Ludwiś z nami , już nie beksi:) Trzymamy się:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 02, 2017 8:57 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

Marzenia11 pisze:
asia2 pisze:toż rozumiem i ja tez nie do końca tak dosłownie napisalam :ryk: jak ię domyślasz zapewne. Bo do tańca to ja pewnie zdolna bede w przyszlym tygodniu :mrgreen:


w przyszłym tygodniu! No proszę. To chyba bardziej pasuje "do różańca", bo dziś się post zaczyna... :strach: Choć kościół ostatnio nie taki ortodoksyjny jest więc taniec też akceptuje. :P
Ja dzisiaj z racji środy popielcowej i postu ścisłego razem z Miką zjadłam resztki pieczeni, którą moja Mama zrobiła. Jak przełykałam ostatni kęs to mi się przypomniało, że chyba dziś to nie bardzo. :oops: :ryk:


ale smakowało?:) a poza tym jak juz biedne zwierze ubite zostało to przecież nie mogłaś wyrzucić, grzech to, czyż nie? :ryk:

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Czw mar 02, 2017 11:08 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

asia2 pisze:
Marzenia11 pisze:
asia2 pisze:toż rozumiem i ja tez nie do końca tak dosłownie napisalam :ryk: jak ię domyślasz zapewne. Bo do tańca to ja pewnie zdolna bede w przyszlym tygodniu :mrgreen:


w przyszłym tygodniu! No proszę. To chyba bardziej pasuje "do różańca", bo dziś się post zaczyna... :strach: Choć kościół ostatnio nie taki ortodoksyjny jest więc taniec też akceptuje. :P
Ja dzisiaj z racji środy popielcowej i postu ścisłego razem z Miką zjadłam resztki pieczeni, którą moja Mama zrobiła. Jak przełykałam ostatni kęs to mi się przypomniało, że chyba dziś to nie bardzo. :oops: :ryk:


ale smakowało?:) a poza tym jak juz biedne zwierze ubite zostało to przecież nie mogłaś wyrzucić, grzech to, czyż nie? :ryk:

Mikuni ogonek drżał jak stała pod tą szafką i mnie namawiała na to, abym jej dała. Zadarty przekrzywiony łepek ze ślepkami we mnie wpatrzonymi, przebieranie łapkami i stawania na paluszkach plus ogonek - całokształt mnie zmiękczał i dawałam jej. Zjadłyśmy całość, tzn większość zjadła Mika. Potem się zastanawiałąm o ile tą pieczenią skróciłam jej zycie.. :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 15, 2017 0:13 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

Asiu, co u Was? Jak się masz / macie? :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 15, 2017 10:04 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

Też zaglądam :)
Asiu, jak adopcje? Trisia została w DS? Pozostałe bez zmian?
Ostatnio mam telefony w sprawie rudego od tabo na jedynaka, głównie od pań w wieku 50-60. Rudego nie chcesz oddać na jedynaka?
Tylko Sylwek? Opisz go dokładniej pliss, żebym wiedziała, co mówić w razie czego. To spokojny pieszczoch, lubi być na rękach, na kolanach? Boi się obcych czy idzie do każdego? W ogłoszeniach mało piszesz o charakterze.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro mar 15, 2017 19:40 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

Czy jest jakiś kontakt z Asią? Poleciłam Sylwka sympatycznej pani z Piastowa, ale nie wiem, jak skontaktować ją z Asią.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw mar 16, 2017 0:30 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

Arcana pisze:Czy jest jakiś kontakt z Asią? Poleciłam Sylwka sympatycznej pani z Piastowa, ale nie wiem, jak skontaktować ją z Asią.

Wiem, ze Asia początkowo kontaktuje się z potencjalnymi domkami na emaila. Daj Pani email Asi. Jak nie masz napiszę Ci w pw, ale wiem ze email jest w ogłoszeniach. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw mar 16, 2017 1:07 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

Ale tu nie chodzi o bezsensowne telefony, jakie się zwykle odbiera, tylko o kontakt z rokującym, moim zdaniem, domem. Kot jest ogłaszany od wielu miesięcy i to ja namawiam panią, by wzięła go pod uwagę, bo dzwoniła o innego. Prosiłam, żeby poczekała i że się skontaktujemy.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw mar 16, 2017 1:08 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

Arcana pisze:Ale tu nie chodzi o bezsensowne telefony, jakie się zwykle odbiera, tylko o kontakt z rokującym, moim zdaniem, domem. Kot jest ogłaszany od wielu miesięcy i to ja namawiam panią, by wzięła go pod uwagę, bo dzwoniła o innego. Prosiłam, żeby poczekała i że się skontaktujemy.

