poznajmy sie...:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 01, 2004 19:33 koty i my

Ja nie chcę być rentierką. Wolałabym być brokerem. A najlepiej mieć po prostu tyle pieniędzy, że siedziałabym w domu i piłowałabym paznokcie. :lol: :lol: :lol:

Pracuję w banku. Obsługa firm. :pisanie:

Kocham wszystkie zwierzęta ciepłokrwiste do których można się przytulić i pogłaskać. Chciałabym mieć całe stadko przyjaciół, ale ze względu na skromne warunki mieszkaniowe jest to nierealne. :cry:

Co do wieku, to jestem stara. Zawyżam średnią wieku. 8O

turtur

 
Posty: 129
Od: Wto lip 27, 2004 23:21
Lokalizacja: Łomża

Post » Nie sie 01, 2004 19:47

A czy zapisanie się do tych, co chcą być rentierami zwiększa szanse ? Bo jak tak, to ja się też zapiszę :-)
Obrazek

Bonkreta

 
Posty: 6528
Od: Wto mar 16, 2004 22:22
Lokalizacja: Siemonia (ok. Katowic)

Post » Nie sie 01, 2004 19:47

Witaj na Forum :lol: Mam na imie Ania, 73 rocznik, wspanialego meza Piotra :wink: i 3 koty: Hrupke, Brucka i Rysia.
Hrupka i Brucek to rodzenstwo, a Rysio jest niespokrewniony i mlodszy od nich o 9 m-cy.
Pracuje, bo musze :roll: :wink: .
Mam, jak zuza, kotke chora na nerki i ten temat to moj nieuchronny "konik".
Kilka moich watkow:
Pirackie Trio (kocie historie) http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=6034&start=0

Hruptak - nerkowiec http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=8646&start=0
RySio i SUK http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=8313&start=0
Ostatnio edytowano Nie lip 17, 2005 1:48 przez Anja, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Nie sie 01, 2004 20:35

Bonkreta pisze:A czy zapisanie się do tych, co chcą być rentierami zwiększa szanse ? Bo jak tak, to ja się też zapiszę :-)



Możemy może jakoś razem działać w kierunku spełnienia marzeń :lol:

myszka

 
Posty: 3120
Od: Pt sie 09, 2002 13:45

Post » Nie sie 01, 2004 20:46

myszka pisze:
Bonkreta pisze:A czy zapisanie się do tych, co chcą być rentierami zwiększa szanse ? Bo jak tak, to ja się też zapiszę :-)



Możemy może jakoś razem działać w kierunku spełnienia marzeń :lol:


Oj, tak ,tak :D
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sie 01, 2004 20:48

zuza pisze:
grygy pisze:ciesze sie ze odpisujecie :):):) hehe zuza no patzr a ja nie wiedziałem ze iza jesteś

ja czasem sama zapominam :lol:

Mam to samo (to znaczy też jestem Iza, i też zapominam) :wink: Niestety, część otoczenia nie pozwala mi zapomnieć na amen :roll:
Do wieku się już nie przyznaję (przeważnie), wykształcenie mam informatyczne policealne, pracuję przy przetwarzaniu danych w małej firmie informatycznej i jako fuchy tłumaczę z angielskiego literaturę piękną. Mam hopla na punkcie szeroko pojętej fantastyki. Kota sztuk jedna, ok. 5-letnia Cipiór, postrzelona przez bandytę z wiatrówki. Tak naprawdę nie ma porządnego całościowego wątku, poza jednym "Cipiórowe przypadłości" . W Koterii jest jej historia w skrócie i kilkanaście fotek.

Rentierką - owszem, chcęęęę! :?
ObrazekObrazekObrazek
Panowie Kocurowie
"Poznasz siebie, poznając własnego kota." Konrad T. Lewandowski, "Widmowy kot"

PumaIM

Avatar użytkownika
 
Posty: 20169
Od: Pon sty 20, 2003 1:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 01, 2004 22:57

o, ja tez dam się poznać ;)
Imię: Ela, wiek: 20 lat, studia: ekonomia.
Kotami się zainteresowałam bardzo & na poważnie pod koniec zeszłego roku. Zimą rozpoczęły się poszukiwania przeróżnych informacji na ten temat, oraz poszukiwania samych kotów do adopcji. Chciałam 2 kocurki jednego czarnego, drugiego białego. Nie wyszło :lol: Szczęśliwe zrządzenie losu sprawiło że znalazłam forum rokcafe (jakoś tylnym wejściem, poprzez stronę adopcyjną :lol: ) gdzie po paru dniach przeczytalam bardzo brzemienne dla mnie w skutkach :arrow: ogłoszenie
No i tak 19 kwietnia znalazła się u mnie trzyipółletnia Whisky.
Poza tym są jeszcze:
Max - ok. 15 letni "owczarek niemiecki" zgarnięty z ulicy, oraz
Rona - 6 letnia dobermanka oddana do schroniska bo... poprzednim właścicielom urodziło się dziecko :roll:
Oba psy są przez kotę ustawione na bacznosć i traktują ją z należnym szacunkiem :lol:
Plany na przyszłość: dokocenie :lol:
Ostatnio edytowano Pon sie 02, 2004 17:04 przez Pandorka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Pandorka

