W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 16, 2021 22:43 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:Trafił się cmentarniaczkom extra domek, już chyba nie pamiętają dawnego życia. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
:1luvu: :1luvu: :1luvu:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów


Post » Pt lut 26, 2021 19:44 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Podziękuję pięknie za miłe słowa :1luvu: . Tak myślę, że Amorka też podpisałaby się pod Waszymi zachwytami ale Mumiś niekoniecznie :twisted: . Chłopak cały czas "w stanie wojennym". Coraz częściej to on jest agresorem. To znaczy zaczepia Dropsa i Maćka pacaniem łapką jak tylko pojawią się w zasięgu tejże łapki :twisted: . A może to zachęta do "końskich zalotów"?
Na szczęście zaczyna się sezon balkonowy. Trawka, owies, jęczmień i pszenica zasiane. Czekamy na plony. Ponieważ Nowaki zdradzają oznaki kłakowe zasiałam w doniczce i foremce (małej) odkłaczacza pszenicznego, podstawiłam Mumciowi pod nos (na środku pokoju) w pobliżu żarcia foremkę i ... patrzę, patrzę 8O , patrzę a ....... Mumcio wpakował wszystkie cztery łapy w maleńką, trawkową foremkę i ... leje obok :evil: . Myślę se :) , foremka za mała i dostał jeszcze mniejszą doniczkę :mrgreen: Tu już się cztery łapy nie zmieszczą a popaść się można 8) .
Kozy się pasą (wszystkie cztery :) ), jedzą, siusiają, kupciają wzorowo :D , śpią, bawią się, biją się, i ... chyba nic więcej nie trzeba :wink: .
Od wczoraj, (25 lutego) mają dostępny balkon całodobowo :D . Jak im dupki zmarzną to w pokoju 23 st.C.
Kociątka pozdrawiają wytrwałych czytaczy :D
Ja też :1luvu: :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt lut 26, 2021 19:51 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Pozdrowienia dla Ciebie i kotów :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt lut 26, 2021 20:02 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

U mnie pacanie wzajemne jest na porządku dziennym. Na ogół nieagresywne, chodzi o zaczepkę. Na cztery tylko jedna kotka nie paca. A najmłodsza i najnowsza Mrunia, kiedy widzi jedzącego kota, to rozpędza się, żeby znienacka przelecieć mu od strony ogona i przerwać konsumpcję. Istnieje też mobbing kuwetkowy, ale ostatnio zelżał. Jednak czasem trudno się dowcipnisiom powstrzymać na widok ogona wystającego z krytej kuwety
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pt lut 26, 2021 21:09 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Biedny Mumcio, taką malutką kuwetkę mu postawili :twisted:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59707
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 26, 2021 21:31 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

jolabuk5 pisze:Biedny Mumcio, taką malutką kuwetkę mu postawili :twisted:

A ja serio bym mu zrobiła trawniczek ze starej kuwety. Wystarczy tam wsypać ziemi i nasion trawy.Potem by sobie na tym siedział na balkonie. Miałam kotkę, która to uwielbiała.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob lut 27, 2021 8:11 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:
jolabuk5 pisze:Biedny Mumcio, taką malutką kuwetkę mu postawili :twisted:

A ja serio bym mu zrobiła trawniczek ze starej kuwety. Wystarczy tam wsypać ziemi i nasion trawy.Potem by sobie na tym siedział na balkonie. Miałam kotkę, która to uwielbiała.

Już myślałam, żeby zamiast tac (Mumiś na jedną siusia a drugą kupcia :D i nigdy się nie myli :) )postawić kolejną kuwetkę ale ... kurczę, to na samym wejściu do domu :cry: Na balkonie Mumiś (i wszystkie pozostałe potwory) płożą się we wszystkich trawkowych dywanach a czy Mum tam nie siusia to nie wiem :D . Na pewno nie kupcia bo to byłoby widać :ryk:
Mziel, w czasie jedzenia jest pełna symbioza. Przed, tzn. jak szykuję michy to sama kocia miłość. Baranki, ocieranie się o siebie itd. Mobing kuwetkowy to ... tylko Mumcia :( Czasem, jednak, Maciek albo Drops ruszą, jak z katapulty na Mimcia :( . On wtedy "przylepia" się do podłogi i tylko powarkuje :( . Żal mi go wtedy ale, z drugiej strony, to on zaczepia każdego przechodzącego kota.
Kurczę, nic nie rozumiem z kocich zachowań. Ludzie są chyba łatwiejsi :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob lut 27, 2021 11:11 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:Kurczę, nic nie rozumiem z kocich zachowań. Ludzie są chyba łatwiejsi :twisted:

Koty domowe mają permanentny lockdown, co zrozumiałam dopiero, kiedy i nas to w jakimś sensie dotknęło. Nie troszczą się o jedzenie, potomstwo i bezpieczeństwo, obronę terenu, więc jakoś muszą swoją energię rozładowywać w nieustającej zmianie stosunków w grupie. Koty, w przeciwieństwie do psów, nie mają ustalonego przewodnika stada, góruje ten, który jest akurat w najlepszej formie. Choć u mnie wszystkie panie raczej ustępują kocurowi.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pon mar 08, 2021 21:54 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

U nas "romans stulecia".Amorka spała w łóżku, w którym ja też spałam :D Czy to znaczy, że spała ze mną???!!!
Wprawdzie, jak się obudziłam (i poruszyłam) to zwiała ... ale zawsze to szok :roll: . Dla węszących teorie spiskowe - w tym łóżku było jeszcze dwóch facetów: Drops i Maciek :mrgreen: Nooo, orgia na całego :lol:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon mar 08, 2021 22:03 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:U nas "romans stulecia".Amorka spała w łóżku, w którym ja też spałam :D Czy to znaczy, że spała ze mną???!!!
Wprawdzie, jak się obudziłam (i poruszyłam) to zwiała ... ale zawsze to szok :roll: . Dla węszących teorie spiskowe - w tym łóżku było jeszcze dwóch facetów: Drops i Maciek :mrgreen: Nooo, orgia na całego :lol:

8O 8O 8O

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 08, 2021 22:54 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:U nas "romans stulecia".Amorka spała w łóżku, w którym ja też spałam :D Czy to znaczy, że spała ze mną???!!!
Wprawdzie, jak się obudziłam (i poruszyłam) to zwiała ... ale zawsze to szok :roll: . Dla węszących teorie spiskowe - w tym łóżku było jeszcze dwóch facetów: Drops i Maciek :mrgreen: Nooo, orgia na całego :lol:

:20145
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw mar 18, 2021 12:20 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Powstrzymuję się już od trzech dni ale muszę! No nie mogę się powstrzymać dłużej. Mumiś :1luvu: Nie wiem "co jest grane" ale on chodzi, kombinuje i chce koniecznie do łóżka :twisted: . Najlepiej jakby mnie nie było, ale jak już jestem to ... trudno. On też chce!.
Tak ogólnie, to Mumcik bardzo się uaktywnił. Może wcześniej coś mu dolegało? Teraz łazi po fotelach, ławie, blacie w kuchni i ... moim łóżku :evil: . Ponieważ zmogła mnie grypa to leżę i ... Mumć się do mnie przystawia :D . Włazi do łóżka, pospaceruje i ucieka jak tylko zobaczy mój ruch :mrgreen: . Wystarczy jednak chwilka mojej nieobecności (w łóżku) a on już zajmuje moje miejsce :D .
Ile czasu potrzebują te znajdy na oswojenie? No ile???!!! Jedyny pozytyw jest taki, że Mumiś "już" mniej boi się Maćka i Dropsa i potrafi sprawić, że to oni się jego boją :mrgreen:
Przypomnę tylko, że Mumiś i Amorka przyjechały i zamieszkały ponad 2,5 roku temu :mrgreen:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw mar 18, 2021 14:24 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

To bardzo krótko na oswojenie, te 2,5 roku. Idą w dobrym kierunku Twoje futra! :ok:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw mar 18, 2021 14:32 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Powoli bo powoli, ale ważne, że do przodu :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ankacom, magnolia.bb, skaz i 190 gości