Rozumiem, ale też wiem jak działa Asia. Jutro postaram się z nią skontaktować, moze mi sie uda. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 20, 2017 8:43 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

Arcana pisze:Też zaglądam :)
Asiu, jak adopcje? Trisia została w DS? Pozostałe bez zmian?
Ostatnio mam telefony w sprawie rudego od tabo na jedynaka, głównie od pań w wieku 50-60. Rudego nie chcesz oddać na jedynaka?
Tylko Sylwek? Opisz go dokładniej pliss, żebym wiedziała, co mówić w razie czego. To spokojny pieszczoch, lubi być na rękach, na kolanach? Boi się obcych czy idzie do każdego? W ogłoszeniach mało piszesz o charakterze.



Misia teraz Lilutka wciąż jest w swoim domku i Mam nadzieję, ze mimo wielu przeszków tam zostanie.
Arcana dzięki, dzis , dopiero dziś wysłałam do tej Pani od Sylwka maila.

Rudy nie nadaje się na jedynaka. Owszem jak każdy kot lubi być NAJ ale potem musi być kumpel do fikania. No chyba że ktos byłby w domu caly czas albo bardzo dlugo i poświęcał mu kupę czasu. Ale też nie jestem pewna, to kompromis. A nie wiem czy na takie warto iść w przypadku kotów.
Sylwek jest spokojny, nie wymagający, nie jest kotem nakolankowym, nie kitra się na kolana, nie ładuję na ręce. Swoją miłosć pokazuje przylepiając się do nóg. Jest cichutki, w nocy śpi jak malo ktory kot , bez wariowania, na kołderce, blisko czlowieka.
Gdy się chce bawić zachęca do zabawy w berka, chowanego.Trochę trzeba wtedy zwrocic na niego uwqagi, pogadać " gdzie jest Sylwuś" On biega, chowa się a gdy go nie widzisz dobiega i się ujawnia na chwilę.
Byłby kotem idealnym bo nie boi sie obcych, wita wszystkich jak starych znajomych, nawet dla dzieci byłby super gdyby nie fakt , że ma zapędy aby czasami złapać rękę zabkami. Popracowałam nad tym i jest to teraz delikatne i sporqdyczne ale nadal glaskanie go wiąże się z takim bonusem. Można nad tym szybko zapanowac fukając na niego i jest spoko.
jedzonko też spoko, nie wymaga nic oprocz suchego. Nie chce nic innego.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pon mar 20, 2017 11:16 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

To ja potrzymam. :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 20, 2017 11:24 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

dzięki Marzenko za kciukasy
taaka jestem powolna :(

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pon mar 20, 2017 11:32 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

asia2 pisze:dzięki Marzenko za kciukasy
taaka jestem powolna :(

dobrze ze jesteś. :wink: :ok: Dzisiaj pierwszy dzień Wiosny, nabierzesz rozpędu, zresztą jak każdy. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 20, 2017 12:12 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

Asiu, dobrze, że jesteś :) Trzymam kciuki za Sylwka. O pozostałych kotach też potrzebowałabym więcej informacji, żeby ew. polecać. Twoje tymczasy mają kontakt z psem? Zamiast dokocenia mógłby być pies? Mogłyby iść do domu z dziećmi? Nie mówię o maluchach, bo tylko wieku szkolnym. Czy są miziakami, nakolankowe? Bardzo żywe, średnio czy raczej spokojne? Muszę wiedzieć dokładniej, jakich domów szukamy. W ogłoszeniach jest aktualny wiek, bo trochę już wiszą? Informacja o szczepieniu, testach...
Gdybyś miała więcej zdjęć, to wrzucę ogłoszenia. Podaj mi na PW swój adres mailowy, bo chyba nie mam :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon mar 20, 2017 12:57 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

umawiam się z Panią od Sylwka:)
Arcana wyslę do Ciebie PW z wszystkim czego potrzebujesz :) dzięki

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pon mar 20, 2017 12:59 Re: 8 tymczasków do oddania w dobre ręce!:(

Marzenia11 pisze:
asia2 pisze:dzięki Marzenko za kciukasy
taaka jestem powolna :(

dobrze ze jesteś. :wink: :ok: Dzisiaj pierwszy dzień Wiosny, nabierzesz rozpędu, zresztą jak każdy. :ok:


Marzenko "jesteś " to dużo powiedziane a rozpędu .... no nabiorę.... kiedyś:)
Ciągle zimuję jak misiu :ryk:

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 232 gości