W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 05, 2018 11:48 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Baranki są już przy każdym karmieniu :P Może uda mi się zrobić lepsze zdjęcia. Dzisiaj z okazji dwutygodnicy Amorka dała się pogłaskać :P
A taki prezent mi zrobiła :1luvu: Muminka smyrnęłam tylko po końcu futerka :cry: Mięciutkie takie ma. Widok jak jedno przechodzi pod brzuchem drugiego - bezcenny!!!.
One faktycznie, nakręcają się wzajemnie. Szkoda, że strachem a nie ufnością :P
No cóż, kiedyś tam zasłużę na zaufanie.
Jedno, co mnie martwi, to to, że Amorka prawie nie wychodzi spod wanny. Mumin już czuje się jak u siebie i spaceruje wszędzie a dziewczyna wychodzi tylko na jedzonko :cry:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie sie 05, 2018 13:38 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Daj im czas.
U mnie jeden tymczasy siedział 2mce na parapecie,a inna 6mcy za mikrofalówką. Schodziły tylko do jedzenia i kuwety. A na wolności dawały się głaskać człowiekowi,nie jak te koty.
Nie wymagaj cudów w sekundę :wink:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie sie 05, 2018 13:55 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

tabo10 pisze:Daj im czas.
U mnie jeden tymczasy siedział 2mce na parapecie,a inna 6mcy za mikrofalówką. Schodziły tylko do jedzenia i kuwety. A na wolności dawały się głaskać człowiekowi,nie jak te koty.
Nie wymagaj cudów w sekundę :wink:

Dzięki, jak nie wiem co.
Tabo10, Twoja opinia jest dla mnie jak wyrocznia. Tylko koteczki żal. Ona większość czasu spędza pod wanną. Mumin jest super facetem :1luvu: Dwa tygodnie karceru (do dzisiaj) to niefajnie dla koteczki.
Cierpliwości mi nie zabraknie ale kotki żal :(

Tak przy okazji: Mumin warczy na moje koty jak tylko je zobaczy, Drops przeważnie popatrzy zdziwiony, "a co się dzieje?", Maciek chyba nie umie warczyć. Słyszałam dzisiaj taki dialog: Mumin - wrrrrrrrr, - Maciek - mi, mi, mi. :P
Uczę się kociego języka, ale chyba chiński byłby łatwiedzy :P
Pozdrawiam
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie sie 05, 2018 15:19 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Tymczasuję i to niestety ostatnio nawet w ilościach hurtowych od lat kilkunastu. Nie miałam kota, który chowałby się miesiącami pod kanapą, chociaż w rodzinie i u znajomych takowe były. Mam jednak koty, które są kociolubne, ale nie proludzkie. Łagodne, wciąż leżą "przyklejone" do siebie , ale żeby coś koło nich zrobić to muszę je po prostu złapać. Takie są i już. U weta mają opinię miziaków, ale to nieprawda. Dziwne, ale kilka takich poszło do DS-ów i tam, przy normalnej liczbie kotów stały się nakolankowymi miziakami. Hania u kotelsonciorny to siostra mojej Beni, miziak okrutny z niej. Balbinka, Ptyś, Lola, koty zupełnie nie proludzkie u mnie zmieniły się bardzo w swoich domkach. U Ciebie jest niedużo kotów, jest szansa, że i ta dwójka się zmieni, ale to wymaga czasu. Jest ogromny postęp, widzę to i oby tak dalej.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon sie 06, 2018 8:31 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Tak, tak zakochane koty polubią Cię , Dropsa i Macka :1luvu: :201464 i .... pewnego dnia zasną na Twojej nowej kanapie szczęśliwe ,we czwórkę po długiej kociej dyskusji,a Ty przycupniesz na fotelu,żeby im nie przeszkadzać. :201479

noel 1

 
Posty: 328
Od: Czw kwi 26, 2012 18:12

Post » Pon sie 06, 2018 21:59 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

noel 1 pisze:Tak, tak zakochane koty polubią Cię , Dropsa i Macka :1luvu: :201464 i .... pewnego dnia zasną na Twojej nowej kanapie szczęśliwe ,we czwórkę po długiej kociej dyskusji,a Ty przycupniesz na fotelu,żeby im nie przeszkadzać. :201479

