Benita [*] i Brygada ELL

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 18, 2015 19:59 Re: Benita i Lilka

wtenczas pisze:Zołza ma 13 lat i waży 4 kilo a ja 7 miesięcy... Znaczy się mam się nie przejmować? :)

Oczywiście, że nie! Ja mam 9 lat i (prawie) dwa miesiące. Ja ważyłam tyle co Ty, to Duża mówiła na mnie "malutka drobinka"
Inka

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 18, 2015 20:03 Re: Benita i Lilka

UFFF!!! to teraz Duża nie będzie już się martwić :) i nie będzie słuchać Dużego,że niby mnie pasie...
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 18, 2015 20:20 Re: Benita i Lilka

wtenczas pisze:UFFF!!! to teraz Duża nie będzie już się martwić :) i nie będzie słuchać Dużego,że niby mnie pasie...

No i słusznie!

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 20, 2015 19:00 Re: Benita i Lilka

My się dzisiaj chciałyśmy pokazać :) Zołza w kartonie, taka cwana jest, nie widać że łysa, ja tam jestem piękna cała :) Miłego weekendu życzę , Zołza i Duża też. A i Duża nam kupiła nową wędkę, a potem filmowała - jakbyście chcieli mnie zobaczyć w roli głównej to na FB Dużej można( Sylwia Wojtunik-Nowak )
Obrazek
Obrazek
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 20, 2015 19:10 Re: Benita i Lilka

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 21, 2015 22:35 Re: Benita i Lilka

Pieknosci :love: :1luvu: :1luvu:

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Nie lis 22, 2015 12:27 Re: Benita i Lilka

wtenczas pisze:My się dzisiaj chciałyśmy pokazać :) Zołza w kartonie, taka cwana jest, nie widać że łysa, ja tam jestem piękna cała :) Miłego weekendu życzę , Zołza i Duża też. A i Duża nam kupiła nową wędkę, a potem filmowała - jakbyście chcieli mnie zobaczyć w roli głównej to na FB Dużej można( Sylwia Wojtunik-Nowak )
Obrazek
Obrazek

:1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lis 24, 2015 13:28 Re: Benita i Lilka

Benita : Gnojek tylko na mnie skarży,że niby taka zła jestem ale ileż można, chodzę sobie spokojnie, dostojnie po domu... a ona mnie łapą w tyłek paca. Stawia się coraz bardziej. Dziś rano Duża,żeby nas rozdzielić rzuciła ręcznik i Gnojek chciał ten ręcznik zamordować, no !!! dziurę zrobiła tak mordowała ! Ja nie rozumiem, niby ona jakieś prochy dostaje co podobno uspokajają a wariat taki. Wczoraj Ciotkę naszą , co nami się opiekuje jak Dużych nie ma, użarła. Mocno użarła. Duża mówi,że czas tabliczkę na drzwi zawiesić, ostrzegawczą UWAGA ZŁY KOT. Ale jeszcze pomyślą ,że to o mnie tak napisali. Nie jest łatwe życie z Gnojkiem, mówię Wam. Cierpliwość trzeba mieć wieeeeelką. Trzy kuwety w domu mamy, Gnojek idzie do pierwszej, wygrzebie żwirek, idzie do drugiej, tu też wywali połowę, idzie do trzeciej, to samo, a i tak w końcu wraca do pierwszej. A Duża jak wraca to łapie się za głowę, że znowu plaża w domu. Czasem leżę sobie i myślę, bo ja tak lubię leżeć i myśleć, czy ten Gnojek to zmądrzeje kiedyś...
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 24, 2015 14:20 Re: Benita i Lilka

on ma coś tam w głowie popsute, tak podobno na obrazkach od weta wyszło.
Trza mieć cierpliwość kurde no.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto lis 24, 2015 17:26 Re: Benita i Lilka

U nas tez codziennienplaza w domu :-) juz zastanawiamy sie nad odkurzaczem co sam jezdzi :-) mocne kciuki za cierpliwosc bo jej potrEba do kazdego Gnojka ;-) :1luvu:

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Wto lis 24, 2015 20:50 Re: Benita i Lilka

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 03, 2015 10:04 Re: Benita i Lilka

Benia : Zabrała mnie wczoraj Duża na zastrzyk. We wtorek miotnęłam raz, wczoraj rano drugi a jak wróciła z pracy to wyhaftowałam jej w trzech miejscach kołdrę. Się przygotowała podobno :) Rano wyciągnęła z szafy w sypialni moją torbę i postawiła w korytarzu. Jak ona wyciąga tą torbę to ja już wiem co się szykuje... Włażę wtedy za łóżko w sypialni i sobie tam cierpliwie siedzę, godzinę albo dłużej, może jej się znudzi... No to chciała mnie przechytrzyć :) Przyszła, zamknęła drzwi od sypialni. Ha, to ja wlazłam na najniższą półkę narożną w garderobie, tam gdzie ona trzyma wszystkie swoje gazety. Wyciągała je z 10 minut a potem wczołgała się tam za mną. A co niech sobie nie myśli,że tak łatwo się poddam. Nasza Ciocia doktorka obcięła mi pazurki ( i czym ja teraz będę tłukła Gnojka !!! ) i dała zastrzyk ze sterydem, powiedziała,że mam się nie pokazywać wcześniej niż w nowym roku. Trzymajcie kciuki,żebym tyle wytrzymała. A Gnojek idzie przed świętami badać to nasycenie. No ciekawe jaką tam awanturę zrobi...
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 03, 2015 10:20 Re: Benita i Lilka

będzie się kurde działo :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw gru 03, 2015 14:37 Re: Benita i Lilka

wtenczas pisze:Benia : Zabrała mnie wczoraj Duża na zastrzyk. We wtorek miotnęłam raz, wczoraj rano drugi a jak wróciła z pracy to wyhaftowałam jej w trzech miejscach kołdrę. Się przygotowała podobno :) Rano wyciągnęła z szafy w sypialni moją torbę i postawiła w korytarzu. Jak ona wyciąga tą torbę to ja już wiem co się szykuje... Włażę wtedy za łóżko w sypialni i sobie tam cierpliwie siedzę, godzinę albo dłużej, może jej się znudzi... No to chciała mnie przechytrzyć :) Przyszła, zamknęła drzwi od sypialni. Ha, to ja wlazłam na najniższą półkę narożną w garderobie, tam gdzie ona trzyma wszystkie swoje gazety. Wyciągała je z 10 minut a potem wczołgała się tam za mną. A co niech sobie nie myśli,że tak łatwo się poddam. Nasza Ciocia doktorka obcięła mi pazurki ( i czym ja teraz będę tłukła Gnojka !!! ) i dała zastrzyk ze sterydem, powiedziała,że mam się nie pokazywać wcześniej niż w nowym roku. Trzymajcie kciuki,żebym tyle wytrzymała. A Gnojek idzie przed świętami badać to nasycenie. No ciekawe jaką tam awanturę zrobi...


Benia powinna zacząć pisać pamiętniki :D :ok:
Nie dobra Duża, aj :wink:

Jakowaś fotographia by sie do pamietników zdała -da Duża radę zrobic?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw gru 03, 2015 19:25 Re: Benita i Lilka

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Myszorek i 245 gości