Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 26, 2017 11:06 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Bunio& Daga pisze:
Bunio& Daga pisze:
YBenni pisze:Sprobuje wstawic zdjecia w najblizszym czasie jak znajde dluzsza chwile. Bo tempo mojego komputera mnie denerwuje i staram sie go nie uzywac jak nie musze.

A - pokaz prosze koniecznie koniecznie zdjecie poleczek ze skrzynek jak zrobisz. Mysle nad takimi ale weny brak.


Obiecałam wstawic gotowa półeczkę na muszle ze skrzyneczek po napojach.
Muszle lezały u mnie od czasu kiedy zawaliła się zrobiona specjalnie dla nich kaszta.Niestety była złożona przy pomocy zszywek i nie wytrzymała ciezaru,
Od tego czasu były przechowywane w wiklinowym koszu.
Do budowy póleczki wykorzystałam listwy ze starego stelaża pod materac. Skrzyneczki są przykręcone śrubami ,
Całośc wisi na kaloryferze który jest w centralnym miejscu ,a nie wyglada efektownie.Pólka jest azurowa i nie przeszkodzi w cyrkulacji ciepłego powietrza,
Nieciekawie jest wstawiac zdjecie łazienki :oops: ale całośc juz gotowa i zawieszona.

Obrazek

Obrazek

Obrazek



8O 8O 8O 8O :love: :love: :love: :love: :love: :love: :201494 :201494 :201494 CUDOOOO :1luvu:
Ostatnio edytowano Pt maja 26, 2017 11:07 przez klaudiafj, łącznie edytowano 1 raz
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt maja 26, 2017 11:07 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

klaudiafj pisze:8O 8O 8O 8O :love: :love: :love: :love: :love: :love: :201494 :201494 :201494 CUDOOOO :1luvu:

Oj tam,oj tam ....... :D :oops: :P

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pt maja 26, 2017 11:08 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Wygląda to wybitnie!!!!

Sama to wymysliłaś, czy widziałaś gdzieś coś podobnego? Bo ja bym tak nie połączyła tych skrzynek!
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt maja 26, 2017 11:13 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Pomysł jest mój od poczatku do końca.Dostawałam skrzyneczki po kilka sztuk i ciagle nie wiedziałm na ile mam materiału. Od poczatku chciałam zrobic taka azurowa półeczkę na bibeloty .Mysle tez nad druga bo mam skosy dachowe i będzie łątwo to skomponowac do zawieszenia.Tyle ,z enie wiem ile jeszcze takich skrzyneczek dostanę. Na pewno dwie ale to za mało.... Zobaczymy. Najwazniejsze ,ze muszle juz widac i nie leża na sobie w koszu :)

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pt maja 26, 2017 11:15 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Też lubię muszle :) I podoba mi się bardzo to maźnięcie niebieską farbą! Bardzo to inteligentne, że tylko tak zaakcentowane, a robi całą robotę :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt maja 26, 2017 11:58 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Kolejna piękna kolekcja i pięknie wyeksponowana. Basiu, podziwiam niestająco Twoją inwencję.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7717
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 26, 2017 16:54 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

madrugada pisze:Kolejna piękna kolekcja i pięknie wyeksponowana. Basiu, podziwiam niestająco Twoją inwencję.


Dziękuje :oops: :D :oops: :D

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock


Post » Nie maja 28, 2017 22:33 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Szalony Kot pisze:Mi się bardzo podoba, ale też strasznie bawi, że to kibelek :mrgreen: nawet tam u Basi jest pięknie :ryk:

Dziekuje :oops:
Nazwałabym to orginalnie ,
Dzisiaj miałam gości .Sasiadów którzy od bardzo dawna tu nie byli i bardzo im się podobało wyeksponowanie zbiorów i sam ich pomysł

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Nie maja 28, 2017 23:19 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

No no no......
Basiu to piękne i pomysłowe wykorzystanie skrzyneczek. Naprawdę gratuluję talentu. I ta niebieska farba - niby nic a efekt jest super.

YBenni

 
Posty: 1667
Od: Nie maja 20, 2007 22:04

Post » Nie maja 28, 2017 23:23 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

YBenni pisze:No no no......
Basiu to piękne i pomysłowe wykorzystanie skrzyneczek. Naprawdę gratuluję talentu. I ta niebieska farba - niby nic a efekt jest super.

