Benita [*] i Brygada ELL

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 12, 2017 19:11 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

wtenczas pisze:
czarno-czarni pisze:
wtenczas pisze:Obrazek


łoooo siedzą razem :)

to jest polowanie w stadzie :)

Wataha :ok:
Obrazek Obrazek

Thorkatt

 
Posty: 17122
Od: Czw sty 04, 2007 23:29
Lokalizacja: Wrocław


Post » Czw paź 19, 2017 10:50 Re: Benita [*] i Lilka co ma braci dwóch :)

Dzieciaki :)
Obrazek
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 19, 2017 10:52 Re: Benita [*] i Lilka co ma braci dwóch :)

wtenczas pisze:Dzieciaki :)
Obrazek



słodziaki :1luvu: :1luvu: :1luvu: :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 19, 2017 11:44 Re: Benita [*] i Lilka co ma braci dwóch :)

Cudni :D
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy


Post » Pt paź 20, 2017 21:12 Re: Benita [*] i Lilka co ma braci dwóch :)

Siedzę i ryczę od godziny, sąsiadka zadzwoniła,żeby mi przekazać,że rano pod kołami zginęła Burcia, jedna z moich piwnicznic. Może matka Lilki :( Śpij spokojnie malutka [*]
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 20, 2017 22:22 Re: Benita [*] i Lilka co ma braci dwóch :) Burcia [*]

:cry:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3704
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob paź 21, 2017 1:08 Re: Benita [*] i Lilka co ma braci dwóch :) Burcia [*]

[*][*]
wtenczas, przytulam
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46708
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob paź 21, 2017 7:26 Re: Benita [*] i Lilka co ma braci dwóch :) Burcia [*]

[*]
bardzo przykro..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22845
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław


Post » Pon paź 23, 2017 11:03 Re: Benita [*] i Lilka co ma braci dwóch :)

wtenczas pisze:Siedzę i ryczę od godziny, sąsiadka zadzwoniła,żeby mi przekazać,że rano pod kołami zginęła Burcia, jedna z moich piwnicznic. Może matka Lilki :( Śpij spokojnie malutka [*]


tyle nieszczęść ostatnio i śmierci :cry:

[*]

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto paź 31, 2017 9:53 Re: Benita [*] i Lilka co ma braci dwóch :) wizyta u weta

Pozwólcie,że przytoczę Wam wczorajszy opis wizyty u weta, Marek tak znajomym przedstawił przygotowania ...
"Wczoraj była akcja "weterynarz". Wszystkie trzy kociaki pojechały na pobranie krwi (profilaktyka). Lucjan, to nasz kot, po przejściach (to ten czarny). Zaufanie do ludzia jest dopiero budowane. Z racji tego, że Sylwia była w pracy, całą wyprawę organizowałem ja. Oczywiście wcześniej zrobiłem odpowiednią atmosferę...Kadzidełka, świece, muzyka, kąpiel, wcześniejsze przygotowanie kontenerów...Na pierwszy ogień poszedł Lucjan...Nie wiem jak, ale generalnie wyczuł co się święci! No dał dyla! Złapanie Lucjana który waży 5kg, do tego wydaje mi się, że jest pokryty jakimś olejem, graniczy z cudem! Elek, nasz najmłodszy chyba pierwszy raz widział coś takiego...Zaczął też ganiać Lucjana, albo mnie, pewnie myślał że to zabawa. Jak Lucjan zaczął prychać na mnie i drapać, Elek usiadł zdezorientowany! Lilka, która na co dzień śpi w kontenerku, również zaczęła uciekać po półkach i prychać. W między czasie dzwonił Pan z taksówki, że już czeka! Ok, koty zapakowane! Kontenery wraz z mieszkańcami zacząłem wynosić na klatkę schodową...Zawołałem windę..Jest..Pierwszy do windy Lucjan...Nagle, nie wiem jak to się stało..Kontener z Lilką otworzył się! Sprawdzałem!!! Lilka dała długą na schody!... Uwierzcie mi, to co robi Fabiański i Szczęsny w porównaniu z tym co ja zrobiłem to pikuś! Rzut na schody! Mam Lilkę! Prawie w zębach, ale mam! Kur..wa!! Zamykają się drzwi windy z Lucjanem w środku..Zamknęły się...Nie wiem już, czy to ja, czy Lilka przycisnęliśmy przycisk przywołujący windę! Na szczęście, nikt windny nie wołał, drzwi otworzyły się! Jest Lucjan! Moja ręka krwawi, na szczęście zdążyłem do kieszeni schować Skinsept...Tak już wiem co jest do czego...Ostatnio dezynfekcję robiłem kocimiętką w sprayu...Sylwia była troszkę zdziwiona jak to zobaczyła ;) Na butelce nie jest napisane kocimiętka! Tylko coś w obcym języku!!! Generalnie za rzadko jestem w domu :( W każdym razie krewka pobrane od całej trójki, ręka się goi...Hmmm, tylko to co udało mi się zbudować między mną a Lucjanem..Poszło w piz...  Wszystko od nowa!"
Kiedy po pracy dotarłam do nich do gabinetu... no cóż mina Marka bezcenna :) Zostawić ojca samego z dziećmi... 8O :ryk:
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 31, 2017 9:57 Re: Benita [*] i Lilka co ma braci dwóch :) Burcia [*]

straszne normalnie... niech się więzi odbudują, rany zagoją i opisuj buteleczki :)
kciuki za dobre wyniki!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41976
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto paź 31, 2017 10:17 Re: Benita [*] i Lilka co ma braci dwóch :) Burcia [*]

:ryk:
Dobrze, że poczucie humoru nigdzie nie poszło :mrgreen:
I tak, buteleczki opisuj.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22845
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości