W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 22, 2019 11:09 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

MaryLux pisze:Chyba trzeba zmienić Nowakom nazwisko

Nowaki są "najnowsze" :lol:


aga66 pisze:Ale ten rok minął szybko...

Jak komu :twisted: Tyle się działo, że był to dłuuuuugi rok :D. Najważniejsze, że przetrwaliśmy i jest nadzieja na "lepiej" 8)
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lip 23, 2019 12:53 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Jejku wszystkiego najlepszego!!!!
Wspaniale, że znalazły u Ciebie dom :1luvu:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto lip 23, 2019 13:11 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Za Nowaki :D :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59531
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 23, 2019 13:30 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

O rany to już rok???? Wszystkiego najlepszego Amorko i Mumisiu :1luvu: Maćku i Dropsie, jesteście super kociaki :201461 ewkkrem podziwiam za cierpliwość w oswajaniu sytuacji :201494

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro lip 24, 2019 15:17 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Mumisiowi, często zwisa "kropla śliny" z pyszczka :placz: . Czy to barak ząbków? Je normalnie, bawi się, i jego poprzedni Pan pisał, że on "śliniak" :D . Czasem wyżebrze trochę chrupek Purizona (jak się złamię - czyli zawsze :P ) - to tak "wyślini" podłogę, że myć nie muszę :P.
Brzydko to wygląda i myślę, że kotu niefajnie z taką bombą u pyszczka. Coś z tym robić?
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 24, 2019 15:42 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

To zależy, jaka ta ślina. czy gesta i cuchnąca, czy przezroczysta jak woda. Moja Żabcia np. po utracie wielu już zębów ślini się, gdy jest podniecona podczas głaskania. Aż jej kapie. A normalnie nie. Jeśli kot obraca coś w pyszczku, bo nie bardzo wie, jak pogryźć bez zębów czy z bolącym, to też się ślini.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14568
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro lip 24, 2019 16:20 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:To zależy, jaka ta ślina. czy gesta i cuchnąca, czy przezroczysta jak woda. Moja Żabcia np. po utracie wielu już zębów ślini się, gdy jest podniecona podczas głaskania. Aż jej kapie. A normalnie nie. Jeśli kot obraca coś w pyszczku, bo nie bardzo wie, jak pogryźć bez zębów czy z bolącym, to też się ślini.

Ślinka przezroczysta, bez zapachu (brzydka woń pogoniłaby mnie natychmiast do weta :P ). Trudno powiedzieć, czy gęsta :( . Mumiś, podczas serwowania jedzonka da się pogłaskać, wyczesać ale do pyszczka ... mi wara :) . Pojawia się, (ślinka oczywiście :lol: ) czasem. Tak mniej - więcej co tydzień? Je bez trudu, chrupki raczej łyka bo chrupania nie słychać ale znikają :P . Widzę jak znikają chrupki (w brzuchu Mumcia) :lol: . Może to faktycznie krótko po jedzeniu? Zaobserwuję.
Mnie nie jest fajnie jak widzę taki "sopel" na bródce Mumcia :( .
Ślinka czasem pojawia się a czasem jej nie ma przez dłuższy czas. Spróbuję powiązać ten objaw z jakimś czynnikiem. Coś musi to powodować. Co - nie wiem ale nie dam się zwariować i szukać dziury w całym. Czasem, jak czytam ile leków pakujemy w koty to przypomina mi się przysięga Hipokratesa i "...Po pierwsze - nie szkodzić...". Nie chcę przedobrzyć. Mum zachowuje się jak normalny kot. (No może nie zawsze bo dzisiaj POGONIŁ MAĆKA :P ) .
Myślę, że - dobrze jest :)
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 24, 2019 16:35 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Patrz przy jakim rodzaju jedzenia to się dzieje. Czy to kawałki mięsa, czy chrupki zbyt duże, czy coś innego. Z opisu wygląda, że gdzieś mu się tam to zbiera podczas przeżuwania i potem wykapuje.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14568
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro lip 24, 2019 16:50 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:Patrz przy jakim rodzaju jedzenia to się dzieje. Czy to kawałki mięsa, czy chrupki zbyt duże, czy coś innego. Z opisu wygląda, że gdzieś mu się tam to zbiera podczas przeżuwania i potem wykapuje.


Dzięki za wskazówki :201494 . Zacznę zapisywać, nie tylko co je, ale i w jakiej konsystencji :) . Czy to większe kawałki mięska, czy chrupki, czy saszetki (galaretka - sos). O tym nie pomyślałam :oops: . Czy zaraz po jedzeniu czy później. Kurczaczek, będę musiała zeszyt 80k założyć :P .
Mumiś i Amorka Nowakowie pozdrawiają Ciocię Mziel i dziękują za ... WSZYSTKO!!!. Za rady, obecność, kciuki i życzliwość :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 24, 2019 16:57 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Ja mam dziennik Szkrabka na pulpicie, co jadł, co zwymiotował. Wygodniejsze niż zeszyt, bo można potem ewentualnie mailem wysłać wetowi.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14568
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob sie 10, 2019 12:44 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Państwo Nowakowie, Amorka i Muminek, dziękują Pani E za wpłatę 25 zł :P :201494 .

Dzisiaj, po raz pierwszy podniosłam Amorkę. Tak troszkę :? . Przestawiłam ją o 10 cm. dalej i ... o rany :201436 ... ona waży chyba tonę 8O . Pierwsza próba - bez paniki - będę więc podnosić i podnosić i ... nosić, aż uda mi się ją zważyć :D . Mam wagę do 115 kg. więc chyba wystarczy :P
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob sie 10, 2019 16:16 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Nie obrażaj Amorki!
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob sie 10, 2019 16:21 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

kwiryna pisze:Nie obrażaj Amorki!

Nie obrażam - ona bierze przykład ze mnie :oops: . Obie jesteśmy gruuuuuuuuuuuuuuuube :cry: A Mumiś nas goni :D .
Nowaki apetyt mają fajny. Wydalanie ok :) . Żadnych kłopotów, tylko ... Drops mało je :placz: .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob sie 10, 2019 17:43 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:
kwiryna pisze:Nie obrażaj Amorki!

Nie obrażam - ona bierze przykład ze mnie :oops: . Obie jesteśmy gruuuuuuuuuuuuuuuube :cry: A Mumiś nas goni :D .
Nowaki apetyt mają fajny. Wydalanie ok :) . Żadnych kłopotów, tylko ... Drops mało je :placz: .

Czyżbyś ważyła ponad 112 kg?

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sie 10, 2019 18:01 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

MaryLux pisze:

Czyżbyś ważyła ponad 112 kg?[/quote]
Mnie jeszcze troszkę brakuje :D . Amorce i Mumisiowi też!!! (mam nadzieję :P )
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Zeeni i 76 gości