Dom kotów specjalnej troski.Żniwa grzybicy, chore koty :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 31, 2016 8:21 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Anna61 pisze:Niedawno zrobiliśmy Bisi kroplówkę a potem patrzę o oczom nie wierzę, siedzi przy misce i je suche rc 8O 8O 8O a cały dzień nic nie chciała tknąć.
Chociaż troszeczkę zjadła ale jak to cieszy :1luvu: :cry: :1luvu:

No to może coś wreszcie drgnęło.
Kciuki bez przerwy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto maja 31, 2016 8:44 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

mb pisze:No to może coś wreszcie drgnęło.

Dzisiaj od samego rano śtura po miskach kotów, tu liźnie tam liźnie, tu przetrąci urinary tu pójdzie na parapet do malutkiej burasi i wyżera jej rc dla bebisiów, tu mokrej cosmy, tu bozity.
Oczywiście swojego renala nie tknie a coś jeść musi, po troszeczku tu i tam, ale to zawsze coś.
Jest już po kroplówce i Bisia najadłszy się i napiwszy poszła spać na podusię.
Wczoraj minęły 2 tygodnie walki o Bisię ale dzisiaj tak na nią patrzywszy to widzę poprawę, no cieszę się jak nie wiem co. :cry: :D
Potem pojedziemy na leki do lecznicy, bo od samego rana mam boleści brzucha i nie zaryzykuję teraz wyjścia z domu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 31, 2016 9:14 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Chyba coś drgnęło.
I oby szło ku lepszemu.

Za Bisiunię :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Blekitny.Irys

 
Posty: 3329
Od: Nie lut 17, 2013 11:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 31, 2016 14:46 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Normalnie wysiadam, zobaczcie jak sobie Kola viewtopic.php?f=13&t=143625
rozerwała tylną nogę.
Pani doktor musiała kawał skóry wyciąć w narkozie bo to się stało wczoraj.
Potem napiszę więcej bo jestem padnięta tymi wycieczkami do lecznicy do Pabianic bo zdążyłam przyjechać z Bisią i potem znowu z miauczącą żałośnie Kolą która zawsze tak płacze w aucie.

Obrazek Obrazek

Chciałam tez bardzo podziękować Szymkowej za wpłatę na Bisię 100 złotych :1luvu: :201494 ale, że była pilna potrzeba to przeznaczyłam 92 złote na Kolę (oddam po 15 czerwca)
Dzisiaj za Bisię wcześniej zapłaciłam 19 złotych.
Później też i o niej napiszę bo na dziś mam dość.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 31, 2016 15:32 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Qrcze, za dużo tego wszystkiego naraz.
Niech się odmieni na lepsze.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Blekitny.Irys

 
Posty: 3329
Od: Nie lut 17, 2013 11:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 31, 2016 17:35 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

:(
Niech te kłopoty się skończą :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto maja 31, 2016 19:08 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Kola się wybudza i musiałam ją wsadzić do kontenerka aby sobie krzywdy nie zrobiła.

Obrazek

Jestem zmęczona tym wszystkim a jutro muszę zabrać do lecznicy z Bisią Kubisię bo ona marnieje.
Bolą mnie plecy, ręka, do tego dzisiaj była taka duchota, że nie miałam czym oddychać, a tu jeszcze w nocy muszę czuwać przy Koli.

Bisia
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kubisia
Obrazek

Kaśka, jej potrzebne jest to prześwietlenie tego guzka na boczku, ale wiecznie coś się dzieje u innych. :(
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 31, 2016 21:33 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Jej, biedna Kolusia :( Serce mi ścisnęło :(
Oby się ładnie zagoiło :201461

Bisi może udało się zbić ten wstrętny mocznik kroplówkami, że dziewczynce apetycik delikatnie wrócił :201461
Oby już szło ku dobremu.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto maja 31, 2016 23:01 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Przy większej liczbie futrzaków to jeśli nie urok to.. i zawsze coś się dzieje, jak z małymi dzieciami, gdzie jedno stłucze kolona, drugie się porzyga, a trzecie zawiśnie głową w dół na drzewie :? Dobrze,że Bisi troszkę lepiej :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto maja 31, 2016 23:04 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Anna61 pisze:Kola się wybudza i musiałam ją wsadzić do kontenerka aby sobie krzywdy nie zrobiła.

