Bezczasowa norka Alienorka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 27, 2017 1:14 Re: Uspokojona norka Alienorka

Słupek pisze:Panie i Panowie! Przedstawiam Dropka:

Obrazek

I jeszcze z Pańcią tymczasową w welonie:

Obrazek

Pasują do siebie, c'nie?

Jakie piękne obrazki średniowieczne :love:
Pewnie że pasują!
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4579
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Sob maja 27, 2017 15:31 Re: Uspokojona norka Alienorka

Cudne fotki. A welon jeszcze cudniejszy :201494
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 27, 2017 17:47 Re: Uspokojona norka Alienorka

Welon odwraca uwagę od tego, że Dropek jest... bez smyczy i obroży!. Ale miał fajnie! Przez chwilę...
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie maja 28, 2017 1:51 Re: Uspokojona norka Alienorka

Welon dlatego, że ja za przyzwoitą kobietę jestem - to welon na głowie, pasek, zakryte kostki u rąk i nóg.
A Dropek nie mógł być luzem, bo a) ludzie tam jedli, b) catering się rozkładał i jak pies był luzem to im w kable lazł (w skrzynce narzędziowej), c) bałam się, że coś mu się stanie lub on coś nabroi. Ostatecznie impreza sporo dużo ludzi i dzieci, więc zasada PZU wydała mi się najrozsądniejsza. Jak sie dobrze czuję to go miejscami puszczam na osiedlu, ale Dropek jest w takim stanie ogólnym, że nie ciągnie go do szalonych gonitw i nie brakuje mu specjalnie przebieżek - przynajmniej takich oznak nie zdradza.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie maja 28, 2017 11:25 Re: Uspokojona norka Alienorka

ale pysiak piękny i zaciekawiony czymś

przyzwoita mówisz, jesteś
a kto chciał pobić gościa, który sprzedawał kotki z kotków?
tym razem nie ja
:twisted:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie maja 28, 2017 13:25 Re: Uspokojona norka Alienorka

No zaciekawiony był właśnie tym rozstawiającym się cateringiem typu kiełbasa z grilla, karczek i te sprawy.
Przyzwoita w sensie nie ladacznica. W moim wieku generalnie było się albo żoną albo wdową albo mniszką...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro maja 31, 2017 23:15 Re: Uspokojona norka Alienorka

Jak zapewnić sobie arie godne kotki w rui? Wystarczy przywlec do domu ze spaceru kilka piór. Cielowi odwaliło - mamla je, nosi w pyszczku, tarza się z nimi po glebie - wszystko z akompaniamentem wycia i mraukolenia...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw cze 01, 2017 12:09 Re: Uspokojona norka Alienorka

Alienor pisze:Jak zapewnić sobie arie godne kotki w rui? Wystarczy przywlec do domu ze spaceru kilka piór. Cielowi odwaliło - mamla je, nosi w pyszczku, tarza się z nimi po glebie - wszystko z akompaniamentem wycia i mraukolenia...

Oj, wiem coś o tym. Przynosiłam dopóki Gajka nie nażarłą się a potem wymiotowała. Piórka, garsteczkę, tertyczkami wiazałam i była przednia zabawa. O dziwo nie każdy kot to lubi.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 01, 2017 18:55 Re: Uspokojona norka Alienorka

Właśnie dzisiaj była u mnie krótka zabawa piórkiem wróbla, znalezionym na naszym własnym balkonie. Ale szybko się znudziło. Podałam pannicom większe piórko, jakiegoś drapola, ale olały totalnie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw cze 01, 2017 19:10 Re: Uspokojona norka Alienorka

Moje mają podobnie w kwestii olewania piórek i innych ciekawych - jak mnie się wydaje - znalezisk.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 02, 2017 7:41 Re: Uspokojona norka Alienorka

Urok piórek zbladł jak sen złoty :( . A Dropek dostał sraczki (znów) i kąpaliśmy tyłek. Zniósł to dzielnie. Nareszcie jest ładna pogoda, choć szkoda że nie jest cieplej. Bo ja ciepłolubem jestem a przy temperaturze +20 to jednak drugą (cienką) warstwę muszę ubierać.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie cze 04, 2017 9:20 Re: Uspokojona norka Alienorka

Wczoraj Dropek miał sesję zdjęciową na Dzikich Polach (pojechaliśmy autobusem) z wolo ze schroniska. Bardzo mu się podobało i mimo że dystans spaceru spory a temperatura wysoka (miałam dla niego wodę do picia i do polewania) to dał radę przedeptać całość (z przystankami). Koty zachwycone pogodą balkonują od rana do nocy (przy dwóch uchylonych oknach mnie powodów do sprzeczek kto teraz wychodzi). Oby jak najdłużej tej pogody i ciepełka :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon cze 05, 2017 6:48 Re: Uspokojona norka Alienorka

U mnie ani pogody ani ciepełka. Wczoraj cały dzień padało. I tak by się balkon nie przydał.
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon cze 05, 2017 8:44 Re: Uspokojona norka Alienorka

Ładna czy brzydka pogoda - balkon powinien być przynależny każdemu mieszkaniu, szczególnie jak przechowuje koty :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 05, 2017 17:57 Re: Uspokojona norka Alienorka

Balkon boska sprawa - jakby jeszcze koty nie wymagały intensywnego zganiania jak idę do pracy/zamykam na noc (żeby komary nie naleciały jak zapalę światło). Karamba usiłowała nawet niedzielną burzę z oberwaniem chmury spędzić na balkonie...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 387 gości