W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 12, 2020 17:38 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Też pomyślałam, że masz w chacie jak z żurnala. U mnie wieczny bajzel :?
Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie.
Eugen Skasa-Weiss

kwiryna

Od: Sob lip 23, 2016 9:36

Post » Wto maja 12, 2020 17:52 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

andorka pisze:
ewkkrem pisze: Amorka podchodzi do mnie i miałkoli. Mumiś za nią, jak wierny paź i ... co chcą ??? Pozwolą się pomiziać ale minki mają takie jakbym nie trafiła w ich potrzeby :( . A ja, ja nie wiem co zrobić by były szczęśliwe :placz:

To jest jasna informacja: maaatka !!!!!!!!!!!
Nudnoooo!!!!!!!!
I teraz kombinuj jak nudę rozgonić :mrgreen:

Też myślę, że się nudzą :( . Staram się jak mogę. Mają myszki, szczury, kociego łowcę, waleriankę i krople miętowe :twisted: . Mażę o tym motylku lub kolibrze ale drogi :) To tak, jak z ludziem. Ciągle coś nowego by się przydało :roll: .
Kochana Kwiryno, ja NAPRAWDĘ, nie zasługuję na Twe zachwyty :ryk: . Burdel u mnie "saniemowity" :D . Może to Cię przekona:
Obrazek
:D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
Trudne początki kota Dropsa
Drops + reszta (trudne życie)
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Od: Czw lip 27, 2017 15:20

Post » Nie maja 17, 2020 20:59 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Mnie nie przekonasz. Bałagan to u mnie

MaryLux

Od: Pon paź 16, 2006 14:21

[poprzednia]