W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Pon sie 20, 2018 16:18 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Wielka zdrada!!!

Tak się troszkę martwiłam, bo od 3 dni zero postępów, a raczej krok wstecz, ale dzisiaj Amorka mnie zaszokowała 8O .
Zrobiła BARANA MAĆKOWI :evil: Biedak zdziwiony się odwrócił i robili noski z 15 sekund :twisted: . Później dała się pogłaskać, tak dłużej. No i po raz pierwszy pogłaskałam Muminka :P
Dalej jednak obydwoje są powannowi :( Czasami są warki i krzyki z moimi kotami :(
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon sie 20, 2018 17:02 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Może miejsce pod wanną po prostu im się podoba i będzie ulubionym nie z powodu strachu?

Baranki, noski i głaski! No, no :ok:

Shidri

 
Posty: 379
Od: Śro sie 01, 2018 10:46

Post » Pon sie 20, 2018 17:12 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Maciek wpadł w oko Amorce... :kotek: Fajnie, będzie miała drugą bratnią duszę. :)

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 20, 2018 21:46 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

One tak skokowo robią postępy. Najpierw milowy skok do przodu a później, przez 3 dni pół mili do tyłu :( . Dzisiaj miały ten "dobry" dzień :P Wieczorne mięsko chciałam Amorce podać z ręki a ona zamiast wziąć, strzeliła mi barana w rękę :) Mięska i tak ze strachu nie wzięła. Zołza.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon sie 20, 2018 21:49 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

ewkkrem pisze:One tak skokowo robią postępy. Najpierw milowy skok do przodu a później, przez 3 dni pół mili do tyłu :( . Dzisiaj miały ten "dobry" dzień :P Wieczorne mięsko chciałam Amorce podać z ręki a ona zamiast wziąć, strzeliła mi barana w rękę :) Mięska i tak ze strachu nie wzięła. Zołza.

Ale baran był, i to jest istotne

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 22, 2018 15:01 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Dzisiaj, o godz. 13,00 rozpoczął się drugi miesiąc od zamieszkania Amorki i Muminka u mnie :D
Muminek zrobił mi prezent w postaci zabawy kłębuszkiem :P Udało mi się nagrać króciutki filmik ale nie umiem tu wstawić. Chłopak bawi się jak roczny kociak :P
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sie 22, 2018 15:18 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

ewkkrem pisze:Dzisiaj, o godz. 13,00 rozpoczął się drugi miesiąc od zamieszkania Amorki i Muminka u mnie :D
Muminek zrobił mi prezent w postaci zabawy kłębuszkiem :P Udało mi się nagrać króciutki filmik ale nie umiem tu wstawić. Chłopak bawi się jak roczny kociak :P

Będzie coraz lepiej :1luvu:
Miło się czyta o postępach , czasami nam się wydaje ze tak to powoli idzie. :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 22, 2018 15:29 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Jaka to zdrada, toz to wspaniale wiesci :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro sie 22, 2018 15:32 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Gosiagosia pisze:Będzie coraz lepiej :1luvu:
Miło się czyta o postępach , czasami nam się wydaje ze tak to powoli idzie. :201461


No, idzie bardzo powoli. Koty są strachliwe i boją się własnego cienia. Dotknąć mogę tylko przy jedzeniu. Większość czasu spędzają pod wanną lub w łazience. Najmniejszy, nietypowy odgłos skutkuje ucieczką do łazienki. Moje koty mogą być obok pod warunkiem, że nie chcą się do nich zbliżyć. A Maciek chce. On by się chciał pobawić z Nowakami a wtedy Muminek warczy. Muszę zadowolić się malutkimi postępami i cieszyć się, że wogóle są. Ale są i po tym, co było ich udziałem, mają prawo być strachulcami i nie ufać nikomu.
Mimo wszystko optymizm mnie nie opuszcza.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sie 22, 2018 15:56 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Trzymam :ok: za strachulce :201461. Niech już przestaną się bać :1luvu:

Shidri

 
Posty: 379
Od: Śro sie 01, 2018 10:46


Post » Czw sie 23, 2018 14:59 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

Takie małe podsumowanie miesiąca.
Koty mnie zaskakują i nie umiem określić ich zachowań. Mimin spaceruje po całym domu, po balkonie mniej (bo tam leżakują moje koty). Są to epizody, w zależności od dnia, 3 do 6 godz. dziennie. Czasem poleży na fotelu czasem na podłodze w pokoju, czasem powącha legowisko (może w nim poleguje w nocy, bo rano czyszczę z niego srebrną sierść), ale jest takim "Jasiem Wędrowniczkiem" Nie zagrzeje miejsca na dłużej. Przede mną ucieka, ale panika ustąpiła już dawno temu. Po prostu mi jeszcze nie ufa. Amorka wydaje się jednocześnie bardziej strachliwa i odważna. Wychodzi rzadziej ale śmielej. Mam wrażenie, że ona MI już troszkę zaufała ale boi się kotów. Mogłabym ją złapać na ręce (Mumina się nie da). Po mieszkaniu przemieszcza się ale na balkonie nie była.
Mój Maciek (2 lata) jest strasznie ciekawy Nowaków. Często leży w łazience na pralce i czeka na A i M. Oni wtedy nie wychodzą. Jak któreś z nich go pogoni to Maciek ucieka z ogonem jak wiewióra.

Wolno to idzie. Co będzie jak przyjdzie jesień i zima - nie wiem. Koty pewnie sobie poradzą. Miałam kiedyś dzikuskę, (większą dzikuskę niż Nowaki), która poradziła sobie wspaniale. Wywalczyła sobie miejsce do życia po zamknięciu balkonu.
Staram się dostarczać im troszkę rozrywki. Piłeczki, kłębuszki wszystko z walerianą. Wpadłam na pomysł popsikać piszczącą myszkę kocimiętką. Teraz słyszę jak Nowaki rozrabiają.

Nowaki - odwagi!
Tak trochę głupio napiszę, ale nie wyobrażam sobie, żeby TE koty mogły, po kolejnym zawirowaniu, zaaklimatyzować się gdziekolwiek. To nie są dzikie koty. To są koty zastraszone i jedyne co im potrzeba, poza jedzeniem i ciepłem, to poczucie bezpieczeństwa, którego chyba nigdy nie zaznały. Obydwoje są wspaniali a Amorka to chyba strzela barany z urzędu. Wszystkim i wszystkiemu, czego się, w miarę, nie boi.
A taka relacja :P
Będzie lepiej.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw sie 23, 2018 16:25 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

ewkkrem pisze:Nowaki - odwagi!
Tak trochę głupio napiszę, ale nie wyobrażam sobie, żeby TE koty mogły, po kolejnym zawirowaniu, zaaklimatyzować się gdziekolwiek. To nie są dzikie koty. To są koty zastraszone i jedyne co im potrzeba, poza jedzeniem i ciepłem, to poczucie bezpieczeństwa, którego chyba nigdy nie zaznały. Obydwoje są wspaniali a Amorka to chyba strzela barany z urzędu. Wszystkim i wszystkiemu, czego się, w miarę, nie boi.
A taka relacja :P
Będzie lepiej.

Ani przez moment w to nie wątpię :) :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw sie 23, 2018 18:33 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DT u ewkkrem

:ok: :ok: :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 136 gości