Benita [*] i Brygada ELL

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 17, 2018 14:09 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 17, 2018 14:12 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

Lilka : Wczoraj była u nas ciocia od piwa, zrobić manipedi Elkowi. Mnie też zrobiła, ale zdjęcie... bo my z Luckiem nie damy się pozbawić naszej broni :)
Obrazek
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 17, 2018 14:53 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

A już myślałam, że ciocia od piwa ma jakieś tajemnicze umiejętności. Pacyfikacyjne.. :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22907
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław


Post » Pt maja 18, 2018 13:12 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

wtenczas pisze:Lilka : Wczoraj była u nas ciocia od piwa, zrobić manipedi Elkowi. Mnie też zrobiła, ale zdjęcie... bo my z Luckiem nie damy się pozbawić naszej broni :)
Obrazek


i tak czymać kolefgi, ja tesz bym nie oddał Tuliś :ok: :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Pon cze 04, 2018 9:06 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

Lilka : Duża była w wielkim świecie, najpierw pojechała do Stolicy, odwiedzić Małgosię bo to już rok minął... Spotkały się tam "Czarownice" i zapaliły jej światełka. I pogadały sobie z Małgosią jak kiedyś...
A potem Ciotki Czarownice zabrały Dużą do siebie do Katowic. Nami się opiekowała Matka Zastępcza.
Duża wróciła z "pretensjami",że my jesteśmy wredne koty bo z nią nie chcemy spać a tam spała tam z czterema kotami 8O
Gupek Lucek się trochę cieszył ,że wróciła i nawet na minutę jej na łóżko wskoczył ale się opamiętał na szczęście, no !
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 04, 2018 9:08 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

i tak bez gryzienia???????????????
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon cze 04, 2018 9:11 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

Lilka : mhm... ale co się odwlecze to... , była przygotowana a ja zadziałam z zaskoczenia!
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 04, 2018 11:03 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

wtenczas pisze:Lilka : Duża była w wielkim świecie, najpierw pojechała do Stolicy, odwiedzić Małgosię bo to już rok minął... Spotkały się tam "Czarownice" i zapaliły jej światełka. I pogadały sobie z Małgosią jak kiedyś...
A potem Ciotki Czarownice zabrały Dużą do siebie do Katowic. Nami się opiekowała Matka Zastępcza.
Duża wróciła z "pretensjami",że my jesteśmy wredne koty bo z nią nie chcemy spać a tam spała tam z czterema kotami 8O
Gupek Lucek się trochę cieszył ,że wróciła i nawet na minutę jej na łóżko wskoczył ale się opamiętał na szczęście, no !



tak blisko była i ja nic nie wiedziałam :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 04, 2018 11:06 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

mir.ka pisze:
wtenczas pisze:Lilka : Duża była w wielkim świecie, najpierw pojechała do Stolicy, odwiedzić Małgosię bo to już rok minął... Spotkały się tam "Czarownice" i zapaliły jej światełka. I pogadały sobie z Małgosią jak kiedyś...
A potem Ciotki Czarownice zabrały Dużą do siebie do Katowic. Nami się opiekowała Matka Zastępcza.
Duża wróciła z "pretensjami",że my jesteśmy wredne koty bo z nią nie chcemy spać a tam spała tam z czterema kotami 8O
Gupek Lucek się trochę cieszył ,że wróciła i nawet na minutę jej na łóżko wskoczył ale się opamiętał na szczęście, no !



tak blisko była i ja nic nie wiedziałam :(

ona tam była wszędzie... nie ogarniała normalnie, bo zwiedzała Katowice, spała w Siemianowicach a imprezowała w Chorzowie 8O
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 04, 2018 21:23 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

A w sobotę poimprezuje we Wro

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 04, 2018 22:05 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

i w Krakowie? Chyba
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto cze 05, 2018 7:09 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

MalgWroclaw pisze:i w Krakowie? Chyba

tak, w Krakowie też była. Kraków zwiedzała kulinarnie :). Wyciągnęła towarzystwo na swoje ulubione lody na Starowiślnej, potem była zapiekanka z okrąglaka na Kazimierzu a na koniec kiełbaski z nyski. Oczywiście baski nie jadła, tylko wypiła oranżadę.
Była też przez chwilę na wystawie kociej ale w interesach bardziej, jedna z ciotek czarownic szyje gadżety dla zwierzaków i musiała wymierzyć klatkę pod zamówienie. Duża nie bardzo lubi te wystawy choć nasz Elek to wystawowy gość i może na nich prezentować swe wdzięki.
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto cze 05, 2018 7:45 Re: Benita [*] i Brygada ELL; Toto

Na wystawach można spotkać Ciocię Avian z Jej kotami
:kotek:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: pimpuś..wampirek, Sigrid, Silverblue i 251 gości