W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 26, 2020 12:12 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Chciałam Mumisiowi zrobić prezent na gwiazdkę (pozostałe nie zasłużyły :D) i ... wtopa :( Ponieważ Mumiś uwielbia kartonowe drapaki to - dostał - ale ... reszcie też się podoba :D . Przeganiają biednego Mumcia :( . Może z czasem, jak się "opatrzy" to będzie Mumcia :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob gru 26, 2020 12:21 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Jak jest coś fajnego, to wszystkie koty nazywają się Mumcio :mrgreen:
Ale widzę, że Twoje stadko powyrastało z posłanek. Ja mojej najgrubszej sprawiłam większe, chyba psie - i radości miała wiele, wreszcie nic jej nie wystawało i może się przewalać z boku na bok.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob gru 26, 2020 12:40 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kartonowy drapak z zooplusa lubią wszystkie. Okrągłe posłanko od Cioci Ewar też lubią wszystkie ale Mum zrobił z niego kuwetę :twisted: . Miałam dwa, jedno większe (już tak zasiusiane, że wylądowało na śmietniku) a to mniejsze za chwilę tam trafi. Mumiś "załatwia" się w trzech miejscach: do kuwety, na tace (ma już dwie :D ) i na TO posłanko :( . Trzecie, mojej produkcji 8) jest dość duże i każdy kot się mieści.
Przykry widok: :( Obrazek
Tak załatwiły drapak w półtora roku :evil:
Już zamówiłam sznurek sizalowy (raczej linę okrętową :D ) o przekroju 12mm do owinięcia tej konstrukcji :D . Przyjdzie pewnie po nowym roku. To będzie taki spóźniony prezent kociakowy :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob gru 26, 2020 13:25 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Moje drapaki nie lepsze :)
Posłanka niezasikane, za to ta najgrubsza kicia załatwia się na dywany. Pozwala sobie, jako ofiara kuwetkowego mobbingu.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob gru 26, 2020 13:57 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

No właśnie, Mumiś też doświadcza mobingu kuwetkowego :( Biedulek rozgląda się i jak inne koty śpią to wędruje cichutko do kuwetki, tam zaczyna kopać dziurę do głębi Ziemi :D , hałasuje na maksa, po czym cichutko, cichutko, nie zakopując urobku odbiega w dal... :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob gru 26, 2020 14:29 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Dla mojej to jest bardziej pretekst niż konieczność. Czasem jej długo niezmieniany żwirek przeszkadza. Mam 4 kuwety w różnych miejscach na 4 koty.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob gru 26, 2020 15:02 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:Dla mojej to jest bardziej pretekst niż konieczność. Czasem jej długo niezmieniany żwirek przeszkadza. Mam 4 kuwety w różnych miejscach na 4 koty.

Cztery kuwety to ma tylko Mumiś. Dwie "normalne", tace i posłanko :ryk: . Pozostałe koty mają dwie zimą i trzecią na balkonie w sezonie balkonowym. Na więcej miejsca nie ma :twisted: Jakoś nie narzekają 8) Specjalnie czekałam w wigilię do północy ale żaden nie przemówił :mrgreen:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob gru 26, 2020 21:47 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:
mziel52 pisze:Dla mojej to jest bardziej pretekst niż konieczność. Czasem jej długo niezmieniany żwirek przeszkadza. Mam 4 kuwety w różnych miejscach na 4 koty.

Cztery kuwety to ma tylko Mumiś. Dwie "normalne", tace i posłanko :ryk: . Pozostałe koty mają dwie zimą i trzecią na balkonie w sezonie balkonowym. Na więcej miejsca nie ma :twisted: Jakoś nie narzekają 8) Specjalnie czekałam w wigilię do północy ale żaden nie przemówił :mrgreen:

Dobrze, że Cię choć nie opyszczyły :)

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 01, 2021 2:55 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 06, 2021 0:30 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Amorka i Muminek bardzo, bardzo dziękują Pani Ani za styczniową pomoc w zakupie żarcia :twisted: :201494 :1luvu: Dostały kolejne 30,00 zł :201494
Tak sobie myślę, że główną "zaletą" Nowaków jest umiłowanie dla michy :mrgreen: . One tak kochają jeść, że strach niestraszny :D . Po pierwsze - micha, po drugie - micha, po trzecie ... itd. :D Długo koczowały pod wanną ale na żarcie wypełzły już pierwszego dnia :mrgreen: .
Wiecie, ... Nowaki, to są koty IDEALNE :D . Jedzą, siusiają, kupciają, nie pchają się na kolana. Noo Amorka często pyskuje :evil: Zrobiła się całkiem niezłą gadułą :wink: . Na początku, to była taka, nieśmiała dziewczynka, pyszczek się otwierał a głosu słychać nie było. Teraz wrzeszczy na mnie ... i na Maćka, ... i na Dropsa, tylko na Mumcia nie wrzeszczy :? Nie wiem czemu :?: i ... ona rozmawia z Maćkiem 8O . Często widzę jak pomiaukują do siebie :D To czasem wygląda na poważną konwersację 8). Jakby wymieniali poglądy (nie chcę wiedzieć na jaki temat :( ) To nie żart, ani NAPRAWDĘ się komunikują 8O .

To na tyle, dzisiejszej relacji. Pani Aniu, dziękujemy :1luvu:
Amorka, Mumiś, duża :201461
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lut 11, 2021 17:58 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Amorka i Mumiś dziękują Pani Ani za lutowe pieniążki :1luvu: .
Amorka stara się jak może odpracować swoje żarełko. Pomaga przy znienawidzonej przeze mnie czynności :D
Obrazek
Obrazek
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lut 11, 2021 18:17 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Zawsze można nie prasować ;)
Wyprać prawie bez wirowania i powiesić na wieszaku. Niekiedy udaje się prawie bez zagnieceń.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10668
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw lut 11, 2021 18:20 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Stomachari pisze:Zawsze można nie prasować ;)
Wyprać prawie bez wirowania i powiesić na wieszaku. Niekiedy udaje się prawie bez zagnieceń.

Wtedy nie byłoby rozłożonej dechy do prasowania i kotki nie miałoby dodatkowej miejscówki :lol:. Wszystkie lubią na niej poharcować.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lut 11, 2021 22:46 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Stomachari pisze:Zawsze można nie prasować ;)
Wyprać prawie bez wirowania i powiesić na wieszaku. Niekiedy udaje się prawie bez zagnieceń.

Prawie robi różnicę

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 12, 2021 10:33 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Trafił się cmentarniaczkom extra domek, już chyba nie pamiętają dawnego życia. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 282 gości