poznajmy sie...:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 01, 2018 22:44 Re: poznajmy sie...:)

Ja nie jestem tu nowa, ale przedstawie sie nowym miauowiczom :)

Jestem Ola, mieszkam sobie na slasku w tzw.stolicy polskiego piwa (Tychy, a.piwo.Tyskie) ;)
Niestety nie moge mieszkac z zadnym kotem, bo mieszkam z rodzicami, ktorzy w domu zwierzat nie toleruja. Ale koty kocham od zawsze! Kocham wszystkie koty i te dzikie i te domowe. Mam kota na punkcie kotow, jestem kotoholoczka, wszystko kojarzy mi sie z kotami. ;)
Przyklad chcecie? Ok. Zapraszam wiec na watek: kocie parodie, gdzie przerabiamy polskie piosenki na wersje kocie :D
Moge tez przerabiac przyslowia i tytuly filmow, ksiazek na kocie.wersje :D
Kocie powiedzonka czyli tzw kotologizmy uwielbiam. Znajomi juz wiedza, ze ze mna nalezy sie witac slowami: miaudobry :D
Jak to mowia: nic co kocie nie jest mi obce. ;)
Mam kilka kubkow z kotami. Tylko kilka bo miejsca na inne brak.
Najbardziej podobaja mi sie czarne koty, nastepnie buraski. Dachowce dla mnie sa bezko(t)nkurencyjne, ale z rasowych kocham sie w duzych kotach typu miaukunki, norweskie...
Ale syjamki, ragdolki, orienty tez mnie zachwycaja.

Moze kiedys jakis siiersciuszek bedzie rzadzil moim domem, ale na razie nie moge sobie na to pozwolic. Ale wszystkie koty kocham jak swoje, bo jak spiewala Majka Jezowska: "wszystkie kotki nasze sa..." ;)

Miaurevouar i do zamiauczenia na watkach :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lip 04, 2018 14:02 Re: poznajmy sie...:)

Gontar pisze:Cześć! Jestem Mateusz :) Od pewnego czasu czytam to forum, ponieważ po 26 latach życia w końcu będę miał kota, a nawet dwa! Zawsze o tym marzyłem, jednak wcześniejsze warunki (duże psy, które nie przepadały za mruczkami), oraz podejście rodziny niezbyt na to pozwalały. Teraz, po dwóch latach mieszkania na własną rękę, stwierdziłem, że najwyższy czas. Wczoraj byłem w kociarni należącej do fundacji pomagającej kotkom, i po kilkudziesięciu minutach męki, jaką było wybranie tych, którym chcę dać nowy dom, zdecydowałem się na dwa (kocurek i kicia). Teraz jeszcze czeka mnie rozmowa przed-adopcyjna i kotki najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu znajdą się u mnie :1luvu: Wtedy też będę mógł coś więcej napisać, na razie nie chciałem nadawać im imion, chce lepiej poznać ich charakter i może po takiej analizie, jakieś konkretne pomysły przyjdą mi do głowy, ale na razie uważam to za mało ważne, chcę się nimi zaopiekować, dać im ciepełko, którego zapewne im brakuje i duuuużo miłości. Pozdrawiam was wszystkich i życzę wam, jak i waszym kotkom i innym zwierzaczkom duuużo radości i szczęścia z okazji świąt :)


:ok: SUPER GOSC Z CIEBIE :201421 Spelniasz super marzenie, powodzenia :201419
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto paź 09, 2018 12:56 Re: poznajmy sie...:)

Odkopuję wątek, żeby się przywitać :)

Cześć! Jestem Alicja i od wczoraj mam kota :D Pierwszy raz, od roku i pierwszy raz jest tylko i wyłącznie mój... Jestem podekscytowana, jakby to był mój pierwszy kociak w życiu! Od paru dni siedzę w internetach i odświeżam informacje na temat opieki, karmienia... Dzięki wam skompletowałam wyprawkę i jestem już odrobinę spokojniejsza ;) Fajnie, że jest takie forum, jak to! :)

Mandorla

Avatar użytkownika
 
Posty: 9
Od: Sob paź 06, 2018 12:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 09, 2018 23:09 Re: poznajmy sie...:)

Mandorla pisze:Odkopuję wątek, żeby się przywitać :)

Cześć! Jestem Alicja i od wczoraj mam kota :D Pierwszy raz, od roku i pierwszy raz jest tylko i wyłącznie mój... Jestem podekscytowana, jakby to był mój pierwszy kociak w życiu! Od paru dni siedzę w internetach i odświeżam informacje na temat opieki, karmienia... Dzięki wam skompletowałam wyprawkę i jestem już odrobinę spokojniejsza ;) Fajnie, że jest takie forum, jak to! :)


Super :201453 ALA ma kota :201461 Witamy :201494
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt kwi 10, 2020 23:15 Re: poznajmy sie...:)

Hej, czesc
Witam wszystkich
Na imie mi Pawel, mam kociaka, w tym roku bedzie mial 3 lata.
Kociakowi na imie Precel.
moje male cudenko.

Sprowadzil mnie na to forum pewien problem, ale o tym juz w dziale Kociarnia, zapraszam.

