wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrzebie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 06, 2017 18:08 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

napisalam pw

lilian08

 
Posty: 298
Od: Wto gru 04, 2012 20:08

Post » Pt kwi 07, 2017 14:06 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Afra666 pisze:
ruru pisze:Afra- sto lat nie widziana! :1luvu:
Czyżbyś trochę myślała o koleżance dla czarnego kssssięcia?

Hej :1luvu: No dawno nie zaglądałam.
No a myślę nie trochę a całkiem bardzo i konkretnie. Mieszkanie przed chwilą kupiłam, jestem świeżo po remoncie, trochę muszę się odbić finansowo i Was nawiedzę, żeby porwać jakieś futerko :twisted: Marzę o szylkretce, ale zobaczymy jak to będzie. Ale jest to postanowione, w końcu nie muszę nikogo pytać o zdanie :1luvu:
No i za jakiś trochę dłuższy czas chciałabym brać na DT jak się zgodzicie... Ale to jeszcze trochę czasu


Suuuuper!
a dobry Dom Tymczasowy na wagę złota :201494 :201494 :201494 :201461
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 08, 2017 8:35 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

ruru pisze:
Afra666 pisze:
ruru pisze:Afra- sto lat nie widziana! :1luvu:
Czyżbyś trochę myślała o koleżance dla czarnego kssssięcia?

Hej :1luvu: No dawno nie zaglądałam.
No a myślę nie trochę a całkiem bardzo i konkretnie. Mieszkanie przed chwilą kupiłam, jestem świeżo po remoncie, trochę muszę się odbić finansowo i Was nawiedzę, żeby porwać jakieś futerko :twisted: Marzę o szylkretce, ale zobaczymy jak to będzie. Ale jest to postanowione, w końcu nie muszę nikogo pytać o zdanie :1luvu:
No i za jakiś trochę dłuższy czas chciałabym brać na DT jak się zgodzicie... Ale to jeszcze trochę czasu


Suuuuper!
a dobry Dom Tymczasowy na wagę złota :201494 :201494 :201494 :201461

To za jakiś czas odezwę się tu, albo do Ciebie w tym temacie :1luvu:
Obrazek

Afra666

 
Posty: 2208
Od: Śro wrz 01, 2010 11:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 11, 2017 13:46 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Chodzi mi po głowie kocie towarzystwo dla mojej Luśki. Właściwie jedyna okoliczność, która jeszcze mnie trochę powstrzymuje to mąż, nie do końca jeszcze przekonany, że drugi kot jest nam niezbędny ;) Szukac mi nie pozwala, ale jakby jakaś wyjątkowa bida wpadła mi w ręce to mogę brać. Lusia jest jeszcze młodziutka, ma ok 10 mc-y, teraz już jest całkiem zdrowa (mieszka z nami jeszcze na równych prawach królik) i to chyba byłby dobry moment żeby myśleć o towarzystwie. Płeć, wygląd nie będą mieć dla mnie znaczenia, musi to być tylko łagodny zwierzak, żeby królik nadal mógł swobodnie korzystać z mieszkania (w klatce tylko jada i załatwia się). Regularnie wchodzę na stronę schroniska i wpatruję się w te pyszczki :) Lusia też jest ze schroniska.

szopenowaasia

Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Od: Śro lis 02, 2016 8:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 24, 2017 16:23 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

W schronisku sporo nowych kotów, trudne przypadki, połamańce, kotka z ranami, ślepaczka, z niedowładami. Nie wszystkie nadają się do szczepienia ze względu na stan, zaraz będzie wysyp maluchów. Planujemy kupić surowicę,w tamtym roku się przydała. Składamy się na nią z własnej kieszeni, gdyby ktoś chciał się dorzucić, będziemy wdzięczne.
Wieczorem wkleję zdjęcia kocurzastych.
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Pon kwi 24, 2017 20:58 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

szopenowaasia pisze:Chodzi mi po głowie kocie towarzystwo dla mojej Luśki. Właściwie jedyna okoliczność, która jeszcze mnie trochę powstrzymuje to mąż, nie do końca jeszcze przekonany, że drugi kot jest nam niezbędny ;) Szukac mi nie pozwala, ale jakby jakaś wyjątkowa bida wpadła mi w ręce to mogę brać. Lusia jest jeszcze młodziutka, ma ok 10 mc-y, teraz już jest całkiem zdrowa (mieszka z nami jeszcze na równych prawach królik) i to chyba byłby dobry moment żeby myśleć o towarzystwie. Płeć, wygląd nie będą mieć dla mnie znaczenia, musi to być tylko łagodny zwierzak, żeby królik nadal mógł swobodnie korzystać z mieszkania (w klatce tylko jada i załatwia się). Regularnie wchodzę na stronę schroniska i wpatruję się w te pyszczki :) Lusia też jest ze schroniska.


szopenowaasiu, witaj w naszym wątku, zapraszamy też na MarMurki na FB_- https://www.facebook.com/MarMurki-%C5%8 ... 823291984/
a najbardziej zapraszamy do schroniska, jest trochę kotów, nie wszystkie ogłaszane, które pewnie nadawałyby się dla Luśki, Królika i Was.
Najlepiej w sobotę lub w niedzielę 10-14, pogadamy, przedstawimy kandydatury. :ok:
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 14, 2017 20:33 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Dzisiaj po 16 odszedł Znikotek, Modi. Z odejściem tego kocurka kończy się pewna era, jego pięcioletnie królowanie w kociarni. Jako malutki dziki kotek wywalczył sobie wolność, uciekł przez pręty klatki i żył sobie swobodnie, po swojemu, na tyle ile mógł na terenie kociarni. Ostatnio chudł, więcej sikał, w ciągu ostatnich trzech dni załamał się i nieobsługiwalny, czmyhający kot zniknął, pozwolił sobie pobrać krew, był kroplówkowany, jednak wyniki nerkowe i wątrobowe były straszne. Dziś dostał więcej głaskania i dotyku ludzkich dłoni, niż przez całe swoje życie, paradoksem jest to, że ten samotnik i indywidualista odszedł trzymany za łapki i głaskany. Odszedł w wielkim spokoju, mam nadzieję, że oszczędziliśmy mu cierpień. Mam też nadzieję, że tam gdzie jesteś, Koteczku, masz suche futerko, nie mokre od naszych łez.
Na zdjęciach Znikotek Modi z osobą, która kochał bardzo i która go kochała, z panią opiekunką z kociarni, do której podchodził i z która miał kontakt.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Nie maja 14, 2017 20:35 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

...
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź


Post » Nie maja 14, 2017 21:05 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Modi [*] bądź szczęśliwy za TM
:cry:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie maja 14, 2017 21:25 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

:(

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 14, 2017 21:58 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Modisiu, Znikotku, zniknąłeś do innego miejsca...to już nie będzie ta sama KOCIARNIA...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 14, 2017 22:01 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Żegnaj Znikotku [']
Smutno :(
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 14, 2017 22:22 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Jaki piękny był Znikotek!
Biegaj po Wiecznie Zielonych Łąkach przepiękny Koteczku [*]
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon maja 15, 2017 1:37 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Zajrzałam po newsy, ale nie po takie...

Pamiętam Modiego. Robiłam mu zdjęcia. Zawsze był, gdzieś tam przemykał, z czasem wyrósł i wypiękniał.
Bardzo, bardzo smutno.... [']

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MichaelBoaky i 288 gości