poznajmy sie...:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 03, 2017 19:11 Re: poznajmy sie...:)

Witam serdecznie, jestem Kinga, mieszkam w niewielkim mieście niedaleko Poznania. Lubię zwierzęta wszystkie, głównie ptaki , ornitologia to moje hobby. Posiadam w domu cały zwierzyniec, czyli 13 ptaszników, 6 chomików dżungarskich, 4 myszoskoczki, hodowlę karaczanów madagaskarskich, ślimaki Achatina fulica, raka niebieskiego, żółwia stepowego,bojownika i kota. Ten ostatni, a właściwie ta, została znaleziona niedawno, bo około 3 tygodnie temu przez moją mamę. Teraz mieszka u mnie, bo tata nie mógł znieść, jak go "terroryzowała" i strasznie nie znosi tego kotka. Na zwierzyniec idzie dużo kasy, więc zrezygnowałam z niektórych rzeczy, choćby nie mam telewizora, tylko sam VHS stoi na jego miejscu i się kurzy... Ale obserwacja zwierzaków jest ciekawsza niż propaganda z tvn-u :roll:
Pisałam to z kotem drzemiącym na kolanach :201461
Pozdrawiam :D

oriolus

 
Posty: 2
Od: Wto sty 03, 2017 18:27

Post » Wto sty 03, 2017 22:42 Re: poznajmy sie...:)

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Głaski dla kotka :201461 :201461 :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto sty 03, 2017 23:22 Re: poznajmy sie...:)

oriolus pisze:Witam serdecznie, jestem Kinga, mieszkam w niewielkim mieście niedaleko Poznania. Lubię zwierzęta wszystkie, głównie ptaki , ornitologia to moje hobby. Posiadam w domu cały zwierzyniec, czyli 13 ptaszników, 6 chomików dżungarskich, 4 myszoskoczki, hodowlę karaczanów madagaskarskich, ślimaki Achatina fulica, raka niebieskiego, żółwia stepowego,bojownika i kota. Ten ostatni, a właściwie ta, została znaleziona niedawno, bo około 3 tygodnie temu przez moją mamę. Teraz mieszka u mnie, bo tata nie mógł znieść, jak go "terroryzowała" i strasznie nie znosi tego kotka. Na zwierzyniec idzie dużo kasy, więc zrezygnowałam z niektórych rzeczy, choćby nie mam telewizora, tylko sam VHS stoi na jego miejscu i się kurzy... Ale obserwacja zwierzaków jest ciekawsza niż propaganda z tvn-u :roll:
Pisałam to z kotem drzemiącym na kolanach :201461
Pozdrawiam :D

Witam i pozdrawiam jako również ornitolog ;) Imponujący zwierzyniec :)
[

kasumi

 
Posty: 2562
Od: Pt sty 15, 2010 23:19
Lokalizacja: Kraków Bieżanów

Post » Wto lut 07, 2017 19:46 Re: poznajmy sie...:)

Witam wszystkich :) mam na imię Iza, od 5-ciu miesięcy posiadam cudownego kociaka o imieniu Eddie i zdecydowałam się do Was dołączyć, ponieważ za każdym razem, kiedy coś mnie zaniepokoi u mojego maluszka, znajduję tu porady, jak przestać panikować :P i w razie czego mu pomóc :) dzięki, ze jesteście :)

Ajza

 
Posty: 1
Od: Wto lut 07, 2017 19:39

Post » Czw lut 09, 2017 8:04 Re: poznajmy sie...:)

Witam. Jestem Monika, mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Od października mieszka z nami ragdollek Darwin. Często szukając jakiś informacji wyświetlała mi się ta stronka, więc w końcu postanowiłam się zarejestrować. Jesteście skarbnicą wiedzy :). Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

mkkm83

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Wto lut 07, 2017 13:37

Post » Pt lut 10, 2017 10:24 Re: poznajmy sie...:)

Witam wszystkich....
Mam na imię Teresa, od paru lat jestem mieszkanką małego miasteczka na Dolnym Śląsku jak i też stałam się posiadaczką 6-ściu kotów (niewychodzących) i jednego pieska :D . Psia moja to kundelek 10-co letni, a koty to 3-persy, syberyjski,rosyjski niebieski i krótkowłosy europejski. Wiek moich pociech to od 4 - 11 lat. :201461 . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :D

annpi

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Pt lut 10, 2017 10:01

Post » Czw lut 23, 2017 19:27 Re: poznajmy sie...:)

