W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 29, 2019 21:04 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:Najśmieszniejsze w zaginięciu kota w mieszkaniu jest to, że inne koty doskonale wiedzą, gdzie on jest.

Najśmieszniejsze jest to, że każdy zna swoje mieszkanie, każdą kocią dziuplę, a kota tam nie ma, a potem okazuje się, że jest. To w przypadku jedynaków jak moja. Zaglądam czasem po 10 x w to samo miejsce i nie ma, nerw się podnosi, bo nie ma aż w końcu okazuje się, że jest. Teleportacja czy pogorszenie wzroku ?

Chikita

 
Posty: 6300
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto paź 29, 2019 21:19 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Ale osssochodzi, ja wiem, gdzie jesteeeeeeeem

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lis 14, 2019 19:53 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Dziękujemy serdecznie :1luvu: Pani A za kolejny przelew na 30 zł :P :201494
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Amorka i Mumiś :D
Drugie zdjęcie wstawiłam ze względu na ciekawy układ ogonków. Wyszła im litera S :D .
Z nowych wieści: w nocy Nowaki śpią na fotelach :) . Każdy Nowak na swoim :?
Duża.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Pon lis 18, 2019 9:51 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:Dziękujemy serdecznie :1luvu: Pani A za kolejny przelew na 30 zł :P :201494
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Amorka i Mumiś :D
Drugie zdjęcie wstawiłam ze względu na ciekawy układ ogonków. Wyszła im litera S :D .
Z nowych wieści: w nocy Nowaki śpią na fotelach :) . Każdy Nowak na swoim :?
Duża.


:ok: cudeńka! pozdrawiam :201461

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT


Post » Pon lis 18, 2019 21:42 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Cudne zakochane ogonki :1luvu:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon lis 18, 2019 21:44 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Stara miłość nie rdzewieje :) cudnie zobaczyć Amorkę i Mumisia znowu razem :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lis 18, 2019 22:12 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Ciepło się na serduszku robi patrząc na Nowaki. :1luvu: :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25441
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 18, 2019 22:18 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Cudności! :1luvu: Jak tak dalej pójdzie, Nowaki pańcię własną wysiudaja z łóżka... :strach:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro lis 20, 2019 9:44 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Najgorzej, że gdybym musiała im szukać domku to już wyłącznie w trójpaku z Maćkiem :mrgreen: . Tzn. Amorka to bigamistka :D . Kocha Mumcia i kocha Maćka :roll: . Mumiś i Maciek niespecjalnie się kochają ale w tej sytuacji to chyba normalne :twisted:
Drops tylko obserwuje i ... notuje 8)
Co do wysiudania z łóżka to, w przypadku Amorki, jest całkiem możliwe :( . Z Mumciem raczej się nie zdarzy.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lis 20, 2019 23:37 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:Najgorzej, że gdybym musiała im szukać domku to już wyłącznie w trójpaku z Maćkiem :mrgreen: . Tzn. Amorka to bigamistka :D . Kocha Mumcia i kocha Maćka :roll: . Mumiś i Maciek niespecjalnie się kochają ale w tej sytuacji to chyba normalne :twisted:
Drops tylko obserwuje i ... notuje 8)
Co do wysiudania z łóżka to, w przypadku Amorki, jest całkiem możliwe :( . Z Mumciem raczej się nie zdarzy.

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lis 21, 2019 1:41 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Już niedługo, już za chwilę będzie czwarta rocznica "udomowienia" Nowaków lub, jak kto woli :D "niewoli" Nowaków :ryk: . Dla szczęśliwego zgadujzgaduli :1luvu: nagroda! Datę proszę :mrgreen: - dokładną! Siłą rzeczy, Ciocia Fleur jest WYKLUCZONA z zawodów :mrgreen: .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt lis 22, 2019 20:43 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:Już niedługo, już za chwilę będzie czwarta rocznica "udomowienia" Nowaków lub, jak kto woli :D "niewoli" Nowaków :ryk: . Dla szczęśliwego zgadujzgaduli :1luvu: nagroda! Datę proszę :mrgreen: - dokładną! Siłą rzeczy, Ciocia Fleur jest WYKLUCZONA z zawodów :mrgreen: .

Maaaaaaaaaaaaaam! Nowaki trafiły do swojego pierwszego Domku 12 lub 13 (raczej 12) marca 2016 roku.
Lusia szperaczusia

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 22, 2019 22:51 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

MaryLux pisze:Maaaaaaaaaaaaaam! Nowaki trafiły do swojego pierwszego Domku 12 lub 13 (raczej 12) marca 2016 roku.
Lusia szperaczusia


Datę porwania z cmentarza :D. Najpierw trafiły do schronu i już nie marzły.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości