Wolontariat - Warszawa

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 05, 2016 18:45 Wolontariat - Warszawa

Dzień dobry wszystkim!

Od jakiegoś czasu podczytuję forum i jestem pełna podziwu dla waszej pracy! Obecnie wciąż nie mam kotka, ale chciałabym się zaangażować w wolontariat na terenie Warszawy. Mogłabym pomóc przy opiece nad kotami, zabawie, socjalizacji i oczywiście sprzątaniu kuwet, większych sprzątaniach itp. Nie miałam do tej pory większego doświadczenia z kotami, dlatego chciałabym spędzić trochę czasu z kimś doświadczonym, kto nauczy mnie opieki nad nimi (planuję adopcję kota, jak tylko będę mogła zapewnić mu odpowiednie warunki i zabezpieczenia). Niestety ze względu na pracę, ciężko będzie znaleźć więcej czasu w tygodniu. Strony niektórych fundacji nie są zbyt zachęcające do wolontariatu pod względem godzin. Czy jest możliwość "pracy" w weekendy? Bardzo proszę o jakieś namiary. Czy ewentualnie mogłabym pomóc którejś/któremuś z Was?

aigna

 
Posty: 2
Od: Czw sty 14, 2016 20:46

Post » Pt lut 05, 2016 19:05 Re: Wolontariat - Warszawa

Cześć :)
Fajnie, ze myślisz jakby pomóc :) .
Pomagać można różnie:
- zdalnie - robiąc ogłoszenia, prowadząc profil FB/G+ , wyszukując eventy lub okazje dla podmiotu :wink:
- okazjonalnie np. obsługując stoisko na imprezie typu wystawa, piknik rodzinny :);
- regularnie : odwiedzając dom tymczasowy i bawiąc się z kotami :) ; pomagając w łapankach (przeszkolenie oferuję). Bardzo jest cenna pomoc transportowa. W fundacjach, w których jest kociarnia - można podjąć sie dyżuru np. raz w tygodniu. Opcja dla zaawansowanych - można pożyczyć klatki bytowe i przetrzymywać koty w czasie rekonwalescencji :wink:

I wiele innych :D . Podam Ci mój telefon w pw - Ty jeszcze nie możesz ich pisać :wink:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Sob lut 06, 2016 23:34 Re: Wolontariat - Warszawa

Wolontariat jest także możliwy w schronisku na Paluchu - wejście do wątku przez moją sygnaturkę.
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Nie lut 07, 2016 0:28 Re: Wolontariat - Warszawa

Witaj. Zapraszamy do wolontariatu w Fundacji JOKOT. Jak najbardziej może być w weekendy :)

Kontakt najlepiej via wolontariat@jokot.pl
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, kicalka i 192 gości