Benita [*] i Brygada ELL

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 26, 2017 18:16 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

Miau?
Mania

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 31, 2017 7:38 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

Lilka od jakiegoś tygodnia daje mi popalić. Podanie jej leków to walka 3 razy dziennie. Normalnie jak się zbliża wyznaczona godzina to ja się zaczynam bać. To,że warczy to nic, do tego jestem przyzwyczajona ... ale tak tłucze łapami i się wyrywa,że ubieram się pancernie. Widać po niej,że jest niespokojna, wczoraj się wystraszyła miski z jedzeniem, atakowała ją łapą... Tydzień temu w czwartek miała dwa ataki, w niedzielę kolejny. W sobotę wybiorę się z nią do weta. Może organizm już się przyzwyczaił i trzeba zwiększyć dawkę luminalu. Lucjan chyba ogarnął,że miska jest napełniana regularnie i nie trzeba jeść na zapas. Pięknie korzysta z kuwety, ani razu nie nie było " wypadku" poza. Zaczynam myśleć,że ten zwrot z adopcji był tylko wymówką... Coraz więcej czasu spędza na pokojach, leżakuje na parapecie lub na dywanie. Czasem nadstawi brzucho do pogłaskania. I gada tak śmiesznie, takie pi...pi...pi... :)
Ostatnio edytowano Czw sie 31, 2017 7:50 przez wtenczas, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 31, 2017 7:49 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

O, kurcze :cry:
Dobrze, że Lucjan nie dostarcza dodatkowych rozrywek w sensie negatywnym.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 31, 2017 9:24 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

Lilka no...
nic mądrego nie powiem, niech będzie lepiej.
A Lucjan wygrał los na loterii !
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw sie 31, 2017 20:24 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

Dobiegnołem i wziełem ze sobom Nalem.
Zapraszam do nas na wontek. Tszeba w banerek kliknonć.
Lilo co ma nerki chore

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 01, 2017 7:27 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

Jak dziś Lilka?
:ok:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 01, 2017 7:50 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

morelowa pisze:Jak dziś Lilka?
:ok:

Rano znów walczyłyśmy z podaniem tabletek, wczoraj aura przedatakowa, parę razy okręciła się za swoim ogonem ale złapałam, przytuliłam mocno i się rozeszło... wczoraj też usiadła na przeciw kuwety, gdzie Lucek załatwiał potrzeby swe i syczała na niego :( Musiałam interweniować. Co ona ma z tym zastraszaniem kuwetowym, no...
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 01, 2017 8:55 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

Hmm.. pewnie czuje coś czego nie rozumiemy.. :( Może myśli, że on coś zawłaszcza, przegania go..
Niektóre koty syczą/atakują tego co wychodzi z kuwety.. Migdał tak robił - napadał na Morelę, ja się darłam.. A może dla niego to zabawa?

Dobrze, że weekend, bo to na pewno trudne nie wiedzieć co się w domu dzieje.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław


Post » Pon wrz 04, 2017 11:31 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

wtenczas pisze:Lilka od jakiegoś tygodnia daje mi popalić. Podanie jej leków to walka 3 razy dziennie. Normalnie jak się zbliża wyznaczona godzina to ja się zaczynam bać. To,że warczy to nic, do tego jestem przyzwyczajona ... ale tak tłucze łapami i się wyrywa,że ubieram się pancernie. Widać po niej,że jest niespokojna, wczoraj się wystraszyła miski z jedzeniem, atakowała ją łapą... Tydzień temu w czwartek miała dwa ataki, w niedzielę kolejny. W sobotę wybiorę się z nią do weta. Może organizm już się przyzwyczaił i trzeba zwiększyć dawkę luminalu. Lucjan chyba ogarnął,że miska jest napełniana regularnie i nie trzeba jeść na zapas. Pięknie korzysta z kuwety, ani razu nie nie było " wypadku" poza. Zaczynam myśleć,że ten zwrot z adopcji był tylko wymówką... Coraz więcej czasu spędza na pokojach, leżakuje na parapecie lub na dywanie. Czasem nadstawi brzucho do pogłaskania. I gada tak śmiesznie, takie pi...pi...pi... :)


nie wiem co powiedzieć, bardzo współczuję :( za często te ataki, myślałam,że luminal daje lepsze efekty ...
ja na razie z dusza na ramieniu odliczam dni od ataku u Tulinka, ostatnio miał wpadki z kuweta, dzisiaj coś nie bardzo ,na dworze kosiarka chodziła, szybko zamknełam okna, jakoś przestał sie wydzierać i denerwować , uff ...

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 04, 2017 11:43 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

Lilka ma czerwone gardełko, chodzimy na antybiotyk. Jeszcze w środę ma dostać zastrzyk. Ze sterylki nici, musimy ją znowu wyciszyć :( póki co zwiększamy dawkę relanium z 1/4 tabletki do 1/4 plus 1/8. Rzeźbienie w małej tabletce to jest dopiero wyzwanie. A z podawaniem dalej walka.
Lucjan był na pierwszym szczepieniu , za 3 tygodnie powtórka.
I coraz bardziej się panoszy :) Włazi do sypialni lilkowej 8O
Obrazek
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 08, 2017 12:11 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

Przyszliśmy z wizytą :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt wrz 08, 2017 12:18 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

mir.ka pisze:Przyszliśmy z wizytą :201461 :201461

witamy Ciocię <3
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 08, 2017 12:19 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

wtenczas pisze:
mir.ka pisze:Przyszliśmy z wizytą :201461 :201461

witamy Ciocię <3

będziemy zagladać :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt wrz 08, 2017 13:34 Re: Benita [*] i Lilka co ma brata Lucjana

Kto ma FB niechaj głosuje na Oliwkę w konkursie :) strona 17 https://www.facebook.com/WinoCote/app/4 ... nref=story
Można oddawać głosy do niedzieli <3
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Majestic-12 [Bot], qumka i 294 gości