Czy sa naprawde milosnicy zwierzat w Polsce?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 08, 2002 0:32

witam wszytskich jesli ktos mialby ochote "po'spamowac" w dobrej wierze na dole jest text ktory rozsylam ja uzywam do tego celu icq...

------------------------------------------------------------------------------------

Dear Friend!

On the 13th of august our president will approve or negate parliament decision about changes in the polish law. We still need your signatures! Please do it now! Speak for domestic animals; their future is in your hands!
Polish Domestic Animals have just one scary week to find out their future. Please do not hesitate and think about it there is no time!! We need to do this together because everyone is responsible for this.

Please forward this message to all groups and friends you are in contact with.

Please sign this petition!

http://www.petitiononline.com/24ab/petition-sign.html
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Czw sie 08, 2002 0:49

W wersji polskiej:

Trzynastego sierpnia prezydent podpisze albo odrzuci uchwalone przez Parlament poprawki do Ustawy o Ochronie Zwierząt. Potrzebujemy Twojego podpisu pod petycją o odrzucenie tych poprawek! Proszę, podpisz się pod nią już teraz! Wstaw się za domowymi zwierzętami, ich przyszłość leży i w Twoich rękach!

Został już tylko tydzień, który zaważy o ich losie. Nie wahaj się proszę, nie odkładaj sprawy na później! Jeśli mamy coś dla nich uczynić, musimy działać razem i teraz.

Przekaż proszę tę wiadomość swoim znajomym, umieść ją w miejscach, w których pojawiasz się w sieci.

Podpis pod petycją możesz złożyć pod adresem:

http://www.petitiononline.com/24ab/petition-sign.html

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sie 08, 2002 0:58

ale gafa ! nie pomyslalem ja poprostu rozsylam po angielsku po calym swiecie... dzieki estraven :oops:
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Czw sie 08, 2002 7:50

No i posłałam. Może metoda łańcuszkowa tutaj coś pomoże?

Falka

 
Posty: 32596
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Czw sie 08, 2002 10:14

No i się własnie pokłóciłam z osobą, którą znałam od lat (w realu też), bo nie zyczy sobie 'spamów' w waznej TYLKO dla mnie sprawie!

Cholera, nie znam się na ludziach!
Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Czw sie 08, 2002 13:17

sacury dymane !!!!!!
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Czw sie 08, 2002 14:05

No, ja też powysyłałam do znajomych. Teraz czekam na reakcje :roll: na razie zadzwoniły 2 kumpele, dopytać się o co biega i podpisały :D Same też porozsylają. ZObaczymy...

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39245
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Czw sie 08, 2002 19:51

Keskese pisze:No i się własnie pokłóciłam z osobą, którą znałam od lat (w realu też), bo nie zyczy sobie 'spamów' w waznej TYLKO dla mnie sprawie!

Cholera, nie znam się na ludziach!



nie przejmuj sie keskese, znaczenie slowa "spam" jest czesto zle rozumiane ja tez go uzylem troche wyzej ale to byl tylko zart, spam to nie jest tylko niezamowiana poczta, bylo by to zbyt proste - wowczas nie otrzymywalibysmy zadnych e-maili, bo jesli ktos w ten sposob to rozumie wszystko mogloby byc spamem, spam to przede wszystkim poczta oferujaca jakies tam korzysci w rzeczywistosci sprzedarz towaru nie mogacego sprzedac sie w inny sposob jak poprzez "domokrazstwo" nie uwazam zeby prosba o podpisanie petycji dotyczacej dobra nas wszystkich mozna bylo nazwac spamem - "kto nie ma szacunku do zwierzat, nie sznuje samego siebie"
podobnie jest z ludzmi ktorzy trudza sie zeby wejsc na strone petycji i napisac jakis niestosowny komentarz, w pierwszy slowach petycji jest wyraznie napisane ze jesli nie zgadzasz sie z jej trescia nie powinienes tracic swojego czasu...
oczywiscie celowo wplatalem tam watek polityczny, na temat wstapienia polski do eu ale tylko dlatego zeby "oburzyc" jej aktualnych czlonkow (jednym slowem komercjalna prowokacja, ktora poskutkowala) w rzeczywistosci unijne panstwa takie jak np hiszpania, portugalia czy grecja maja prawa zwierzat na tym samym poziomie co polska. w hiszpanii zabijaja psy bo jest im wolno - prawo obejmuje ochrone zwierzat domowych ale np chart nie jest zwierzeciem domowym podobnie jak kon czy kura, w grecii po zakonczeniu sezonu turystycznego ulice pokrywaja sie martwymi psami, bo panstwowe schroniska wola je wytruc niz szukac sobie problemow http://zandena.freeservers.com/index.html (ciagle im te strone ktos psuje, mysle ze to greccy rzadaowi terroryrsci...)
tak ze glowa do gory i nie przejmuj sie "osoba ktora znalas od lat" niech jej nie-spam'owanie uszami wyjdzie - przypomnisz jej ten watek jak zastrzela pierwszego psa... :wink:
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Czw sie 08, 2002 20:18

Gandalf Jarka pisze:vagabundo - coś Ci się kliknęło? :roll:

dla czego ze wzgledu na ortografie? :oops:
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Czw sie 08, 2002 20:30

no tak, nie widzialem tego! praca dla moderatora, przpraszam , mialem message ze nie przyjmuje mi postu ze wzgledu na text...
nie moglem znalezc przycisku wykasuj wiec wyaksowalem tylko zawartosc...
Asociacion al Rescate de los Animales "el vagabundo" No.14206 -Registro General de Asociaciones Castilla de la Mancha Toledo
C.I.F. G-45513785

vagabundo

 
Posty: 158
Od: Śro lip 31, 2002 4:21

Post » Czw sie 08, 2002 20:41

Już OK. Czasem takie zacięcie się zdarzy, bywa.

Kliknęło - czyli wyszło nie do końca to, co miało wyjść po nadaniu postu :wink:

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 525 gości