poznajmy sie...:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 24, 2015 17:48 Re: poznajmy sie...:)

Hej, nazywam się Julka i jestem także nowa na Miau.Pl :) Mam (tylko) 13 lat.
Tydzień temu przygarnęliśmy do siebie dwumiesięczną kotkę- Krysię. Jest biało-rudą piskałą i strachają ;) Pani od której ją brałyśmy mówiła (miała 2 koty) ,że druga jest spokojniejsza, ale ona wydała mi się słodsza. (właśnie przestraszyła się laptopa i uciekła z mojej szyi na oparcie kanapy). Czasami dostaje strasznego ADHD i zaczyna biegać jak opętana obijając się o kanapy :D Rok lub dwa temu wypuściłam Felka- czarny kocur z białym krawatem, który z powodu, zbyt późnej kastracji, miauczał przy drzwiach i skakał na klamki.Gdy nie było nas w domu jeden dzień kot był u sąsiadki ponieważ zostawiliśmy uchylone okno i przez balkon przeskoczył do niej(mieszkamy na 5 piętrze). A innym razem wyskoczył z balkonu i trafił do weta ze złamaną miednicą :/ Nie byliśmy wtedy zbytnio przygotowani na kota :(
Moim zainteresowaniem jest muzyka: rock, punk, metal, grunge, itp., a także książki. Jestem ich maniakiem i mogę cały dzień spędzić czytając i przytulając Krysię :)
Pozdrawiam :kotek: miau

Fornalówka

 
Posty: 3
Od: Śro cze 24, 2015 15:57

Post » Czw cze 25, 2015 9:12 Re: poznajmy sie...:)

Hej :) Jestem Gosia, mieszkam w Elblągu a wraz ze mną dwa psy i trzy znalezione w siatce w parku kocięta (znalazła je moja psina). w życiu nie miałam kota i cóż edukuję się, edukuję.

Gosiata

 
Posty: 3
Od: Wto cze 16, 2015 15:59
Lokalizacja: Elbląg

Post » Sob wrz 19, 2015 20:39 Re: poznajmy sie...:)

Witam!
Mam na imię Anna i teraz posiadam dwa koty, jeden to kot Bengalski (jak go mąż przywiózł nie mieliśmy pojęcia, że taka rasa istnieje, dowiedziałam się później szperając w internecie :) ), drugi to kotka ze schroniska, na razie jeszcze dość dzika, a także słodkiej suczki potocznie zwanej Lassie :).
Cała nasza szczęśliwa rodzinka pochodzi spod Łodzi.
Pozdrawiam
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekSafira,Hektor,Lora,Drybulka [*],Eragon [*]

Mihrimah

Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Od: Pon lip 06, 2015 16:46

Post » Wto paź 20, 2015 21:35 Re: poznajmy sie...:)

zapraszam do zabawy :) viewtopic.php?f=8&t=171284 :ryk: licze na conajmniej tak luzacka atmosfere, tak swobodna atmosfere jaka byla i jest nadal na watku "wybory miss i mistera miau" ktore po mnie kontynuuje Ewa L :)
nowych miauowiczow zapraszam w szczegolnosci, bo przez takie zabawy latwiej poznac forumowiczow i latwiej sie zintegrowac z calym tym naszym "miauowym" swiatem :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie lis 01, 2015 22:36 Re: poznajmy sie...:)

Cześć! Ja jestem Zuza, pracuję z dzieciarnią jako logopeda, a w domu mam od niedawna 2 kociaki (z przygodami). Dotąd zawsze miałam psy, a po śmierci Fredzisława 2 lata temu dom był bez zwierzaków. Przyjaciółka weterynarz ratowała jednak małego rudzielca i szukała mu domu. Tak do mnie trafił mój pierwszy kot - Koteł. Niedowidział (po kocim katarze w maleńkości), łobuzował. FIP zabrał go, jak miał 6 mscy. Nie mieliśmy szans. Teraz mam w domu kociaka z miasteczka dymka, który widnieje w mojej fotce i fundacyjną koteczkę. Oba dkazujące łobuzy. O kotach czytam, bo z doświadczenia życiowego (jeszcze) niewiele wiem.

baranczarny

Avatar użytkownika
 
Posty: 8
Od: Nie paź 04, 2015 19:08

Post » Nie lis 01, 2015 23:19 Re: poznajmy sie...:)

baranczarny pisze:Cześć! Ja jestem Zuza, pracuję z dzieciarnią jako logopeda, a w domu mam od niedawna 2 kociaki (z przygodami). Dotąd zawsze miałam psy, a po śmierci Fredzisława 2 lata temu dom był bez zwierzaków. Przyjaciółka weterynarz ratowała jednak małego rudzielca i szukała mu domu. Tak do mnie trafił mój pierwszy kot - Koteł. Niedowidział (po kocim katarze w maleńkości), łobuzował. FIP zabrał go, jak miał 6 mscy. Nie mieliśmy szans. Teraz mam w domu kociaka z miasteczka dymka, który widnieje w mojej fotce i fundacyjną koteczkę. Oba dkazujące łobuzy. O kotach czytam, bo z doświadczenia życiowego (jeszcze) niewiele wiem.


Witaj baranieczarny :D Forum to skarbnica wiedzy - wszystkiego mozna sie dowiedziec na temat futer :wink:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw lis 05, 2015 12:39 Re: poznajmy sie...:)

Cindy pisze:
baranczarny pisze:
Witaj baranieczarny :D Forum to skarbnica wiedzy - wszystkiego mozna sie dowiedziec na temat futer :wink:

potwierdzam :) tez bardzo wiele wlasnie z miau sie o kotach dowiedzialam :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie lis 29, 2015 12:13 Re: poznajmy sie...:)

Cześć! Nazywam się Kasia i od 3 tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką cudownej kotki o imieniu Tequila :) Studiuję w Lublinie, ale pochodzę z Warszawy. Jeżdżę konno, wyszywam, uwielbiam czytać, robić zdjęcia, podróżować i jazdę na rowerze. Tequila ma niecały rok, jest przygarnięta ze schroniska. Przyznam, że kot był spontanicznym pomysłem, ale jak najbardziej udanym i staram się dbać o nią najlepiej jak potrafię i mam też osoby, które mi pomagają i dzielą się ze mną swoją wiedzą:) Nie wyobrażam już sobie jak mogło jej nie być ze mną :) Na forum na razie raczej będę czytać niż pisać(chyba, że z pytaniami), ponieważ ciągle się uczę i zdobywam kocią wiedzę ;) Pozdrawiam!

kejciak

Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Od: Sob lis 28, 2015 12:43
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Post » Nie lis 29, 2015 17:42 Re: poznajmy sie...:)

kejciak pisze:Cześć! Nazywam się Kasia i od 3 tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką cudownej kotki o imieniu Tequila :) Studiuję w Lublinie, ale pochodzę z Warszawy. Jeżdżę konno, wyszywam, uwielbiam czytać, robić zdjęcia, podróżować i jazdę na rowerze. Tequila ma niecały rok, jest przygarnięta ze schroniska. Przyznam, że kot był spontanicznym pomysłem, ale jak najbardziej udanym i staram się dbać o nią najlepiej jak potrafię i mam też osoby, które mi pomagają i dzielą się ze mną swoją wiedzą:) Nie wyobrażam już sobie jak mogło jej nie być ze mną :) Na forum na razie raczej będę czytać niż pisać(chyba, że z pytaniami), ponieważ ciągle się uczę i zdobywam kocią wiedzę ;) Pozdrawiam!

Witaj kejciak Cudownie, ze przygarnelas bide ze schroniska :201461 a jak fajnie ja ochrzcilas :wink: Niech Wam sie wiedzie :ok: :1luvu:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto gru 01, 2015 20:04 Re: poznajmy sie...:)

dzięki Cindy! od razu jak postanowione zostało, że biorę kota to wiedziałam, że ze schroniska :) kotka jest cudna, i baaardzo towarzyska :) :201461 a imię w sumie koleżanka wybrała ;)

kejciak

Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Od: Sob lis 28, 2015 12:43
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Post » Pon gru 21, 2015 18:50 Re: poznajmy sie...:)

Witam !

AlaMaKota444

 
Posty: 1
Od: Czw lis 19, 2015 17:57

Post » Śro gru 23, 2015 22:05 Re: poznajmy sie...:)

AlaMaKota444 pisze:Witam !

Witaj - a masz kota :?: :20141
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon gru 28, 2015 1:21 Witamy

Hej! Mam na imię Magda, mieszkam w Szczecinie. Od kilku miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką kota syberyjskiego. Mój dom rodzinny był pełen zwierząt, szczególnie psów, dlatego też nie wyobrażałam sobie życia bez czworonożnego członka rodziny.

Vivka

 
Posty: 1
Od: Pon gru 28, 2015 0:55

Post » Pon sty 04, 2016 21:16 Re: poznajmy sie...:)

Witamy Cię serdecznie!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekSafira,Hektor,Lora,Drybulka [*],Eragon [*]

Mihrimah

Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Od: Pon lip 06, 2015 16:46

Post » Pon sty 11, 2016 13:13 Witam wszystkich :)

Szymon lat 32, od 2-3 miesiecy jestem szczesliwym posiadaczem Neva Masquarade(kocur "LOLEK") , często podgladałem tematy na miau.pl ale dopiero teraz zdecydowałem sie o własne konto. Porad mnóstwo... dużo już że tak to powiem "skorzystałem" Jeszcze raz WITAm wszystkich serdecznie :) pozdrawiam

Szymon90

Avatar użytkownika
 
Posty: 52
Od: Pon sty 11, 2016 11:30
Lokalizacja: Olsztyn

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: emilab., Google [Bot], kicalka, Mrukowski, włóczka i 166 gości