To mój pierwszy post i nie wiem, czy czegoś nie pokręcę. Jestem Jola, mieszkam albo w Łodzi albo w małej mieścinie między Łodzią a Warszawą, czyli w Koluszkach. Od kiedy pamiętam towarzyszą mi koty. Obecnie to 5 letni Bimbek. Jak się nauczę dodawać foto, to go zademonstruje. Forum podczytywałam, a od dziś postaram się być "aktywną forumowiczką". Jednym słowem: WITAJCIE :)

santana

 
Posty: 62
Od: Czw lut 23, 2017 18:14
Lokalizacja: Koluszki

Post » Czw lut 23, 2017 22:32 Re: poznajmy sie...:)

cześć dziewczyny :)
zakładajcie wątki swoim kotom
będziemy poczytywać :)
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54144
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Czw wrz 07, 2017 11:11 Re: poznajmy sie...:)

Dopiero znalazłam ten wątek :)
witam wszystkich! Nazywam się Oliwia i mieszkam pod Wrocławiem. Niedługo czeka mnie przeprowadzka do Lublina. W moim życiu koty są od zawsze, posiadam obecnie 4 wspaniałe, niewychodzące koty. Wszystkie są krótkowłosymi europejskimi, wiek od 6 miesięcy do 14 lat. Z chęcią przyłączę się do tworzenia tego fantastycznego miejsca w internecia jakim jest to forum.
więc jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i do zobaczenia w innych wątkach!

ekler

 
Posty: 5
Od: Czw wrz 07, 2017 6:56
Lokalizacja: Wrocław/Lublin

Post » Czw wrz 07, 2017 16:14 Re: poznajmy sie...:)

Witamy, witamy serdecznie! :piwa:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw wrz 07, 2017 19:16 Re: poznajmy sie...:)

Witam serdecznie, od 8 miesięcy mamy w domu pięknego kota - Badiego. Jest słodziutki i bardzo jesteśmy szczęśliwi że z nami zamieszkał :)
Jest tylko mały problem, nie wiem czy tu można o takich rzeczach pisać, ale proszę Was o pomoc. Zauważyłam jakiś czas temu u Badisia że ma trochę inny brzuch. Taka wisząca skóra, poczytałam po internecie i trochę się uspokoiłam, że to taka fałdka, która się pojawia u kotów które przebywają w domu, nie wiem czy to prawda? Dzisiaj jednak przyjrzałam się Badisiowi i trochę się zaniepokoiłam. Planuje jutro wybrać się do weterynarza.
Prześlę Wam może zdjęcie, proszę popatrzcie i napiszcie czy jest się czym martwić, bo do jutra będę cały czas myśleć

Badisia

 
Posty: 2
Od: Czw wrz 07, 2017 18:52

Post » Czw wrz 07, 2017 19:21 Re: poznajmy sie...:)

Ja mam na imię Lucas, jestem ze schroniska. Mam kolegę z tzw. domu tymczasowego. Mój kolega ma na imię Julek. Ja go nie lubię, mimo to on próbuje mnie zawsze umyć. Nie lubię go, mycie to przecież sprawa intymna!!2

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw wrz 07, 2017 19:31 Re: poznajmy sie...:)

Cześć! Ja jestem dominującym kocurkiem. Duzi mnie chyba lubią, bo ugryzłem ich już wielokrotnie. Muszę przyznać z higieną jestem na bakier. Nie myję się!! A co? Czeszą mnie dwa razy do roku pod narkozą. Jestem krótkowłosym europejczykiem. Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw wrz 07, 2017 19:40 Re: poznajmy sie...:)

Badisia pisze:Witam serdecznie, od 8 miesięcy mamy w domu pięknego kota - Badiego. Jest słodziutki i bardzo jesteśmy szczęśliwi że z nami zamieszkał :)
Jest tylko mały problem, nie wiem czy tu można o takich rzeczach pisać, ale proszę Was o pomoc. Zauważyłam jakiś czas temu u Badisia że ma trochę inny brzuch. Taka wisząca skóra, poczytałam po internecie i trochę się uspokoiłam, że to taka fałdka, która się pojawia u kotów które przebywają w domu, nie wiem czy to prawda? Dzisiaj jednak przyjrzałam się Badisiowi i trochę się zaniepokoiłam. Planuje jutro wybrać się do weterynarza.
Prześlę Wam może zdjęcie, proszę popatrzcie i napiszcie czy jest się czym martwić, bo do jutra będę cały czas myśleć

Załóż osobny wątek z nurtującym Cię pytaniem w tytule.

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 07, 2017 19:55 Re: poznajmy sie...:)

Mój kolega też ma taki "falujący" besiedelt, poza tym jest szczuplutki.

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 173 gości