W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 21, 2018 12:23 wydzielone z: W-wa, Zakochane w sobie koty (..)pilnie DT

Bruna pisze:(...)Ta moja ósemka to naprawdę przesada? Za dużo jak na jedno mieszkanie?


Nie,Bruna,jeśli sobie radzisz. Ale są też na forum osoby mające 1 czy 2 koty.
Może taki dom by się zgłosił. I jemu i kotom byłoby łatwiej.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw cze 21, 2018 15:35 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Babeczki dajcie spokój. Mi chodzi tylko i wyłącznie o dobro kotów. Nie chcę tej parki na siłę, chodzi mi tylko o to, żeby rzeczywiście nie wylądowały w schronisku, bo naprawdę głupio by było wobec tego zmarłego pana. Człowiek ten dał im dom i plan miał taki, że będą żyli długo i szczęśliwie. Stało się inaczej. Wcześniej nie znałam wątku tych kotów z cmentarza, chociaż gdzieś mi to przemknęło, ale teraz czytając to wszystko, to uważam, że trzeba uratować te koty. Pewnie, fajnie jak by się ktoś zgłosił, kto ma mniej kotów, ale uważam, że bezwzględnie koty muszą być razem. Bardzo proszę osobę, która ma kontakt z tą rodziną, o trzymanie ręki na pulsie.

Bruna

Avatar użytkownika
 
Posty: 539
Od: Czw mar 09, 2017 19:10

Post » Sob cze 23, 2018 12:00 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Zły czas na adopcje, do mnie nikt nie dzwoni, ale myślę, że te koty nie są bez szans. Przede wszystkim są bardzo ładne. Po drugie kochają się, a mnóstwo osób oddałoby wiele, aby móc patrzeć na przytulone do siebie koty, koty śpiące na jednym posłanku. To, że nie są namolne może być zaletą, naprawdę. Taka jest moja Pusia, uwielbiam ją. Jasne, że trudno byłoby ten duet proponować domkowi z dziećmi, ale nie tylko takie przecież są. Mnie by bardzo pasowały, piszę szczerze.

ewar

 
Posty: 54958
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 23, 2018 12:17 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

ewar pisze:Zły czas na adopcje, do mnie nikt nie dzwoni, ale myślę, że te koty nie są bez szans. Przede wszystkim są bardzo ładne. Po drugie kochają się, a mnóstwo osób oddałoby wiele, aby móc patrzeć na przytulone do siebie koty, koty śpiące na jednym posłanku. To, że nie są namolne może być zaletą, naprawdę. Taka jest moja Pusia, uwielbiam ją. Jasne, że trudno byłoby ten duet proponować domkowi z dziećmi, ale nie tylko takie przecież są. Mnie by bardzo pasowały, piszę szczerze.


dziękuję :ok:

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Sob cze 23, 2018 14:17 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Za co? Warto im zrobić ogłoszenia i podkreślać urodę, to, że takie przywiązane do siebie i zupełnie niekłopotliwe, grzeczne. Nie każdy ma ochotę majtać wędką i rzucać myszki, aby dostarczyć kotom rozrywki. Kociaki są bardzo absorbujące, te wcale, to zaleta.

ewar

 
Posty: 54958
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 23, 2018 14:41 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Jeszcze zapytam. Koty są w swoim domu na razie, prawda? Ktoś się nimi zajmuje? Pan był samotny, nie wiem jak wygląda kwestia prawna. Chodzi mi o to, że procedury spadkowe trwają, może do tego czasu trafi się dom. Najlepiej stały, oczywiście.

ewar

 
Posty: 54958
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 23, 2018 15:12 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Wydzieliłam przepychankę viewtopic.php?f=8&t=185672
Jeśli ktoś uważa, ze jakiś post należy przywrócić, proszę go raportować, zajrzę wieczorem.
Tabo10 - otrzymujesz ostrzeżenie w profilu, złamanie Regulaminu pkt. 9. Pozostałych uczestników usuniętej "dyskusji" oficjalnie ostrzegam tu - proszę o dyskusję merytoryczną. Jak ktoś słusznie zauważył, koty nadal bez DT.

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Sob cze 23, 2018 15:22 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Czy moje posty były " przepychanką"?

ewar

 
Posty: 54958
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie cze 24, 2018 20:01 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

nietety, nadal nic. jest trochę udostępnień na FB, ale nie ma chętnych.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Nie cze 24, 2018 20:09 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

ewar pisze:Jeszcze zapytam. Koty są w swoim domu na razie, prawda? Ktoś się nimi zajmuje? Pan był samotny, nie wiem jak wygląda kwestia prawna. Chodzi mi o to, że procedury spadkowe trwają, może do tego czasu trafi się dom. Najlepiej stały, oczywiście.


cieszę się, że Twoje posty tu wróciły :ok: dziękowałam za Twój wpis.

kotami zajmuje się dochodząco członek rodziny Pana, cierpiący na silną alergię na koty, co nie ułatwia mu życia :( nie wiem, jak długo da radę to kontynuować.
przy okazji - prosiłabym, żeby nie komentować tego, że rodzina nie może podjąć opieki na duetem. różnie w życiu bywa.

bardzo bym chciałą, żeby obyło się bez DT - dodatkowego stresu dla naszej parki. ale w podbramkowej sytuacji DT też byłby rozwiązaniem, lepszym niż schron.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon cze 25, 2018 7:09 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Fleur pisze: prosiłabym, żeby nie komentować tego, że rodzina nie może podjąć opieki na duetem. różnie w życiu bywa

To prawda. U mnie jest Pusia, też straciła dom, ale nigdy nie padło złe słowo pod adresem rodziny, pisałam o tym na wątku i ja i Alienor. Jasne, że najlepszy byłby od razu DS. Podpowiem może jeszcze taką rzecz. Marmurkowe umaszczenie jest dość rzadkie, niektórzy mówią na nie "skrzydła motyla". Bardzo ładnie brzmi, prawda?

ewar

 
Posty: 54958
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola


Post » Pon cze 25, 2018 17:50 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Znajdę chwilę to napiszę im tekst ogłoszenia.

ewar

 
Posty: 54958
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 25, 2018 18:00 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Oby slodziaki szybko ktos pokochal :201461 :201461 <3 <3 :ok:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto cze 26, 2018 12:16 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty TRAGEDIA, ŚMIERĆ PANA pilni

Fleur a gdzie to jest- dzielnica? Gdyby mozna bylo wpasc koty nakarmic czasem moze rodzina dalaby kotom wiecej czasu na znalezienie DS...
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 109 gości