W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 16, 2019 23:50 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Cudowniaście :)

Czy stado nie potrzebuje aby jakiegoś jedzonka? Jeszcze bym zdążyła zamówić ;)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 17, 2019 7:35 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Cieszę się. Niech Wam się dobrze żyje.

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie mar 17, 2019 12:41 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Dogadujemy się, cała piątka :) . Amorka fajnie bawi się z Maćkiem :roll:. Głównie bawią się w ganianego. Mumiś z Maćkiem różnie. Raz się kochają a raz Maciek pogoni biedaka. Ostatnio Mumiś rozczulił mnie. Po powrocie do domu pobiegł w moim kierunku i ... w połowie drogi przypomniało mu się, że się mnie przecież boi.

Madie, dzieciaki nie głodują :) Natomiast jest problem, bo wszystko jest niedobre. Utopiłam sporo gotówki w Smilli, której żaden kot nie chce. Kupiłam 36 puszek Almo Nature i ... takie se :( . Animody żadnej nie chcą, Bozita to samo zło.
Najlepiej "wchodzi" Felix ewentualnie Butchers. No i bardzo, bardzo dobry jest suchy Purizon :( . Muszę mieć Purizona, bo Drops, największy niejadek, jak już nic nie chce to jedynie Purizon ratuje sytuację. Nawet chyba troszkę mi przytył :) . Podsumowując - mam sporo żarcia tylko koty tego nie chcą :placz: . Jedynie mięcho jeszcze "wchodzi" i tyle dobrego :lol:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie mar 17, 2019 13:17 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Dobrze, że chcą mięcho i mogą. To najlepsze w sumie. W takim wypadku można im dogadzać trochę gorszymi puszkami. U mnie teraz najchętniej jedzą takie
Purina z indykiem
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... ef=reorder
Oraz
Gourmet Gold z nadzieniem - kurczak
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... ef=reorder

To są rzeczy podporządkowane mojemu trzustkowemu Szkrabkowi, który musi mieć lekkostrawne, niewiele tłuszczu i bez żadnych jarzynowych dodatków

Fajnie czytać o Waszym stadku :1luvu:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14568
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie mar 17, 2019 15:14 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Obrazek
Balkoning na całego a Maciek podrywa Amorkę :) .
U mnie dzisiaj 18 st. C.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie mar 17, 2019 18:52 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Piękne widoki mają, jak z tarasu Pałacu Kultury ;)
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14568
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie


Post » Czw mar 21, 2019 16:20 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Wiosna, panie wiosna, zaczynamy oswajanie Nowaków z balkonem :) . Niby wiedzą, niby znają, ale odwagi brak :P . Amorka spokojnie korzysta - niby się już niczego nie boi ale ... taka troszkę niepewna. Mumiś garnie się, ciągnie go, kusi i ... w końcu skusi.
Tak powoli, powoli i Mumiś zacznie być kotem nr 1 w moim stadku. Jedynie on stara się mnie przywitać po powrocie do domu. Drops ma mnie głęboko w poważaniu, Amorka - popatrzy i też ma mnie gdzieś, Maciek ucieka i wychodzi po czasie i ... tylko Mumiś czeka z utęsknieniem :twisted: (mam nadzieję, że na mnie).
Wzeszła rachityczna trawka na balkonie i Maciek już zaczyna ją pożerać i Mumiś też :P (Dzieciak już troszkę trawki spróbował :)
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw mar 21, 2019 16:34 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Myślę, że Nowaki muszą oswoić wysokość, a poza tym żyły na powietrzu dość długo, toteż znają i zagrożenia z otwartego terenu, więc są ostrożne.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14568
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw mar 21, 2019 17:28 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Ja myślę, że Nowaki nie boją się wysokości. Mumiś jednak nie jest pewny Maćka, choć potrafi się z nim pomiziać, zrobić noski. Widać, że świeże powietrze z balkonu go nęci i kusi :) . Przyjechały do mnie w lipcu zeszłego roku - w upały - ale spędzały czas głównie pod wanną. Odkrywają uroki świata zewnętrznego dopiero w tym roku :) . Ciekawi mnie czy pamiętają swoje wojaże po nagrobkach na Wolskim Cmentarzu, podobnie jak ciekawi mnie czy Drops pamięta swoje "wolne" życie. W przypadku Dropsa to mam wrażenie, że mu czasem tęskno. Porafi tak smętnie zawodzić patrząc w dal z balkonu :( Amorka też potrafi włączyć swój wokal i ... nie wiem co mi chce powiedzieć. Amorka "włącza" się głównie późnym wieczorem, zwiedzając włości i usiłując włamać się do szafy :)
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw mar 21, 2019 19:32 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

A u Pana nie wychodziły na balkon?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw mar 21, 2019 20:46 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

kwiryna pisze:A u Pana nie wychodziły na balkon?

Nie wiem, ale nawet jak miały to czasu troszkę upłynęło (od śmierci Pana do przyjazdu do mnie upłynęło ok 5 miesięcy, które spędziły częściowo w pustym mieszkaniu a później i przejściowego pana) no i kotów innych nie było. Są u mnie już (jutro będzie :P ) 8 miesięcy i tak do końca nie jestem pewna czy towarzystwo Dropsa i Maćka im służy. Amorce na pewno a Mumisiowi? Mumiś jest w dalszym ciągu trochę niepewny. On bardziej lgnie do mnie niż do kotów. To, że lgnie do mnie to za dużo powiedziane. Biegnie w moim kierunku jak wracam do domu ale ... tylko do połowy drogi. Amorka przekomarza się z Maćkiem i chyba się lubią. Drops ma to wszystko wywalone i jest ponad :P . Teraz znowu się zacznie - nowe przygody bo ... BALKON, BALKON :D .

Z Mumisiem to ciekawa sytuacja bo czasami się z Maćkiem noskują, obwąchują , nawet czasami widzę jak Mumiś łapką paca Maćka. Mija kilka minut i ... wojna :evil: Ale ta wojna to już bardziej "zabawowa". Fakt, że Mumiś czasem zwieje do łazienki.
Jakbym nie znała forum miau, nie naczytała się różnych historii z dokoceń itd. to u mnie jednak sielanka :P . Żadnego lania poza kuwetą (poza kilkudniowym epizodem) (i nie liczę pierwszych 3 dni :evil: ), żadnych strajków jedzeniowych, żadnych mobingów kuwetkowych :P . Teraz pracuję nad kontaktami towarzyskimi Amorki i Mumisia ze mną.
Tak po troszku zaczynam się martwić nad tuszą Nowaków :( . Wiem, że trudno odchudzić kota).
Drops jest za chudy, Maciek to nie bardzo wiem, bo on ma zaznaczoną talię dość wyraźnie tylko mu "fałdka dobrobytu" zwisa :oops: , Nowaki zaś zaczynają być kuliste :evil:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Pt mar 22, 2019 9:34 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Ewo, mało mnie ostatnio na forum i dopiero doczytałam, że dwupak zostaje u Ciebie :)
Bardzo się cieszę i życzę Wam wszystkiego co najlepsze :D :1luvu: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt mar 22, 2019 17:39 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

JoasiaS pisze:... i życzę Wam wszystkiego co najlepsze :D :1luvu: :ok:


Dziękujemy :)

A ja taka guła i trąba jerychońska. Nie zaglądałam na konto bo ... pusto było a wczoraj patrzę i speszę podziękować :201494 .
Nowaki dostały wsparcie od Pani A. - 30,00 zł i od Pani E. 20,00 zł. Odpowiednio 14 i 15 marca.
DZIĘKUJEMY :1luvu:

Za to ZUS zrobił mi "prezent". Otrzymałam zwrot podatku, który będę musiała oddać przy rozliczeniu :twisted: Dobrze, że się doliczyłam i nie przebimbałam "nadpłaty".
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości