy,że nei jest nam obojętne co się u Ciebie dzieje :)
Powodzenia w reorganizacji i ożywiania wątku !!! :piwa:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 203 gości