ŚLEPACZKI cz. IX- DO ZAMKNIĘCIA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 12, 2017 8:49 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

Głosuję z 3 swoich adresów i 1 córki :)

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 12, 2017 8:50 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

Trochę czarnego humoru. Bożena z Wiśniewa właśnie wezwała straż pożarną do zdjęcia z komina niewidomej Kai :roll:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19330
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro kwi 12, 2017 10:31 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

meg11 pisze:Trochę czarnego humoru. Bożena z Wiśniewa właśnie wezwała straż pożarną do zdjęcia z komina niewidomej Kai :roll:

ja pierdzielę
jak ona tam wlazła?
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 12, 2017 10:53 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

ewa_mrau pisze:
meg11 pisze:Trochę czarnego humoru. Bożena z Wiśniewa właśnie wezwała straż pożarną do zdjęcia z komina niewidomej Kai :roll:

ja pierdzielę
jak ona tam wlazła?
---
:smokin:

Masz na myśli kotkę, nie Bożenę? :mrgreen:
Widziałam na fb - zdjęli kicię :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 12, 2017 11:23 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

morelowa pisze:
ewa_mrau pisze:
meg11 pisze:Trochę czarnego humoru. Bożena z Wiśniewa właśnie wezwała straż pożarną do zdjęcia z komina niewidomej Kai :roll:

ja pierdzielę
jak ona tam wlazła?
---
:smokin:

Masz na myśli kotkę, nie Bożenę? :mrgreen:
Widziałam na fb - zdjęli kicię :D

podeślij link, poproszę
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 12, 2017 12:46 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

Czyli można więc ej niż 1 głos?
Ja też czasem powtarzała kilka razy na wypadek a potem musiałam zaznaczać witryny sklepowe czy znaki drogowe ale myslalom ze liczy za 1 glos.
To fajnie :)

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro kwi 12, 2017 13:28 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

ewa_mrau pisze:
morelowa pisze:
ewa_mrau pisze:
meg11 pisze:Trochę czarnego humoru. Bożena z Wiśniewa właśnie wezwała straż pożarną do zdjęcia z komina niewidomej Kai :roll:

ja pierdzielę
jak ona tam wlazła?
---
:smokin:

Masz na myśli kotkę, nie Bożenę? :mrgreen:
Widziałam na fb - zdjęli kicię :D

podeślij link, poproszę
---
:smokin:

https://web.facebook.com/bozena.oslowsk ... CH&fref=nf
W sumie niewiele z tego wynika - bardziej się domysliłam o kogo chodzi jak zobaczyłam :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 12, 2017 14:44 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

Baltimoore pisze:Czyli można więc ej niż 1 głos?
Ja też czasem powtarzała kilka razy na wypadek a potem musiałam zaznaczać witryny sklepowe czy znaki drogowe ale myslalom ze liczy za 1 glos.
To fajnie :)

Głos online można oddać 1 tak jest w regulaminie. Obrazki do zaznaczenia służą tylko sprawdzeniu że klika człowiek a nie bot. Niczemu więcej nie służą.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19330
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw kwi 13, 2017 10:39 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

meg11 pisze:
Baltimoore pisze:Czyli można więc ej niż 1 głos?
Ja też czasem powtarzała kilka razy na wypadek a potem musiałam zaznaczać witryny sklepowe czy znaki drogowe ale myslalom ze liczy za 1 glos.
To fajnie :)

Głos online można oddać 1 tak jest w regulaminie. Obrazki do zaznaczenia służą tylko sprawdzeniu że klika człowiek a nie bot. Niczemu więcej nie służą.


moze jak liczy robot to przyjmie wiecej :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 13, 2017 12:10 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

Dziękujemy, kochane!!!!!!!!!!!!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu: :201494 :201494 :201494
I prosimy o kciuki za naszą Wiosenkę, kotkę z lasu. Bardzo ich potrzebuje!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw kwi 13, 2017 14:39 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

jerzykowka pisze:Dziękujemy, kochane!!!!!!!!!!!!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu: :201494 :201494 :201494
I prosimy o kciuki za naszą Wiosenkę, kotkę z lasu. Bardzo ich potrzebuje!!!!!!!!!!!!!!


:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
i jeszcze coś będzie dla niej
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 13, 2017 14:55 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - zapraszamy do głosowania + wywiad :-)

Kciuki są :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
i grosik poszedł
Obrazek Obrazek ObrazekTymoteusz [*]17.08.2019 r.

magdalena99

 
Posty: 1621
Od: Sob mar 27, 2010 15:20

Post » Czw kwi 13, 2017 15:20 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Wiosna w futrze ;-)

Na imię ma Wiosna
Wiosna – imię pełne nadziei. Tyle nam pozostało i tego się kurczowo trzymamy… Stan Wiosny jest bardzo ciężki. Kotka jest niewidoma, została znaleziona w lesie, sama, bezradna, bez szans na przeżycie, wygłodzona, z anemią. Już pod naszą opieką przeszła zabieg usuwania resztek ząbków, a w większości samych korzeni wystających z chorych i zmienionych dziąseł. W tej chwili karmimy Ją strzykawką, podajemy leki przeciwbólowe by ulżyć jak się da i by choć troszkę mogła zjeść samodzielnie. Dodatkowo: kroplówki, antybiotyki, suplementacja żelaza, karma dla rekonwalescentów czyli wszystko co, można zrobić by prędko wróciły siły i zdrowie!!!

Kotka przyjechała do mnie jeszcze bardzo słaba i chudziutka. Początkowo niechętnie jadła, ale od kilku dni apetyt jest już dobry. Je tylko mokrą karmę i wczoraj wyjaśniło się dlaczego. Byłyśmy u weta i okazało się, że dziąsła Leśnej są w potwornym stanie :( Całe mosty rozpulchnione, przekrwione :( Nic dziwnego, że to taka mizerotka jest. Na szczęście codziennie odzyskuje troszkę ciałka i już waży 2.5 kg:) Badania krwi pokazały anemię (nic dziwnego w takim stanie!) i silny stan zapalny (paszcza), poza tym wszystko dobrze!!! Leśna nie jest młodą kotką, ale jeszcze nie staruszką - około 7 lat.
Testy Fiv/Felv ujemne:)
To przemiła, przekochana kotka. Mnóstwo śpi i wygrzewa się nad kaloryferem. mam nadzieję, że po usunięciu ząbków i kuracji dziąsła uda się zaleczyć.
dt jerzykowka

Jest po zabiegu usunięcia wszystkich zębów, a raczej korzeni, które były na wierzchu. Musiała strasznie cierpieć :-(
Teraz biedna śpi, bardzo słaba. Dogrzewam Ją termoforem i czuwam. Prosimy o kciuki!!!!!!!!!!!!!


ObrazekObrazekObrazek


Bardzo prosimy o ciepłe myśli i kciuki! Prosimy też o pomoc finansową.


A jeśli ktoś zechciałby podarować wiosenny grosik dla Wiosny, z serca dziękujemy :1luvu:

konto do wpłat

Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
Poznań
Raiffeisen Bank Polska S.A. 36175000120000000035415998

tytuł wpłaty : "darowizna" oraz nick z forum

pamiętajcie,że taką darowiznę można odliczyć będzie w zeznaniu za rok 2017r. :ok:
Ostatnio edytowano Czw kwi 13, 2017 15:33 przez Klub Ślepaczkowy, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Czw kwi 13, 2017 15:26 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Wiosna w ...futrze -prosimy o kciuki

Co to jest ta tuba i co ona robi kotku?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22903
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw kwi 13, 2017 15:29 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Wiosna w ...futrze -prosimy o kciuki

morelowa pisze:Co to jest ta tuba i co ona robi kotku?


chyba nie mam pojęcia co to :oops: ktos wie?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości