poznajmy sie...:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 12, 2017 1:40 Re: poznajmy sie...:)

Witam wszystkich :) jestem Marta posiadaczka trzech kotów : 3 letni , 1,5 roku i maluszek 3 miesiące dołączyłam do was nie dawno i tak jak wy kocham koty :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: pozdrawiam wszystkich razem z moimi pupilami
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Śro wrz 13, 2017 9:05 Re: poznajmy sie...:)

Hallo Marta i kotki. Miło mi was poznać. Kocurek Lucas .

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Śro wrz 13, 2017 12:37 Re: poznajmy sie...:)

również miło poznać kocurka Lucasa :D przytulam i głaszczę :201461
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Śro wrz 13, 2017 14:50 Re: poznajmy sie...:)

Ja, niestety jestem z tych "przytulnych i głaskalnych" ale bardzo się cieszę , że mam możliwość Was poznać. Lucas . Miauuuu!!!
Ja drapię i gryzę "ile wlezie" ale podobno w ostatnich trzech latach "zrobiłem się mniej niebezpieczny"!!!!!

lucas 2014

 
Posty: 2991
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Nie paź 01, 2017 17:53 Re: poznajmy sie...:)

cześć (: mam na imię Olga, jestem copywriterem i mamą na cały etat, uwielbiam piec, czytać i podróżować w nietypowe miejsca (im mniej turystów, tym lepiej).

niedawno pożegnałam swojego 15-letniego rudego kumpla Günter, który niestety chorował na raka gardła :(
dwóch nowych kumpli - a właściwie kumpla i kumpelę - znalazłam w fundacji JoKot. przyjadą do mnie niebawem (:
dom bez kota to zwykłe mieszkanie. || moje łapciuchy: Triss & Ulryk || za TM: Günter <3 (2002-2017)

manowce

Avatar użytkownika
 
Posty: 90
Od: Nie paź 01, 2017 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 21, 2018 17:12 Re: poznajmy sie...:)

Hej. Mam na imię Jarek. Mam 30 lat i jestem szczęśliwym posiadaczem 1.5rocznej brytyjki :D

Jarek1711

 
Posty: 8
Od: Nie sty 21, 2018 17:01

Post » Nie lut 04, 2018 19:26 Re: poznajmy sie...:)

Witam wszystkich :D Mam na imię Justyna i jestem posiadaczką dwóch kotków przygarniętej ze schroniska około 3 letniej kotki Sinki i rocznego mco kocurka Ursusa. Postanowiłam tutaj zawitać, ponieważ chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat wystaw kotów, gdyż chciałabym spróbować a jestem w tym temacie całkowitym laikiem :roll:
Pozdrawiam

ursus-uzi

 
Posty: 1
Od: Nie lut 04, 2018 18:48

Post » Czw lut 15, 2018 14:24 Re: poznajmy sie...:)

Witam. Mam na imię Adam mam dwie kotki Pyśkę i Kitkę. Jestem z Bydgoszczy. Pozdrawiam

adamnet72

 
Posty: 1
Od: Czw lut 15, 2018 13:52

Post » Wto lut 20, 2018 2:08 Re: poznajmy sie...:)

Witamy was z Lucusiem :D napiszcie coś o swoich kotach
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Nie kwi 01, 2018 9:49 Re: poznajmy sie...:)

Cześć! Jestem Mateusz :) Od pewnego czasu czytam to forum, ponieważ po 26 latach życia w końcu będę miał kota, a nawet dwa! Zawsze o tym marzyłem, jednak wcześniejsze warunki (duże psy, które nie przepadały za mruczkami), oraz podejście rodziny niezbyt na to pozwalały. Teraz, po dwóch latach mieszkania na własną rękę, stwierdziłem, że najwyższy czas. Wczoraj byłem w kociarni należącej do fundacji pomagającej kotkom, i po kilkudziesięciu minutach męki, jaką było wybranie tych, którym chcę dać nowy dom, zdecydowałem się na dwa (kocurek i kicia). Teraz jeszcze czeka mnie rozmowa przed-adopcyjna i kotki najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu znajdą się u mnie :1luvu: Wtedy też będę mógł coś więcej napisać, na razie nie chciałem nadawać im imion, chce lepiej poznać ich charakter i może po takiej analizie, jakieś konkretne pomysły przyjdą mi do głowy, ale na razie uważam to za mało ważne, chcę się nimi zaopiekować, dać im ciepełko, którego zapewne im brakuje i duuuużo miłości. Pozdrawiam was wszystkich i życzę wam, jak i waszym kotkom i innym zwierzaczkom duuużo radości i szczęścia z okazji świąt :)

Gontar

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Czw mar 29, 2018 3:06
Lokalizacja: Skoczów

Post » Nie kwi 01, 2018 11:56 Re: poznajmy sie...:)

Witaj, dzięki za życzenia i gratulacje. :D
Jak tylko kociaki znajdą się u Ciebie, to pochwal się nimi na forum.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto kwi 03, 2018 2:12 Re: poznajmy sie...:)

Zrobię to na pewno!
Jutro wizyta przedadopcyjna, trochę się stresuje, ale pewnie nie ma czego :) no a później kociaczki zawitają u nas w domku gdzie od paru dni wszystko przemeblowujemy i przygotowujemy pod ich kątem, mam nadzieję, że będą zadowolone :D

Gontar

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Czw mar 29, 2018 3:06
Lokalizacja: Skoczów

Post » Śro cze 13, 2018 9:29 Re: poznajmy sie...:)

Gontar pisze:Cześć! Jestem Mateusz :) Od pewnego czasu czytam to forum, ponieważ po 26 latach życia w końcu będę miał kota, a nawet dwa! Zawsze o tym marzyłem, jednak wcześniejsze warunki (duże psy, które nie przepadały za mruczkami), oraz podejście rodziny niezbyt na to pozwalały. Teraz, po dwóch latach mieszkania na własną rękę, stwierdziłem, że najwyższy czas. Wczoraj byłem w kociarni należącej do fundacji pomagającej kotkom, i po kilkudziesięciu minutach męki, jaką było wybranie tych, którym chcę dać nowy dom, zdecydowałem się na dwa (kocurek i kicia). Teraz jeszcze czeka mnie rozmowa przed-adopcyjna i kotki najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu znajdą się u mnie :1luvu: Wtedy też będę mógł coś więcej napisać, na razie nie chciałem nadawać im imion, chce lepiej poznać ich charakter i może po takiej analizie, jakieś konkretne pomysły przyjdą mi do głowy, ale na razie uważam to za mało ważne, chcę się nimi zaopiekować, dać im ciepełko, którego zapewne im brakuje i duuuużo miłości. Pozdrawiam was wszystkich i życzę wam, jak i waszym kotkom i innym zwierzaczkom duuużo radości i szczęścia z okazji świąt :)


miaugratulacje :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie cze 17, 2018 21:17 Re: poznajmy sie...:)

Dawno temu zalogowalam sie i gdzies mi umknelo konto i wszystkie detale. Zalozylam nowe i witam sie ponownie :)

Moje dwa futra - wtedy dzieciaki, dzis wyrosly na dwie piekne panny. Brux jest bura, Hex to tri - nie ogarniam na razie wrzucania zdjec ale jak sie naucze to wrzuce :)

Pozdrawiam :)
krakbabka
 

Post » Nie lip 01, 2018 17:21 Re: poznajmy sie...:)

Witamy :)
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], włóczka i 152 gości