 
Posty: 886
Od: Nie kwi 11, 2004 15:11
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 02, 2004 8:00

no to teraz ja:

Ania, 27 lat, mieszkam z Tomim i Dyziem - tzn. kot to Dyzio ;). Pierwszy w życiu (na razie ;)) Jego wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=16014

skończyłam Stosunki Międzynarodowe, ale pracuję w trochę innej branży - dość skomplikowanej, rzekłabym.. :roll:

Najchętniej również zostałabym rentierką :mrgeen:. Albo założyłabym gospodarstwo agroturystyczne, miała psy, koty, konie i inne zwierzaki (i motolotnię ;)) i byłabym szczęśliwą kobietą żyjącą w zgodzie z naturą :mrgreen:

ale na razie muszę wracać do roboty.

Niniejszym ten wątek wrzucam do KociegoABC - żeby nowi wiedzieli, kto tu jest ;)
Obrazek

Szelmaa

 
Posty: 15821
Od: Pon maja 24, 2004 10:59
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Pon sie 02, 2004 10:09

Mam na imię Anna, lat 25, mężatka, i od prawie dwóch lat jestem szczęśliwą poddaną jaśnie pani Szarki, działkowej koteczki o manierach i wymaganiach udzielnej księżnej.
Zdjęcia koty można oglądać tu: http://www.forum.miau.pl/viewtopic.php?t=10930, poza tym nie ma jakiegoś swojego wątku.
Jestem nauczycielem angielskiego, obecnie w technikum, tłumaczę fantastykę i po drodze łapię różne inne fuchy.
Też bym chciała być rentierką, bo wtedy tłumaczeniom mogłabym oddawać się z czystej przyjemności, a nie dla pieniędzy.
Deli

Deli

 
Posty: 14323
Od: Nie cze 29, 2003 11:14

Post » Pon sie 02, 2004 11:20

Jana sie nie pochwalila, ale od ponad roku istnieje Loża Miłośników Myszy na Kaloryferze


No to już mam Myszę w podpisie :D

Jana Myszczyni

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Pon sie 02, 2004 12:36

Jana pisze:
Jana sie nie pochwalila, ale od ponad roku istnieje Loża Miłośników Myszy na Kaloryferze


No to już mam Myszę w podpisie :D

Jana Myszczyni


Otóż to! :D

A ja od dawna mam Mysze na kaloryferze na pulpicie :wink:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon sie 02, 2004 12:48

Jak na spotkaniu AA :mrgreen:
Mam na imię Kasi, mam 25 lat i jestem uzależniona od... kotów :mrgreen:
Mam na dzień dzisiejszy dwa swoje koty - Niedobrotkę 2 lata i 5 miesięcy i Mefistofelesa - 1 rok i 11 miesięcy :wink:
Poza tym mam dwa Bąble do adopcji - mają 5 tygodni :D
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Pon sie 02, 2004 12:55

AA :D
Więć... ja mam na imię Marti, mam 29 lat a na składzie dwa kocie chłopaki: Bizzar (Norweg) i Sajan (Syberyjczyk) - obaj po 5 lat.

I chyba nie musze dodawać kto w tym domu jest pod czyją łapą :wink:

marti

 
Posty: 83
Od: Czw gru 11, 2003 14:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 02, 2004 13:29

KAK - Klub Anonimowych Kociarzy... :)
Hej, nazywam się Marta "Majorka" itd., wiekowo zajmuję trzecie miejsce na podium, mam 4 koty - Mikę, Mi-Norkę, Misia Majora i Mr. Gacka Blue, piszę kocie wiersze, lada moment będą wydrukowane - więc serdecznie zapraszam do zamawiania - cel oczywiście charytatywny - fundusze przekażę na pomoc potrzebującym kotom. A to dwa moje główne wątki:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=6031&start=0
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=11286&start=0
No i oczywiście link w moim podpisie. Kocham góry, kocham morze, kocham koty :) A na starość poszłam na studia i mam nadzieję zostać mgr w przyszłym roku.
Ostatnio edytowano Pon sie 02, 2004 13:40 przez Majorka, łącznie edytowano 1 raz
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 02, 2004 13:37

No to ja tez dołączę do ogólnej prezentacji :lol:

27-letnia panna z dwoma kociastymi i TZ'em. Gaia i Antałek dołaczyły do nas w marcu tego roku, teraz maja prawie 6 miesiecy, dzieciaki jeszcze :wink: Studiuje sobie któryś tam rok juz, różne kierunki po kolei i mam nadzieję że kiedyś wreszcie skończe :?

A najwiekszym moim marzeniem jest mieć własną , nieduzą przystań jachtową na szlaku Wielkich Jezior ... O mamo, co ja bym za to dała... :lol: Domek nad jeziorkiem pełen kotów... :mrgreen:


Pzdr. Magda
"Czas spędzony z kotem nigdy nie jest stracony"

Obrazek Gaia i Antałek

Kliodna

 
Posty: 266
Od: Pon mar 15, 2004 22:43
Lokalizacja: Błonie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ankacom, Google [Bot], magnolia.bb, skaz i 164 gości