wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrzebie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 15, 2017 5:11 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Smutne wieści :cry:
Znikotku bardzo smutne będą bombki dla kota bez Twojej obecności... Brykaj sobie spokojnie za TM
A Wy, ciotki, trzymajcie się dzielnie :201481
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Pon maja 15, 2017 16:55 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Do zobaczenia Znikotku <3

Obrazek
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon maja 15, 2017 17:34 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Smutne wieści...
Kosmici są wśród nas !

agnieszka.mer

Avatar użytkownika
 
Posty: 2881
Od: Pt lut 25, 2011 18:54

Post » Wto maja 16, 2017 8:19 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

ruru pisze:
szopenowaasia pisze:Chodzi mi po głowie kocie towarzystwo dla mojej Luśki. Właściwie jedyna okoliczność, która jeszcze mnie trochę powstrzymuje to mąż, nie do końca jeszcze przekonany, że drugi kot jest nam niezbędny ;) Szukac mi nie pozwala, ale jakby jakaś wyjątkowa bida wpadła mi w ręce to mogę brać. Lusia jest jeszcze młodziutka, ma ok 10 mc-y, teraz już jest całkiem zdrowa (mieszka z nami jeszcze na równych prawach królik) i to chyba byłby dobry moment żeby myśleć o towarzystwie. Płeć, wygląd nie będą mieć dla mnie znaczenia, musi to być tylko łagodny zwierzak, żeby królik nadal mógł swobodnie korzystać z mieszkania (w klatce tylko jada i załatwia się). Regularnie wchodzę na stronę schroniska i wpatruję się w te pyszczki :) Lusia też jest ze schroniska.


szopenowaasiu, witaj w naszym wątku, zapraszamy też na MarMurki na FB_- https://www.facebook.com/MarMurki-%C5%8 ... 823291984/
a najbardziej zapraszamy do schroniska, jest trochę kotów, nie wszystkie ogłaszane, które pewnie nadawałyby się dla Luśki, Królika i Was.
Najlepiej w sobotę lub w niedzielę 10-14, pogadamy, przedstawimy kandydatury. :ok:


Dołączyła do nas kotka Ewa (operowana w październiku po złamaniu miednicy), podopieczna schroniska oraz Kasi S. . Trafiła do nas w połowie kwietnia, zwierzaki są już dogadane :) Poszło lekko, łatwo i przyjemnie :)
Misia (dawniej Ewunia)
Obrazek Obrazek

szopenowaasia

Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Od: Śro lis 02, 2016 8:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 16, 2017 8:26 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

No i super :D
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 16, 2017 22:10 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

szopenowaasia pisze:
ruru pisze:
szopenowaasia pisze:Chodzi mi po głowie kocie towarzystwo dla mojej Luśki. Właściwie jedyna okoliczność, która jeszcze mnie trochę powstrzymuje to mąż, nie do końca jeszcze przekonany, że drugi kot jest nam niezbędny ;) Szukac mi nie pozwala, ale jakby jakaś wyjątkowa bida wpadła mi w ręce to mogę brać. Lusia jest jeszcze młodziutka, ma ok 10 mc-y, teraz już jest całkiem zdrowa (mieszka z nami jeszcze na równych prawach królik) i to chyba byłby dobry moment żeby myśleć o towarzystwie. Płeć, wygląd nie będą mieć dla mnie znaczenia, musi to być tylko łagodny zwierzak, żeby królik nadal mógł swobodnie korzystać z mieszkania (w klatce tylko jada i załatwia się). Regularnie wchodzę na stronę schroniska i wpatruję się w te pyszczki :) Lusia też jest ze schroniska.


szopenowaasiu, witaj w naszym wątku, zapraszamy też na MarMurki na FB_- https://www.facebook.com/MarMurki-%C5%8 ... 823291984/
a najbardziej zapraszamy do schroniska, jest trochę kotów, nie wszystkie ogłaszane, które pewnie nadawałyby się dla Luśki, Królika i Was.
Najlepiej w sobotę lub w niedzielę 10-14, pogadamy, przedstawimy kandydatury. :ok:


Dołączyła do nas kotka Ewa (operowana w październiku po złamaniu miednicy), podopieczna schroniska oraz Kasi S. . Trafiła do nas w połowie kwietnia, zwierzaki są już dogadane :) Poszło lekko, łatwo i przyjemnie :)
Misia (dawniej Ewunia)
Obrazek Obrazek


