W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 01, 2018 7:15 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Czytam i biję się z myślami od początku. Przemyślałam i piszę. W razie absolutnej konieczności mogę na DT. Ta bijatyka z myślami spowodowana głównie względami finansowymi. Na wikt i opierunek pewnie jeszcze od biedy byłoby mnie stać. Przeraża mnie wet! (tfu,tfu).
Dla jasności opiszę warunki:
1-małe mieszkanie,
2- dwa kocury - jeden 10-latek przyjazny, drugi 2-latek strachulec ale skory do zabawy i zaczepek (nie ma możliwości dłuższej izolacji),
3-balkon i okna osiatkowane.
Oczekiwałabym na pomoc w znalezieniu DS. (nie umiem, zero doświadczenia).
Jeśli mogę liczyć na pomoc to się :P oferuję.
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie lip 01, 2018 10:54 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

ewkkrem, dobre masz serce, jeśli dziewczyny się zgodzą pozostanie kwestia ewentualnego transportu do innego miasta.

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 01, 2018 11:39 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Ja mieszkam ok 60 km od Koła. Mam samochód tylko ze mnie niedzielny kierowca. W spokojny dzień np. niedziela może odważyłabym się pojechać.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie lip 01, 2018 13:53 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Jeśli dogadacie się z Fleur, to ja mogę je zawieźć.
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pon lip 02, 2018 11:40 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

ewkkrem pisze:Czytam i biję się z myślami od początku. Przemyślałam i piszę. W razie absolutnej konieczności mogę na DT. Ta bijatyka z myślami spowodowana głównie względami finansowymi. Na wikt i opierunek pewnie jeszcze od biedy byłoby mnie stać. Przeraża mnie wet! (tfu,tfu).
Dla jasności opiszę warunki:
1-małe mieszkanie,
2- dwa kocury - jeden 10-latek przyjazny, drugi 2-latek strachulec ale skory do zabawy i zaczepek (nie ma możliwości dłuższej izolacji),
3-balkon i okna osiatkowane.
Oczekiwałabym na pomoc w znalezieniu DS. (nie umiem, zero doświadczenia).
Jeśli mogę liczyć na pomoc to się :P oferuję.
Ewkkrem.


dzięki! potraktujemy to jako absolutną ostateczność.
na pewno adopcja przebiegałaby za naszym pośrednictwem, więc pomoc w znalezieniu DS jest pewna. tylko to niosłoby ze sobą kłopoty logistyczne, ponieważ jesteś daleko... szukałybyśmy raczej domu w pobliżu, gdzie można zrobić wizytę PA i w razie czego pomóc (gdyby np. wet determinował konieczność zgarnięcia ich podbierakiem), więc gdyby potencjalni opiekunowie chcieli się zapoznać z kotami, musieliby zainwestować czas i kasę w podróż do Ciebie.
bardzo Ci dziękuję za tę ofertę i serce :201461 mam nadzieję, że jednak poszczęści się zakochańcom i znajdą bezprzesiadkowy DS... ewentualnie DT pod ręką... w razie czego będziemy w kontakcie.

dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie! dalej trzymajmy kciuki i propagujmy duecik.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon lip 02, 2018 14:51 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Fleur, koty w tej chwili są same, 60 km to godzina jazdy tylko. Znalezienie dwójce dorosłym kotom domu nie będzie łatwe, oby się nie wycofały z osamotnienia.

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 02, 2018 18:57 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Jeżeli koty mogą na razie być w domu to można poczekać. To nieco wycofane koty, ciągłe zmiany miejsca nie wpłyną dobrze na ich psychikę. Super, że jest awaryjny DT, ale cuda się zdarzają i może trafi się sensowny DS w tzw. międzyczasie. Bardzo mocne :ok: :ok: :ok:
Słowo daję, dla mnie takie koty byłyby super. Są spokojne, zajmują się sobą, są piękne i w dodatku takie w sobie zakochane. Ludzie marzą o kotach, które myją się nawzajem, śpią na jednym posłanku.Mnie urzekło zdjęcie z zaplecionymi ogonkami. Koty szły obok siebie, ale chociaż ogonkami mogły się dotykać. Czy to nie jest urocze?

ewar

 
Posty: 54958
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lip 09, 2018 11:52 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA

dziękuję Wam za zaangażowanie.

dowiedziałam się, że rodzina przekazała koty znajomemu zmarłego, który podjął się opieki nad nimi. będziemy się z nim kontaktować, żeby zapewnić wsparcie opiekuńcze i dogadać różne kwestie.
mam nadzieję, że wszystko dobrze się potoczy. podobno ich nowy opiekun jest dobrym człowiekiem.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon lip 09, 2018 11:56 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA

Trzymam kciuki, żeby dobrze im było. Jakby, nie daj co, to - jestem i mam nadzieję na wieści z nowego domu.
Pozdrawiam.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lip 09, 2018 13:47 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA

ewkkrem pisze:Trzymam kciuki, żeby dobrze im było. Jakby, nie daj co, to - jestem i mam nadzieję na wieści z nowego domu.
Pozdrawiam.

bardzo dziękuję.
w razie wieści, będę dawać znać. :ok:

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Śro lip 18, 2018 19:35 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA

niestety.
mamy zabrać koty od pana, który je wziął. :( karuzela zaczyna się od nowa. tylko koty bardziej zestresowane

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Śro lip 18, 2018 19:39 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA

O rany :cry:

luty-1

 
Posty: 1133
Od: Nie lut 21, 2010 19:19
Lokalizacja: już nie Konstancin

Post » Śro lip 18, 2018 20:05 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA

A co się stało?

ewar

 
Posty: 54958
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lip 18, 2018 20:09 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA

ponieważ sytuacja jest trudna, zdecydowałyśmy się wykorzystać ofertę ewkkrem i wysłać duet do Niej, do Włocławka. cały czas intensywnie będziemy szukać domu docelowego...
tylko kotów szkoda, miały krótko trochę szczęścia, a teraz znowu szarpanie :(

ewar pisze:A co się stało?


moim zdaniem koty w ogóle nie powinny trafić do tego Pana. to na pewno człowiek o dobrym sercu, kierowany szlachetnymi pobudkami, ale kompletnie niedoświadczony, niekociarz, nieprzygotowany. dobre serce nie wystarczy niestety. dzikawe, straumatyzowane koty to coś, co go przerosło.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Śro lip 18, 2018 20:43 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA

8O
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 153 gości