Podzrawiam.

jajo1986

Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Od: Pt kwi 10, 2020 22:50

Post » Wto kwi 21, 2020 10:29 Re: poznajmy sie...:)

Witamy serdecznie :201494 :1luvu: a Precelka glaskamy :201461
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon lip 06, 2020 14:03 Re: poznajmy sie...:)

Niech tradycji stanie się zadość :)
Nazywam się Anka, mieszkam we Wrocławiu i mam same panienki: Lilo (15), Inka(5) i Murka(4).
Równowagą dla tego kobiecego stada są moi 2 synkowie (6,5 i 1,5 roku) :wink:
Na forum zaglądałam już od wielu lat, szukając porad odnośnie żywienia i kocich przypadłości, aż w końcu postanowiłam zarejestrować, aby móc pytać i dzielić się doświadczeniem :D

ladydot

 
Posty: 3
Od: Pon lip 06, 2020 13:41

Post » Pon lip 06, 2020 18:38 Re: poznajmy sie...:)

Hejka ladydot :mrgreen:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54144
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Pon lip 06, 2020 19:35 Re: poznajmy sie...:)

WItam
Kiedyś się przedstawiałem, ale zrobie to jeszcze raz. Krzysztof lat 43. pod opieką 4 cudowne koteczki i jedna FIP-owa
Walczymy dzielnie dzięki zbiórkom.
Pozdrawiam

beecker

 
Posty: 50
Od: Nie wrz 13, 2015 22:22

Post » Wto lip 07, 2020 11:42 Re: poznajmy sie...:)

beecker pisze:WItam
Kiedyś się przedstawiałem, ale zrobie to jeszcze raz. Krzysztof lat 43. pod opieką 4 cudowne koteczki i jedna FIP-owa
Walczymy dzielnie dzięki zbiórkom.
Pozdrawiam


Witaj beacker dzieki, ze opiekujesz sie koteczkami i ze dolaczyles do nas. Trzymam kciuki i pozdrawiam :ok: :ok: :mrgreen:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto lip 07, 2020 12:50 Re: poznajmy sie...:)

Staramy się CIndy ale ludzie nie są jakoś przesadnie chojni jeśli o koty chodzi. a naprawdę jeszcze kilka złotych nikogo nie zbawiło. no ale co niektórzy myślą inaczej.

beecker

 
Posty: 50
Od: Nie wrz 13, 2015 22:22

Post » Nie wrz 27, 2020 21:27 Re: poznajmy sie...:)

Cześć mam na imię Ola i od tygodnia posiadam u siebie kotkę. Maleństwo ma około 7 tygodni i na imię Trika. Jest to właściwie drugi kot, którego mam pod opieką, ale pierwszy tak mały.
Chciałabym Wam przede wszystkim podziękować. Po pierwszej wizycie u weta, na której była odrobaczana zaczęła wymiotować i gdyby nie Wasze forum, to zupełnie nie wiedziałabym jak zareagować. Także z całego serca dziękuję

Bareye

 
Posty: 4
Od: Pt wrz 25, 2020 22:11

Post » Nie wrz 27, 2020 23:45 Re: poznajmy sie...:)

Załóż swojej kotce wątek w dziale Nasze koty. :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 28, 2020 21:36 Re: poznajmy sie...:)

Witam serdecznie na forum!
jestem na forum nowa i myślę ,że z wielu porad skorzystam
mam 3 juz dorosłych kotków(1 kocurek i 2 kotki)
w ub. roku do sąsiada "przybyła"dzika kotka nie dośc,że u mnie podjadała jedzonko to jeszcze przyprowadziła 3 maluchów -jakoś udało mi sie je oddać znajomym ,ale
w tym roku historyjka sie powtórzyła no i znowu 3 maluchów -.Zmuszona byłam kupić klatko-łapkę ,aby jakoś złapać tą dziką i zawieżć do weta-udało sie ją wysterelizować uff!
Mam teraz problem z tą 3 maluchów -bo nie mam warunków ,aby je zatrzymać -dałam ogłoszenie na OLX ,ale jak na razie cisza.
Mam tylko problem jak ich trochę oswoic,zeby nie były takie płochliwe,bo mnie sie w zasadzie nie boją ,ale złapać tez sie nie dadzą -może ktoś doradzi?

AlinaB.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Pon wrz 28, 2020 20:28

Post » Nie lis 08, 2020 10:15 Re: poznajmy sie...:)

Wczoraj zarejestrowałam się na forum. Na imię mam Krystyna. Widzę, że chyba jestem tu najstarsza, bo już dawno po 70-tce. Miłość do kotów mam w genach, ale po okresie dzieciństwa w rodzinnym domu nie miałam możliwości cieszyć się kocim towarzystwem. Mieszkałam sama, lubiłam włóczyć się po świecie i nie chciałam, aby mój kot był oddawany pod opiekę obcym. Potem myślałam, że już nie podołam. Rok temu zabolało mnie serce na widok szóstki maluchów przypiętych do matki w pustostanie - a był październik. I tak jeden z nich zamieszkał ze mną. Tylko jeden, na rodzeństwo nie mam warunków. Pozostałe też poszły w dobre ręce.
...bo koty są dobre na wszystko...

Kot-tyna

Avatar użytkownika
 
Posty: 246
Od: Sob lis 07, 2020 21:53

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], włóczka i 160 gości