Proszę mi tu nie krakać i nie rysować czarnych scenariuszy :evil:
Dziś kolejne małe postępy :P
Muminek odkrył drapak i fotel. Amorka troszkę pospacerowała po domu. Może dlatego, że rano zrobiła to z konieczności. Musiałam - po prostu musiałam uruchomić pralkę (po 17 dniach nieprania :( ). Jak woda zaczęła lecieć do wanny, biedulka wbiegła i schowała się za fotelami w pokoju :cry:
No i na deser komiczna scenka: Maciek pogonił Mumina przez jakieś 3 m po czym Mumin zrobił dokładnie to samo w drugą stronę. Usiadły naprzeciw siebie w odległości 0,5m i warczały na siebie. Komizm polegał na tym, że Maciek ma głos jakby mutacji nie przeszedł. Pierwszy raz słyszałam jak usiłował warczyć :?

A i jeszcze: Amorka dzisiaj nie dała się pogłaskać za to Mumin, na wyciągnięcie ręki, już nie zwiał tylko powąchał mój paznokieć.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto sie 07, 2018 8:50 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Tak trzymać :ok:

Ps. Proszę wytłumaczyć Amorce, że to nie był zamach na jej życie... :mrgreen:

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 07, 2018 10:26 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

ewkkrem pisze:
noel 1 pisze:Tak, tak zakochane koty polubią Cię , Dropsa i Macka :1luvu: :201464 i .... pewnego dnia zasną na Twojej nowej kanapie szczęśliwe ,we czwórkę po długiej kociej dyskusji,a Ty przycupniesz na fotelu,żeby im nie przeszkadzać. :201479

Proszę mi tu nie krakać i nie rysować czarnych scenariuszy :evil:
Dziś kolejne małe postępy :P
Muminek odkrył drapak i fotel. Amorka troszkę pospacerowała po domu. Może dlatego, że rano zrobiła to z konieczności. Musiałam - po prostu musiałam uruchomić pralkę (po 17 dniach nieprania :( ). Jak woda zaczęła lecieć do wanny, biedulka wbiegła i schowała się za fotelami w pokoju :cry:
No i na deser komiczna scenka: Maciek pogonił Mumina przez jakieś 3 m po czym Mumin zrobił dokładnie to samo w drugą stronę. Usiadły naprzeciw siebie w odległości 0,5m i warczały na siebie. Komizm polegał na tym, że Maciek ma głos jakby mutacji nie przeszedł. Pierwszy raz słyszałam jak usiłował warczyć :?

A i jeszcze: Amorka dzisiaj nie dała się pogłaskać za to Mumin, na wyciągnięcie ręki, już nie zwiał tylko powąchał mój paznokieć.


szkoda, że nie udało się dłużej poizolować, ale myślę, że i tak będzie dobrze :ok:
co do pralki - 2 lata mieszkały w mieszkaniu, więc myślę, że przeżyją ;) niech się przyzwyczajają.
możesz spróbować podkarmiać je z ręki - ode mnie pięknie jadły :1luvu: zwłaszcza Mumin, serduszka kurczęce.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT


Post » Wto sie 07, 2018 16:11 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro sie 08, 2018 12:14 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Śledzę postępy i cały czas trzymam :ok: , również za rezydentów :201461

Shidri

 
Posty: 379
Od: Śro sie 01, 2018 10:46


Post » Śro sie 08, 2018 19:28 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Spokojnie, powolutku do przodu.
Amorka zachowuje się jak Mumin trzeciego dnia :cry:
Mumin jest już u siebie :P Właśnie odkrył parapet i domek kartonowy. Dzisiaj pożywił się z miski Dropsa, później Maćka. Ucieka jeszcze tylko przede mną.
Robią się wybredne :evil:

Pralka ich nie wypłoszyła, cicha jest, tylko wąż odpływowy odprowadza wodę do wanny. Jak woda się leje to pod wanną wtedy łoskot.
Mięsko podaję z ręki, podchodzą ale tu Amorka odważniejsza :) Ona by jadła już z ręki, ale jak widzi, że Mumin się wycofuje, to ona też.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw sie 09, 2018 9:58 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Pracuj, pracuj, dobrze Ci idzie :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84848
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw sie 09, 2018 10:02 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

zuza pisze:Pracuj, pracuj, dobrze Ci idzie :)


Dziękuję :)
A to, jak cieszy najmniejszy sukcesik to pewnie wiesz :P Choćby taki, że Mumin nie zwiewa w panice przede mną tylko statecznym krokiem udaje się na z góry upatrzoną pozycję (czytaj - pod wannę) :P
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas, ewar i 302 gości