poznajmy sie...:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 31, 2004 0:22

Hej !!
Jestem tu króciutko, ale też się dopiszę :)

Na imię mam Ala, mam 31 lat, z zawodu informatyk-ekonomista. Interesuję się prawie wszystkim. Kocham zwierzątka, szczególnie kociaki ... Niestety metraż mieszkania nie pozwala mi na pokaźne stadko, dlatego w domku mamy 2.5 rocznego Nikodema vel Mrytka (Tu jego historia - mam nadzieję, że będzie kontynuowana).

U rodziców mam jeszcze "syjamka" Zenka, wilkopodobnego psa - Juniora i miniaturkę królika - Baksia.

Suonko

 
Posty: 396
Od: Wto lip 27, 2004 9:19
Lokalizacja: Gdynia Obłuże

Post » Sob lip 31, 2004 1:06

Inka pisze:Czasami "szarpiemy sie za fraki" tez... no jak rodzinka :wink:

Tiaaa, w myśl zasady: "sami swoi tylko szwagier obcy" co nie? :wink:

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob lip 31, 2004 2:02

Kasia D. pisze:Witam,
Jak widac w opisie mam na imie Katarzyna . Jestem rówiesniczką Zuzy-Izy.
Kiedys nauczałam angielskiego ale rzuciłam w diabły. :wink: Przymierzam sie do wlasnego sklepiku internetowego z art. zoologicznymi i karma dla zwierzat.
Mam 13 kotów.
Bez przerwy zajmuje sie adopcjami, co mozna zauwazyc czytając forum chocby pobieznie.
W przyszłości chciałabym być rentierką. 8)



Rentierką... Też bym chciała być :wink:
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob lip 31, 2004 2:03

anna57 pisze:
Kasia D. pisze:Witam,
Jak widac w opisie mam na imie Katarzyna . Jestem rówiesniczką Zuzy-Izy.
Kiedys nauczałam angielskiego ale rzuciłam w diabły. :wink: Przymierzam sie do wlasnego sklepiku internetowego z art. zoologicznymi i karma dla zwierzat.
Mam 13 kotów.
Bez przerwy zajmuje sie adopcjami, co mozna zauwazyc czytając forum chocby pobieznie.
W przyszłości chciałabym być rentierką. 8)



Rentierką... Też bym chciała być :wink:

Jest nas więcej :oops:
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Sob lip 31, 2004 2:26

sabianka pisze:
anna57 pisze:
Kasia D. pisze:Witam,
Jak widac w opisie mam na imie Katarzyna . Jestem rówiesniczką Zuzy-Izy.
Kiedys nauczałam angielskiego ale rzuciłam w diabły. :wink: Przymierzam sie do wlasnego sklepiku internetowego z art. zoologicznymi i karma dla zwierzat.
Mam 13 kotów.
Bez przerwy zajmuje sie adopcjami, co mozna zauwazyc czytając forum chocby pobieznie.
W przyszłości chciałabym być rentierką. 8)



Rentierką... Też bym chciała być :wink:

Jest nas więcej :oops:



Też tak myślę :wink:
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob lip 31, 2004 8:09

anna57 pisze:
sabianka pisze:
anna57 pisze:
Kasia D. pisze:Witam,
Jak widac w opisie mam na imie Katarzyna . Jestem rówiesniczką Zuzy-Izy.
Kiedys nauczałam angielskiego ale rzuciłam w diabły. :wink: Przymierzam sie do wlasnego sklepiku internetowego z art. zoologicznymi i karma dla zwierzat.
Mam 13 kotów.
Bez przerwy zajmuje sie adopcjami, co mozna zauwazyc czytając forum chocby pobieznie.
W przyszłości chciałabym być rentierką. 8)



Rentierką... Też bym chciała być :wink:

Jest nas więcej :oops:



Też tak myślę :wink:

oj na pewno sporo :)) Bo ja tez :)
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Sob lip 31, 2004 10:35

grygy pisze:ciesze sie ze odpisujecie :):):) hehe zuza no patzr a ja nie wiedziałem ze iza jesteś

ja czasem sama zapominam :lol:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84841
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob lip 31, 2004 11:02

cześć mam na imię Sylwia i za pół roku stuknie mi okrąglak z trójką na czele :D , z zawodu jestem artystą...to okropnie brzmi wiem, ale taki mam wyuczony zawód, prowadzę zajęcia z zakresy terapii przez sztukę w szkole, ale przede wszystkim zajmuję się malarstwem olejnym co jest i moim sposobem na życie i hobby :D ,mam małą kotkę narazie jedną , bo czekam na dokocenie :D , to mój pierwszy koteczek , wczesniej miałam psy ,ale zostały z rodzicami :D gdy poszłam "na swoje"....i też chciałabym być rentierką :lol:...wszyscy piszą o swoich marzeniach więc i ja dopisuję: chciałabym mieć dom z pięknym sadem i werandą , no i oczywiście z własną pracownią
Ostatnio edytowano Czw sie 12, 2004 16:53 przez ochra, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek Kredka & mała Midnor

ochra

 
Posty: 288
Od: Wto lip 27, 2004 13:59

Post » Sob lip 31, 2004 11:05

jestem niedouczona ale kim jest rentierka? 8O

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Sob lip 31, 2004 11:10

Inwestor posiadający określone oszczędności, może zażyczyć sobie, aby w określonych odstępach czasu fundusz wypłacał mu wypracowany zysk. Dzięki takiej możliwości początkowa suma inwestycji, czyli kapitał cały czas pracuje, a nadwyżka wypłacana jest zgodnie z poleceniem inwestora. W ten sposób fundusz upodabnia się do depozytu bankowego, który płaci odsetki w okresach zakończenia jego trwania lub do obligacji, gdy płacony jest kupon odsetkowy, z tą różnicą, że inwestycja w fundusz jest bezterminowa.

:D
Obrazek Kredka & mała Midnor

ochra

 
Posty: 288
Od: Wto lip 27, 2004 13:59

Post » Sob lip 31, 2004 11:13

oooooooooooooo czyli znalazłam wkoncu pomysł na zawod mojego zycia :D tez chce byc rentierką, baaaardzo chce nia byc :!: :!: :!:

NattyG

 
Posty: 2843
Od: Nie cze 20, 2004 15:20

Post » Sob lip 31, 2004 12:37

:D wreszcie bede mogla konkretnie odpowiadac znajomym na pytanie :" a co potem?":D

loeb

 
Posty: 791
Od: Pon lip 05, 2004 17:45
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob lip 31, 2004 21:28

ja tam nie wiem kim chce być ale wiem jedno w domku bede miał duuuuuuuuuużo zwierzaków :wink: oczywiscie w miare możliwości. chce wrzucić jeszcze zdjecia kotów ale nie moge bo mam aparat zepsuty wiec narazie jest tylko Filemonek niestety Cizia i Pusia zaczekają hehe
pozdrawiam Maciek

grygy

 
Posty: 343
Od: Pt lip 23, 2004 22:54
Lokalizacja: Warszawa/Zawiercie

Post » Sob lip 31, 2004 22:53

ochra pisze:cześć mam na imię Sylwia [...] prowadzę zajęcia z zakresy terapii przez sztukę w szkole, ale przede wszystkim zajmuję się malarstwem olejnym co jest i moim sposobem na życie i hobbym :D , gdy poszłam "na swoje"....i też chciałabym być rentierką :lol:


Jeeeeejjjjj! To "hobbym" wzbudza mój dziki zachwyt! :lol:
Jako filolog polski :lol: :lol: :lol: tez bym chciala takie cos wymyslic, ale nie zdazylam :wink: Super!!!

Rentierka tez chcialabym byc... Ech...
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie sie 01, 2004 8:42

[
Jeeeeejjjjj! To "hobbym" wzbudza mój dziki zachwyt! :lol:
Jako filolog polski :lol: :lol: :lol: tez bym chciala takie cos wymyslic, ale nie zdazylam :wink: Super!!!

Rentierka tez chcialabym byc... Ech...[/quote]


ups... :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :twisted:
Obrazek Kredka & mała Midnor

ochra

 
Posty: 288
Od: Wto lip 27, 2004 13:59

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 246 gości