Dziękuje Bożenko. Obiecałam ,z e pokażę efekt końcowy.
Dalie od Ciebie zaczynaja się juz przebijać przez ziemię :ok:

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pon maja 29, 2017 10:23 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Bunio& Daga pisze:
Szalony Kot pisze:Mi się bardzo podoba, ale też strasznie bawi, że to kibelek :mrgreen: nawet tam u Basi jest pięknie :ryk:

Dziekuje :oops:
Nazwałabym to orginalnie ,
Dzisiaj miałam gości .Sasiadów którzy od bardzo dawna tu nie byli i bardzo im się podobało wyeksponowanie zbiorów i sam ich pomysł

Żartujesz? A czy czasem coś wiesz, ten tegens, z sąsiadami nie bardzo, z nocy post taki był :mrgreen: :ryk: A tu zaś klops! Sąsiady przyszły same osobiście i jeszcze do tego pochwaliły dekoracje :mrgreen: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon maja 29, 2017 14:45 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

klaudiafj pisze:
Bunio& Daga pisze:
Szalony Kot pisze:Mi się bardzo podoba, ale też strasznie bawi, że to kibelek :mrgreen: nawet tam u Basi jest pięknie :ryk:

Dziekuje :oops:
Nazwałabym to orginalnie ,
Dzisiaj miałam gości .Sasiadów którzy od bardzo dawna tu nie byli i bardzo im się podobało wyeksponowanie zbiorów i sam ich pomysł

Żartujesz? A czy czasem coś wiesz, ten tegens, z sąsiadami nie bardzo, z nocy post taki był :mrgreen: :ryk: A tu zaś klops! Sąsiady przyszły same osobiście i jeszcze do tego pochwaliły dekoracje :mrgreen: :ok:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam.
Ten post z nocy na stronie Lilianaj dotyczył moich sasiadów mieszkajacych na tej ulicy całorocznie. Tu są oprócz mnie trzy domy zamieszkałe całorocznie i dwie rodziny są bardzo nieciekawe , Z sobie tylko znznych przyczyyn napisała w nim odnoszac się do moich sasiedzkich stosunków. Wiele razy była swiadkiem jak facet pijany szedł drogą ,widziała pogryzienie na mojej nodz e przez psa sasidów ale postanowiła mi dokuczyć we wszelki mozliwy sposób
.
Teraz pisałam o swoich sasiadach majacych tu działki sezonowe.Wiekszośc ulicy to domki letniskowe i tylko w sezonie ktoś tu pomieszkuje. Moi sasiadzi zza płotu rzadko do mnie zagaldaja ,Praktycznie rozmawiamy przez płot. I wczoraj nadarzyła się okazja do spotkania. Ogladali z zainteresowaniem moje zbiory drewnianych łyżek ,dawnych narzedzi czy zbiór foremek do bab . W końcu trafili do łazienki i zobaczyli muszle na tej nowej póleczce , Spodobał im się pomysł.

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pon maja 29, 2017 16:18 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Aa ok :)
No to fajnie ze spedzilas milo czas :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon maja 29, 2017 17:00 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Dzisiaj pomagałam likwidowac sąsiadce pomieszczenie w którym miała warsztacik,
Maz tej pani zmarłi nie nie bardzo jest to jej potrzebne .Wraz z córka postanowiła ,ze zrobia tam pracownie malarska dla córki właśnie,
Dostałam listewki i mogłam sobie wybrac trochę narzędzi.Przydał sie klucz hydrauliczny ,papier ścierny,pilniki,klucze itd.Obydwie strony zadowolone . Sasiadka ,zadowolona że jej sie zrobiło miejsce a ja z,e skompletowałam troche narzedzi które przy takim domku na wsi zawsze sa potrzebne,
jest bardzo goraco.Niemal burzowo momentami,Niewykluczone ,z e w nocy sie rozpada,
Fryderykowi bardzo goraco.Wczoraj jak wchodzili goscie zwiał za płot i goniłam go przez 15minut, Ostatnio uciekł tak w pazdzierniku.
Tusia zrobiła niemal wszystko by zostac zamknieta .Wchodział za mna do środka ,skakała po suficie ułozonym lużno z desek ,wiła pirułety wokól moich nóg.Najbardziej obawiałam się by ktos jej nie zamknał niechcacy w środku jesli by się zdrzemnała
Koty chodza za mna po drodze krok w krok.Tusia z Makabra ida za mną gesiego.Tusinek wskakuje mi na ramię i siedzi jak papuga. Tylko ,z e ma ostre pazurki i taki skok nie bywa przyjemny

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, Roberteloge, Zeeni i 139 gości