Benita [*] i Brygada ELL

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 09, 2018 11:01 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

Że co?? Że łepek za duży?? A niby do czego kobiecie miał pasować?? :evil:
Wszystkie oczywiście, ale Maniek :1luvu:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 09, 2018 11:13 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

wtenczas, stare kocham bardziej
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto paź 09, 2018 14:34 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

wtenczas pisze:
mir.ka pisze:
wtenczas pisze:Żaba - schorowana starowinka, żyła sobie ze starszą Panią aż przyszedł moment kiedy Pani nie miała już sił by się Żabą opiekować. Znalazła dla suni hotel, ale po paru miesiącach nie było już jej stać na finansowanie pobytu, sama trafiła do domu opieki a Żabka rozpoczęła tułaczkę po tymczasowych domach tymczasowych. Parę miesięcy temu trafiła do Lidki i chyba już tu zostanie na zawsze, bo kto pokocha starego, chorego psa...
Żaba spała ze mną w nocy, uwierzcie mi ona chrapie głośniej niż Marek !
Obrazek
Obrazek


stare psy też się kocha tak samo jak młode
przecież my adoptowalismy 11 letniego psa i jak się wkrótce okazało bardzo schorowanego, choć tego po nim nie widać


Mireczko tak mało jest Ludzi Wam podobnych :1luvu: Do tej pory o Żabę zapytała tylko jedna Pani, a po wysłaniu zdjęć stwierdziła,że jednak ma za duży łepek...


nie wiem czy śmiać sie czy płakać....nad ludzka głupotą
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Pt paź 12, 2018 13:35 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

Elek : Byłem na badaniu brzuszka bo co zjadłem to zaraz wyhaftowałem :( Wcześniej robili mi kuj, wszystko wyszło dobrze. Wujek Doktor sugerował zakłaczenie ale przecież mnie regularnie matka daje pastę i proszek na kłaki. No to chcieli sprawdzić czy czego innego nie pożarłem, i jest git w środku. Jedynie powiększone węzły i doktor powiedział,że mogłem mieć czy być zapalony, czy jakoś tak. W każdym razie już nie haftuję jak zjem. Samo się ugasiło chyba.
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 12, 2018 13:40 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

Jutro idziemy z Lucjanem na szczepienie, ja już się denerwuję. To taki cudowny, spokojny kot ale wciąż panicznie się boi gwałtowniejszych ruchów, dźwięków, obcych. Obawiam się,że to wszystko co do tej pory wypracowaliśmy ( wskakiwanie na łóżko w sypialni, poranny rytuał , kiedy piję kawę a on wskakuje obok mnie, kładzie się i nadstawia do głaskania) pójdzie w las :(
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 12, 2018 13:43 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

Lilka i Lucek. Lilka umieszczona na siłę, w sensie po lekach bo przecież na trzeźwo by się to nie udało :)
Obrazek
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 12, 2018 14:28 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

wtenczas pisze:Elek : Byłem na badaniu brzuszka bo co zjadłem to zaraz wyhaftowałem :( Wcześniej robili mi kuj, wszystko wyszło dobrze. Wujek Doktor sugerował zakłaczenie ale przecież mnie regularnie matka daje pastę i proszek na kłaki. No to chcieli sprawdzić czy czego innego nie pożarłem, i jest git w środku. Jedynie powiększone węzły i doktor powiedział,że mogłem mieć czy być zapalony, czy jakoś tak. W każdym razie już nie haftuję jak zjem. Samo się ugasiło chyba.


to miałeś szczęście kocie :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt paź 12, 2018 15:05 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

wtenczas pisze:Lilka i Lucek. Lilka umieszczona na siłę, w sensie po lekach bo przecież na trzeźwo by się to nie udało :)
Obrazek

Tylko głaskać :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław


Post » Pon paź 15, 2018 8:58 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

Serdecznie zapraszamy na kolejny spacer na rzecz Toto Tosi i innych podopiecznych Lidii.
Spotykamy się w sobotę 27.10 o godz. 15.00, miejsce - Wzgórze Polskie.
Trasa zwiedzania : Spacer Promenadą Staromiejską.
Oprowadzi nas niezastąpiona Mary Lux- przewodnik miejski.
Uczestnicy zamiast opłaty będą mogli wrzucić grosik do skarpetki Toto Tosi.
O radościach i smutkach możecie poczytać tu: https://www.facebook.com/events/1002080 ... _tab=about
Poprzedni spacer był wyjątkowo udany : https://www.facebook.com/events/365077753984910/
Mam nadzieję,że i tym razem możemy liczyć na Waszą obecność :)

Do zobaczenia !
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 15, 2018 9:18 Re: Benita [*] i Brygada ELL; spacer charytatywny 27.10

Lucjan był w sobotę na szczepieniu u Cioci Doktor. No i dostaliśmy oboje reprymendę. Lucjan waży 5,65, mamy przejść na dietę...
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 15, 2018 9:52 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

wtenczas pisze:Serdecznie zapraszamy na kolejny spacer na rzecz Toto Tosi i innych podopiecznych Lidii.
Spotykamy się w sobotę 27.10 o godz. 15.00, miejsce - Wzgórze Polskie.
Trasa zwiedzania : Spacer Promenadą Staromiejską.
Oprowadzi nas niezastąpiona Mary Lux- przewodnik miejski.
Uczestnicy zamiast opłaty będą mogli wrzucić grosik do skarpetki Toto Tosi.
O radościach i smutkach możecie poczytać tu: https://www.facebook.com/events/1002080 ... _tab=about
Poprzedni spacer był wyjątkowo udany : https://www.facebook.com/events/365077753984910/
Mam nadzieję,że i tym razem możemy liczyć na Waszą obecność :)

Do zobaczenia !


A, to w tę stronę.. Bo zwykle chodziłam w odwrotnie :)
Ale dlaczego tak późno? Teraz zachód jest o 18'00, za dwa tygodnie to będzie chyba o 16'00 :? , szczególnie, ze pogoda kiepska.. :placz:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 15, 2018 9:54 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

morelowa pisze:
wtenczas pisze:Serdecznie zapraszamy na kolejny spacer na rzecz Toto Tosi i innych podopiecznych Lidii.
Spotykamy się w sobotę 27.10 o godz. 15.00, miejsce - Wzgórze Polskie.
Trasa zwiedzania : Spacer Promenadą Staromiejską.
Oprowadzi nas niezastąpiona Mary Lux- przewodnik miejski.
Uczestnicy zamiast opłaty będą mogli wrzucić grosik do skarpetki Toto Tosi.
O radościach i smutkach możecie poczytać tu: https://www.facebook.com/events/1002080 ... _tab=about
Poprzedni spacer był wyjątkowo udany : https://www.facebook.com/events/365077753984910/
Mam nadzieję,że i tym razem możemy liczyć na Waszą obecność :)

Do zobaczenia !


A, to w tę stronę.. Bo zwykle chodziłam w odwrotnie :)
Ale dlaczego tak późno? Teraz zachód jest o 18'00, za dwa tygodnie to będzie chyba o 16'00 :? , szczególnie, ze pogoda kiepska.. :placz:


W sumie nie wiem dlaczego 15-ta, Marysia zaproponowała taką godzinę :)
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 15, 2018 10:02 Re: Benita [*] i Brygada ELL; spacer charytatywny 27.10

fajnie, mnie nie będzie niestety, ale udostępnię u siebie!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Google [Bot], Gosiagosia, kicalka, Majestic-12 [Bot], skaz, wicherek i 232 gości