Bezdomny bardzo chory kot - co robić? PILNE! W-wa

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 15, 2016 19:32 Re: Bezdomny bardzo chory kot - co robić? PILNE! W-wa

jamkasica pisze:
phoenix6 pisze:
Plamki.


Ach, jasne- zwracam honor i się kajam- pomyliłam koty- historia Plamki to zdecydowanie dobry przykład!

Tak, to byla Plamka.Pewnie tez ktos sie przyczynil do tego, ze znalazla sie na Paluchu, ale okolicznosci jej znalezienia byly na tyle dziwne, ze nie da sie palcem wskazac winnego.

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Śro lip 19, 2017 19:26 Re: Bezdomny bardzo chory kot - co robić? PILNE! W-wa

Proszę o pomoc, nie chciałabym popełnić błędu. Podpinam się pod wątek, bo także dotyczy chorego, miejskiego (tak przypuszczam, skoro nikt w ciągu dwóch dni mu nie pomógł) kota na Bielanach.

Od wczoraj koło śmietnika przy al. Zjednoczenia kręci się kociak, chyba kilkumiesięczny, z bardzo chorym okiem. Pozwala się zbliżyć na dwa metry i chętnie je jak mu zostawię coś do jedzenia. Mam opory żeby dzwonić do straży, w okolicy żyje kilka kotów i mają się dobrze, chciałabym aby ten wrócił tutaj. Mogłabym próbować go złapać ale nie mam w tym doświadczenia (kontenerek mam) i trochę się boję, aby go nie zrazić, bo już go nie zobaczę a kot potrzebuje pomocy. W mieszkaniu nie mogę go zatrzymać na czas leczenia bo mam dwa koty. Do kogo najlepiej zgłosić się o pomoc? Iść do urzędu, poprosić o papier na leczenie, próbować złapać kota i zawieść do przychodni czy zrobić inaczej?

dust

 
Posty: 3
Od: Śro lip 19, 2017 18:43

Post » Nie lip 23, 2017 22:16 Re: Bezdomny bardzo chory kot - co robić? PILNE! W-wa

dust -załóż nowy wątek.
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Nie lip 23, 2017 22:24 Re: Bezdomny bardzo chory kot - co robić? PILNE! W-wa

Bardzo ważne! Dust, myślisz,że dałabyś radę złapać kotka? Sama? Mam otwarte konto w Multivecie (spora nadpłata) myślę, że jeśli nikt się inny nie zgłosi mogłabym pomóc z leczeniem.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości