W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 22, 2021 20:10 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Wszelkiej pomyślności dla Waszego stadka! :1luvu:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw lip 22, 2021 20:33 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Już czwarty rok u tej @ się Wam zaczął...

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 22, 2021 23:02 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Ale chyba nie żałujecie, że Was tu przywlekli? Macie fajny domek i prezenty :D :ok:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59707
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź


Post » Pt lip 23, 2021 13:35 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:Wszelkiej pomyślności dla Waszego stadka! :1luvu:

Dziękujemy i wzajemnie :D
MaryLux pisze:Już czwarty rok u tej @ się Wam zaczął...

Nooo, i nie mamy nic do gadania ... :(
jolabuk5 pisze:Ale chyba nie żałujecie, że Was tu przywlekli? Macie fajny domek i prezenty :D :ok:
Sabcia

Nooo, wiesz Ciociu ... tak, nie do końca :? Jak nam się przypomną wspaniałe czasy gdy było ciepło a przed oczami przestrzeń, świerze powietrze i rosa na zielonej, pachnącej trawce, i Ciocie, co przynosiły jedzonko, i, przede wszystkim, ... było gdzie pobiegać to, żal troszkę :lol: . Co byłe złe to ... nie pamiętamy :twisted: .
A i M
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt lip 23, 2021 15:30 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Bo mieliście szczęście i o tym złym mogliście szybko zapomnieć. :1luvu:
Życzę Wam wszystkiego dobrego tu, gdzie jesteście :1luvu: :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59707
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź


Post » Czw paź 21, 2021 12:19 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Czy koty mają "brodawki"? Takie jak u ludzi ... wypukłe, nie przytwierdzone do "podłoża". Przesuwające się ze skórą. Wyczuwam coś takiego u Amorki na szyi.
Żadnych zmian w zachowaniu. Awanturuje się o ... nie wiem o co :evil: . Jedzenie? Mizianki? Zabawę? Zachowuje się jak zdrowy, szczęśliwy kot. Apetyt dobry. Wydalanie dobre. Potrafi się bawić, dokuczać Mumisiowi i Maćkowi, kłócić z Dropsem. Koci ideał.
Ta "brodawka" nie boli, nie przeszkadza ale ... mnie niepokoi.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw paź 21, 2021 14:26 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Może to tłuszczak?

Niektóre zwierzaki mają brodawki, ale to raczej starszych zwierząt dotyczy i chyba bardziej na łapach niż na szyi.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt lis 26, 2021 13:27 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Mumiś kicha :( I kicha. bo z Mumciem do weta to ... no ... da się ale bardzo nie chciałabym :placz:
Dodaję do karmy ImmunoDol ale to może za mało? Pozostałe to MORSY. Wołają na balkon i Mum, chcąc, niechcąc też się wietrzy :) . Wyjście na balkon jest w innym pomieszczeniu. Tzn. nie w tym, w którym Mimiś przebywa ale troszeczkę zimnego powietrza dociera.
Amorka, po ponad 3 latach zaczyna być miziakiem. Nic nie ściemniam :) Jak biorę ją na kolana to nie ucieka, zaczyna się ocierać, wypinać dupcię, i siedzi dopóki miziam :twisted: . Jak przestanę - złazi łaskawie ze mnie :D .
Czy coś można z Mumciem zadziałać bez weta? Je ładnie (nawet za ładnie :D ), zachowuje się normalnie tylko to kichanie :(
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt lis 26, 2021 14:16 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Mumcio musi być w cieple i wilgotnym powietrzu. Poza tym oprócz immunodolu dawaj laktoferynę. U mnie całe stado dostaje kapsułkę dziennie (1na 4 koty). proszek można rozpuścić w wodzie albo tak dosypać do karmy.
Co do tego na szyi Amorki, to jest pod skórą czy na wierzchu? Może być tłuszczak, ale lepiej to monitoruj, czy się nie zmienia. Może to być też otorbiony ropniak po jakimś zadrapaniu. Kaszaki to zwykle na grzbiecie się zdarzają. Ale i chłoniak może z tego wyrosnąć, dlatego trzeba uważać.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie


Post » Pt lis 26, 2021 15:01 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:Mumcio musi być w cieple i wilgotnym powietrzu. Poza tym oprócz immunodolu dawaj laktoferynę. U mnie całe stado dostaje kapsułkę dziennie (1na 4 koty). proszek można rozpuścić w wodzie albo tak dosypać do karmy.
Co do tego na szyi Amorki, to jest pod skórą czy na wierzchu? Może być tłuszczak, ale lepiej to monitoruj, czy się nie zmienia. Może to być też otorbiony ropniak po jakimś zadrapaniu. Kaszaki to zwykle na grzbiecie się zdarzają. Ale i chłoniak może z tego wyrosnąć, dlatego trzeba uważać.

W pokoju, gdzie Mum najczęściej przebywa jest 23 st.C. Nocą chodzi nawilżacz ale mimo to mam wilgotność ok. 25 %. Wiem, że za niska ale jak podnieść?
Czy taka Laktoferyna będzie ok? https://allegro.pl/oferta/laktoferyna-w ... 8882483553

U Amorki to coś pod skórą jest i nie rośnie i nie maleje. Wyczułam TO kilka miesięcy temu (3 może 4 miesiące). Obserwuję.

Amorka zaczyna być miziakiem ! Sądziłąm, że Mumiś będzie szybszy ale nie. Dziewczyna podchodzi do mnie, pod kanapę, biorę ją na ręce i sadzam na kolanach. Po wielu próbach już się nie spina. Spokojnie czeka aż łapki poczują grunt i ... nie złazi! Siedzi, ugniata, obciera się dopóki miziam :twisted: . Jak przestanę to - dostojnie, powolutku - złazi :mrgreen:
Dodam jeszcze, że zachowuje się tak w obecności mojego gościa :D . Wprawdzie gość stały, codzienny, Amorka go zna ale i tak się cieszę :wink:

MaryLux pisze::201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461

Ciociu MaryLux, wiem, że na Ciebie można liczyć :1luvu:
Mumiś.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt lis 26, 2021 18:52 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Ja taką daję
https://www.doz.pl/apteka/p130585-Lakto ... lsrc=aw.ds
Tamta Twoja z dziką różą, może kotom nie pasować, moja czysta i smakuje.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pt lis 26, 2021 22:47 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:Ja taką daję
https://www.doz.pl/apteka/p130585-Lakto ... lsrc=aw.ds
Tamta Twoja z dziką różą, może kotom nie pasować, moja czysta i smakuje.

Dziękuję, zakupię :wink:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, skaz i 238 gości