Obrazek


Proszzz jaka opieka. Od razu widać,że to fachowe doglądanie chorego :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 01, 2016 6:43 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Baltimoore pisze:Jej, biedna Kolusia :( Serce mi ścisnęło :(
Oby się ładnie zagoiło :201461
Bisi może udało się zbić ten wstrętny mocznik kroplówkami, że dziewczynce apetycik delikatnie wrócił :201461
Oby już szło ku dobremu.

Jestem nieprzytomna po nocy ale o 4 rano już wstałam, bo to nie spanie jak co kawałek Kola drapała w kratkę w kontenerku.
Dałam jeść i ładnie zjadła, kapturek zdjęłam do jedzenia ale potem założyłam bo chciała się myć po szwach.
Potem dostanie antybiotyk, triflorę i przeciwbólowe i mam nadzieję, że nie będzie cyrków odwalać przy ich podawaniu.

Biśka teraz dopiero trochę polizała i apetyt wczoraj rano miała lepszy, pewnie przez leki które ma dołożone od wczoraj miedzy innymi na ciśnienie krwi.

Bardzo nie podoba mi się Kubisia, nie wstała dzisiaj do jedzenia, wczoraj też kiepsko i tak od paru dniu, a wyników tsh dalej brak a właśnie na nie czekałam aby jechać do lecznicy. Niestety nie mogę już dalej czekać bo Kubisia się wykończy bez fachowej pomocy, bo już teraz nie wiem czy ona waży z 1,5 kilo.
Po obiedzie jedziemy do lecznicy i Bisia dostanie pastę na spróbowanie DIRENE (szukałam opinii na forum ale nikt widać jeszcze jej nie stosował viewtopic.php?f=1&t=175226) piszę na spróbowanie bo po co mam kupować całą tubkę jak ona będzie ją wypluwała.
Oczywiście jak tyko była dostawa do lecznicy bo skończyły się zapasy i wczoraj nie mogła jej mieć podanej.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro cze 01, 2016 7:55 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

mb pisze: :(
Niech te kłopoty się skończą :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Kłopoty to moja specjalność. :? :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro cze 01, 2016 9:35 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Anna61 pisze:
mb pisze: :(
Niech te kłopoty się skończą :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Kłopoty to moja specjalność. :? :wink:


Witaj w klubie :mrgreen:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro cze 01, 2016 10:53 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Baltimoore pisze:
Anna61 pisze:
mb pisze: :(
Niech te kłopoty się skończą :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Kłopoty to moja specjalność. :? :wink:


Witaj w klubie :mrgreen:

Całe życie człowiek się uczy Agnieszka, czym większe problemy tym potem większa radość z ich pokonania.
Jest taki cytat Friedricha Nietzsche, że; co nas nie zabije, to nas wzmocni choć z drugiej strony bym powiedziała inaczej, że co nas nie zabije...to osłabi i potrafi skrzywić widzenie świata, ot tak dla różnej interpretacji/przemyślenia tego cytatu/sloganu/aforyzmu jak kto woli. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro cze 01, 2016 15:11 Re: Nasza-moje wyimaginowane koty str 48, ślepinka Bisia gaś

Ania
jak mogę się coś odezwać to tego preparatu bym nie dawała Bisi nie stosowałam ale nie.
Dlaczego
bo ma w składzie nie ciekawe składniki.
Macie wysoki fosfor i ją to zabija a jaki jest jonogram ?
Wapń ?
dajecie Renalvet z węglanem wapnia,teraz jeszcze chce dołożyć tą pastę też zawiera węglan wapnia.a wiecie jaki macie wapń ,moze podnosicie.
Jakie leki w ogóle przyjmuje i z czego i ile kroplówki.
Mocznik wysoki podajecie Biopron 9 ?jest wysoka kreatynina jak długo będą duże kroplówki to szybciej się kot wykończy.
Błyskawicznie musicie ściągac fosfor.
Leki na bazie węglanu nie pomogą ,koty nie chcą jeść ,lek musi być podawany do każdego posiłku.
musisz przejść na Renagel ,zeby obniżyć fosfor ,
są leki na poprawę apetytu
Weszła bym juz z Chela-ferr chodzi o anemię.
spokojne kroplówki podskórne w domu by wystarczyły ,zeby jej nie stresowac.
ile ona waży ?
składnik leku kurkuma /?/ ma skutek uboczny może powodować wymioty ,podkrwawianie a przy wysokim moczniku już to masz więc jeszcze dołożysz.
ale to jest moje zdanie.

anka1515

 
Posty: 4104
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 499 gości