W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 10, 2019 15:09 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

One czują się coraz bardziej u siebie a ja ... coraz mniej :(
Taki obrazek zastałam po powrocie do domu:
Obrazek

Weszłam do domu i ... NIKT mnie nie witał :placz: Nawet Nowaki zdradziły mnie z kanapą :(
Nie, to nie. Poszłam do kuchni, zajęłam się gotowaniem a one leżały i zmieniały pozycje miłosne. W końcu zgłodniały. Przylazły na obiad, zwabiły przy okazji, Maćka i Dropsa. Dostały żreć i ... znowu na kanapę :strach: . Przycupnęłam sobie na fotelu (coby nie przeszkadzać) :cry:

A później, później, obżarty Mumin zaległ TU!!!!! 30 cm. ode mnie :evil: Tego nawet Amorka nie robi :mrgreen:
Obrazek
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto gru 10, 2019 16:06 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Ciotka, kiedy się odważysz i pocmyrasz wreszcie nowaki? 8)

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 10, 2019 16:07 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Piękny widok :1luvu: :201461

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto gru 10, 2019 16:25 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ani_ pisze:Ciotka, kiedy się odważysz i pocmyrasz wreszcie nowaki? 8)

Ani_, ja je smyram, miziam, szczotkuję a Amorkę nawet na rękach noszę :D . Wszystkie te "przyjemności" mają na zawołanie tzn. w okolicach karmienia :mrgreen: Reguła michy, powoli zaczyna się zacierać bo Amorka podchodzi często i mam wrażenie, że mówi "zlezaj z mojej kanapy! No, szybko!!! Wtedy mogę wymiziać :lol: Ona to LUBI 8O Mumiś miziania nie lubi ale lubi szczotkowanie 8)
SabaS pisze:Piękny widok :1luvu: :201461

SabaS - Jak dla kogo :( . Zależy od punktu siedzenia :( Na kanapie wygodniej niż w fotelu :D .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto gru 10, 2019 21:13 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Ciesz się! :dance: :dance2: :dance: :dance2: :dance: :dance2:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto gru 10, 2019 22:02 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Czyli można już oficjalnie ogłosić wszem i wobec, że Nowaki sobie Ciebie kupiły całkiem? Oraz, że całkiem, ale to zupełnie, zdomowiały :) Świetne wieści! Mają kanapę na okrągło, a mizianie i czesanie na zawołanie :lol: :1luvu: :piwa:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20


Post » Czw gru 12, 2019 15:18 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kwiryno, no dobra. Cieszę się :) .
Bastet, Nowaki kupiły mnie duuużo wcześniej niż do mnie przyjechały. Limuzyną, z obstawą opiekunów: Agneski i jej brata :1luvu:

Kiedyś tam, dawno, dawno temu pisałam, że Nowaki robią postępy skokowo. Właśnie taki stumilowy skok zrobił Mumiś. Potrzebował gruuuuuuuubo ponad roku :roll: On na kanapę nie wchodził a jak już raz wlazł to najchętniej by nie schodził 8O . Problem polega na tym, że poducha, na której pokazałam Mumcia jest ukochaną miejscówką Dropsa :D . Konflikt interesów się zarysował i ... taki widok:Obrazek
Zdjęcie zrobiłam na chybcika. Trochę już po akcji. (dochodzę do wniosku, że powinnam bytować z telefonem, gotowym do robienia zdjęć (aparatu nie mam :placz: )). Mumiś wskoczył na kanapę, (ja cały czas siedzę na tejże kanapie) popatrzył, obwąchał się z Dropsem i ... pozastanawiał się dłuższą chwilę. W końcu doszedł do wniosku, że Drops mu miejscówki nie odda :placz: . Poszedł na kartonowy drapak.
Z moich doświadczeń, od początku pojawienia się Nowaków u mnie, sprawdziło się tylko jedno :oops: . Mumiś woli ludzi niż koty!!! Amorka zdecydowanie preferuje koty. No i jeszcze jedno, co jest chyba oczywiste, baby są odważniejsze od facetów :P . Nie różnią się w tej kwestii od ludzi :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw gru 12, 2019 21:01 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Widzę, że to Mumin ma władzę w domu :ryk:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw gru 12, 2019 23:58 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

kwiryna pisze:Widzę, że to Mumin ma władzę w domu :ryk:

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt gru 13, 2019 15:12 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Mumiś tak, z dnia na dzień, zmienił swoje preferencje co do miejscówek. Parapet okienny lub poducha na kanapie. Zobaczymy, co będzie dalej, bo okno to miejscówka Maćka a kanapa należała do Dropsa :D .
Obadwa Nowaki dziękują Pani A :1luvu: za kolejne 3 dyszki :201494 .
Dziękujemy :1luvu: :1luvu: :1luvu:
A. i M.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Śro sty 15, 2020 17:32 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Dawno nie zdawałam relacji bo wszystko w porządku :D
Nowaki jedzą, wydalają, bawią się i czasami nawet rozrabiają :twisted: . Amorka "dzieli i rządzi". Mumiś ciągle odkrywa nowe tereny. Nakolanowcami nie są i tak chyba zostanie. Specjalnie się tym nie martwię :) Jakieś "ale", bo zawsze jest jakieś "ale" :D to Mumiś się bardzo ślini. Czasem ślinka mu zwisa z pyszczka na kilka cm. Prawie zawsze ma pyszczek mokry :( . Dredzików na razie nie ma. Czeszę go szczotką i no to chyba lubi. Ręka jest be :) . Zasymilowały się z Dropsem i Maćkiem choć Maciek potrafi pogonić Mumcia (Amorki nie da się pogonić) :D . Żeby nie było, że Mumiś to taka "ofiara losu :) ) to on też potrafi zaczepiać :D .

Aaaaaa, już dawno miałam napisać ale, Alzheimer nie pozwolił - Mumiś MRUCZY!!! Amorki mruczącej nie zaobserwowałam a Mumcia tak!!!

Amorka i Muminek kazały mi przekazać pozdrowienia dla całego forum - co niniejszym czynię :D
POZDRAWIAMY!!!
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sty 15, 2020 19:06 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

A stale się ślini Mumiś, czy w konkretnych sytuacjach? Moja dzikuska, która nie ma już połowy zębów, ślini się przy głaskaniu, kiedy mruczy i jest zadowolona.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro sty 15, 2020 19:14 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Mumiś ślini się cały czas. Raz więcej, że ślina zwisa na 5 cm. raz mniej ale pyszczek mokry przez większość czasu. Myślę, że tak też było wcześniej, bo Pan poprzedni pisał o nim "śliniak". Poza ślinieniem, żadnych innych objawów chorobowych. Apetyt ma, kupki wzorcowe (coraz częściej w kuwecie :D ) Zdarza mu się kichnąć ale to takie pojedyncze kichnięcia. Raz na dwa- trzy dni. Podobnie jak pozostałym darmozjadom :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Clarazkarar, DavidoosKax, masseur, nadina, Sherinkatab i 245 gości