AAAA to już szwystko wiem! super fajny domek ma Ewuś ! :1luvu: :1luvu:
- przypomnę Ewa Green miała bardzo fatalnie połamaną miednicę,
uratowała ją Kasia S, dała DT i zorganizowała operację, która przywróciła Ewuni 100% sprawność :ok: :ok:
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 17, 2017 8:41 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Dokładnie tak! :) Kocica ma się świetnie, nawet po troszeczku udaje nam się wracać do figury :) Całe towarzystwo: Lusia, Misia i królik Kofik są kumplami (czasem tylko zastanawiamy się czy to królik myśli, że jest kotem kiedy do zabawy zagania kocice, czy też one myślą że są królikami, kiedy chodzą do niego do kojca spać i pokładają się na sianie).
Kasia sprawiła się na medal :)

szopenowaasia

Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Od: Śro lis 02, 2016 8:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 18, 2017 20:49 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Sytuacja w schronisku jest słaba, delikatnie mówiąc, dużo kotów "trudnych" z urazami, lub starych się pojawiło. W ostatniej chwili wyciągnięty ze schroniska został Dariusz, przemiły dymny kocur, prawdopodobnie "neurologiczny", z olbrzymia infekcją. Jest pod opieką finansową Kotyliona. Gdyby ktoś chciał wesprzeć jego leczenie, podaje link; https://pomagam.pl/dariusz
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Śro cze 07, 2017 22:27 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Udostępnię kila kocich aukcji, wszystko to koty nasze, byłe schroniskowe "na garnuszku" niezawodnego KOTYliona :1luvu: :1luvu: :1luvu:
gdyby ktoś chciał, mógł wesprzeć, rozpowszechnić:
Rumianek z zepsutą nóżką:
https://pomagam.pl/rumianek
Małgosia z niedowładem tyłu:
https://pomagam.pl/malgosia
Grochu z połamana łapą:
http://kotylion.pl/groszek-nowy-podopieczny-kotyliona/
Matylda koteczka neurologiczna:
http://kotylion.pl/matylda-ze-schronisk ... -wsparcie/
I Dariusz bieda bied...:
http://kotylion.pl/dariusz-w-krytycznym ... -i-kciuki/
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 15, 2017 11:23 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Czy ktoś mógłby pomóc mi jutro w transporcie kociakow jutro ok 9?
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Śro cze 21, 2017 19:48 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Mam trochę starych poszewek, kocyków, etc, które mogły by służyć jako poddupniczki. Kiedy mogę to zawieźć do schronu tak, żeby trafiły na kociarnię?

lilian08

 
Posty: 298
Od: Wto gru 04, 2012 20:08

Post » Śro cze 21, 2017 20:08 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

lilian08 pisze:Mam trochę starych poszewek, kocyków, etc, które mogły by służyć jako poddupniczki. Kiedy mogę to zawieźć do schronu tak, żeby trafiły na kociarnię?

Tak, świetnie! Ale najlepiej zanieś je do Kociarni. Nie daj przejąć w biurze ;) Bo zostaną rozebrane , nim trafią do kotków. To towar deficytowy ;) Możesz umówić się z nami, najprędzej pewnie w ndz. lub po prostu przywieźć i dziarsko dotargać do Kociarni.
Obrazek

mamamariana

 
Posty: 1127
Od: Wto paź 08, 2013 6:18
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 21, 2017 20:10 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Dlatego zapytałam :-) To może przyszłabym kiedy będzie jakaś Wolo w kociarni? Dajcie znać, kiedy.

lilian08

 
Posty: 298
Od: Wto gru 04, 2012 20:08

Post » Nie cze 25, 2017 8:44 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Hej. Jadę zaraz do schroniska, będę do 14ej.
Obrazek

mamamariana

 
Posty: 1127
Od: Wto paź 08, 2013 6:18
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 25, 2017 17:31 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Hej,
Niestety od rana polecialam tyrac na działkę. Kiedy planujesz następną wizytę, wolałabym wiedzieć z wyprzedzeniem, to zaplanuję wszystko? Bywasz w tygodniu? A może mogę przekazać pracownikowi kociarni, jeśli uprzedzisz?

lilian08

 
Posty: 298
Od: Wto gru 04, 2012 20:08

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, skaz i 252 gości