TYMCZASY U JOPOP VIII - wygraliśmy :) dziękuję!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 24, 2017 20:02 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII ...

jopop pisze:kochani, ogromna prośba o głos na KOTKOWO w tym miesiącu w Krakvecie. Znamy się od lat, Kotkowo robi fajną robotę. Mają teraz naprawdę trudno, ta karma to dla nich ogromnie ważna sprawa.

Głosujemy tutaj: http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=20689



:!: :!: :!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 25, 2017 16:17 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII - prośba o głos na KOTKOWO w KV!

juuuż
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 26, 2017 9:03 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII - prośba o głos na KOTKOWO w KV!

dziękuję :)
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 27, 2017 18:54 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII - prośba o głos na KOTKOWO w KV!

Trzeba większej mobilizacji z głosowaniem na kotkowo- tracą przewagę :ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro cze 28, 2017 5:43 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII - prośba o głos na KOTKOWO w KV!

Już
ObrazekObrazek

isiaja

 
Posty: 1215
Od: Śro gru 28, 2011 13:36
Lokalizacja: wieś centralnie położona

Post » Pt cze 30, 2017 9:36 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII - prośba o głos na KOTKOWO w KV!

podrzucam prośbę o głos na Kotkowo - zostało półtorej godziny, a przewaga maleje :(
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 30, 2017 14:10 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII - prośba o głos na KOTKOWO w KV!

Z tego co widać to Kotkowo wygrało, gatulacje!
ObrazekObrazek

isiaja

 
Posty: 1215
Od: Śro gru 28, 2011 13:36
Lokalizacja: wieś centralnie położona

Post » Pt cze 30, 2017 15:14 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII - prośba o głos na KOTKOWO w KV!

To fajnie :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt cze 30, 2017 15:16 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII - prośba o głos na KOTKOWO w KV!

Sprawdziłam- było ostro, tylko 15 głosów różnicy.

Trzeba będzie wspomóc Radomsko w lipcowym głosowaniu :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt cze 30, 2017 16:06 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII - prośba o głos na KOTKOWO w KV!

Dziękuję wszystkim którzy zagłosowali na Kotkowo :) Udało się, wygrali :)
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 01, 2017 22:47 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII

Witam po dłuższej przerwie, spowodowanej głównie chwilowym wygnaniem do miejsca, gdzie internet bywa, o ile w ogóle włączy się komputer ;) a jeszcze zalogowanie się do różnych kont pocztowych czy serwisów to kolejny problem. No cóż, chyba ten sprzęt wymaga jakiegoś leczenia...

W kocim światku też zmiany, niestety smętne. Mocno pochorowała się Ricotta, na szczęście udało się opanować problem i w tym momencie sytuacja jest stabilna i zagrożenie minęło. Ale był moment grozy...

Odszedł Hispat - jeden ze staruszków przejętych na początku zimy. Z tej czwórki żyje już tylko jedna kotka :( Niestety taka zmiana warunków dla starszych zwierzaków to ogromny stres, łapią wszystko co mogą złapać :(

A dziś pożegnałam Diesla. Tu mogę przynajmniej powiedzieć, że trafiając do nas wygrał trochę miłego czasu, bo ten wspólnie spędzony czas miał chyba niezły. Jeszcze dwa dni temu czuł się całkiem przyzwoicie, choć nie było wątpliwości, że choroba szybko postępuje. Dziś jeszcze miał odrobinę sił by wstać do jedzenia i mruczeć, ale widać było, że to już ostatni moment zanim cierpienie przewyższy resztkę przyjemności życia...

Reszta - dość cierpliwie znosi upał. Moja morwa uprzejmie rozrosła się tak, że daje cień w zasadzie cały dzień - nie musimy więc kombinować z osłanianiem okien jakimiś foliami, pomieszczenia nagrzewają się mniej niż dotychczas. Co staremu drzewu może zrobić porządne przycięcie ;) Popołudniami w wolierze jest pełno - futrzaki korzystają z cienia i leżą na wszystkich drzewach i deskach, czasem strasząc mnie (bo przybierają naprawdę dziwne pozycje).

Ja osobiście upały znoszę fatalnie, chyba zwłaszcza nocą, nie umiem spać w takim skwarze... to już chyba wolę się ruszać...
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 01, 2017 23:21 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII

O rany, Ricotta... to chyba ostatni kot z "serkowych", jedyny, który nie znalazł domu, dobrze kojarzę?
Za zdrowie! :ok:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Czw sie 03, 2017 17:15 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII

Zmarł też Rudy - pisałam Wam kiedyś o dzikusie któremu przez wiele miesięcy leczyłam ogromną ranę na karku. Udało się z nią wygrać, ale niestety kot miał potężnie uszkodzoną wątrobę i przewlekłe zapalenie płuc. Zmarł nagle, najprawdopodobniej z przyczyny naczyniowej. Tyle dobrego, że ostatnie parę miesięcy siedział sobie dużo w wolierze i generalnie miał święty spokój. Szkoda tylko, że nie chciał się zaprzyjaźnić z żadnym kotem... Pod koniec niektórym wolontariuszom dawał się już nawet pogłaskać...

No i martwię się o 3 koty - 2 letnią Pożyczkę i rocznego Magnata i Ślęzę. Cała trójka ma podręcznikowe wyniki badań, ale mi się nie podobają ;( A doświadczenie uczy, że zwykle niestety mam nosa :(
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 03, 2017 19:06 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII

Niestety, masz .
Kciuki dla chorutków :ok:
Dla tych co odeszli [*]
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sie 08, 2017 14:27 Re: TYMCZASY U JOPOP VIII

Dziś pożegnałam czarną Ślęzę. Zawsze była bardzo słabym zwierzakiem, ostatnie kilka dni było wyraźne pogorszenie, a dziś wyniki badań dały jasność, że poprawy już nie będzie ;(

Niestety Magnat najprawdopodobniej wkrótce pobiegnie za nią :(

Zachorował też Benio, czekamy jeszcze na komplet wyników by mieć pewność jak działać.
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 221 gości