[WAW] DS szuka już tylko jeden przerośnięty pingwin (FIV+)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 21, 2016 6:53 Re: [WAW] DS szukają dwa przerośnięte pingwiny zdrowe inacze

OKI, pamiętaj, ze przyjaznych kumpli dla Radyjka to ja mam kilku. :)
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Czw sty 21, 2016 11:48 Re: [WAW] DS szukają dwa przerośnięte pingwiny zdrowe inacze

Pamiętam, Agnieszko ;)

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa


Post » Czw sty 21, 2016 11:54 Re: [WAW] DS szukają dwa przerośnięte pingwiny zdrowe inacze

Na jeżenie/syczenie się wycofuje b. grzecznie z przepraszającą miną :lol:
Nie chcesz się ze mną bawić? 8O No to nie... Pójdę sobie...

Problem mamy tylko z takim jednym głąbem, ale wina leży raczej po stronie głąba :roll:
Bo nie tylko Radio ma ten problem :?

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa


Post » Czw sty 21, 2016 15:12 Re: [WAW] DS szukają dwa przerośnięte pingwiny zdrowe inacze

Nie, nie Kubuś.
Kubuś daje jasne komunikaty, że od Kubusia trzeba się trzymać z daleka i Radio nie ma z tym najmniejszego żadnego problemu.
To naprawdę świetnie wychowany i kulturalny kotek - zgodny i łagodny ;)
Poza tym Kubuś zdecydowanie nie zalicza się do głąbów :P
On jest Straszny Dziadunio, ale poza humorami kuma wszystko doskonale ;)

Za to jest taki jeden bałwan, co to lubi wkurzać inne koty dla sportu :?
W zasadzie to na upartego pasowałby do tego wątku, tylko on ma problem zdrowotny między uszami :x
Obrazek
Taki... naciągany pingwin :P

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 21, 2016 15:47 Re: [WAW] DS szukają dwa przerośnięte pingwiny zdrowe inacze

OKI pisze:Nie, nie Kubuś.
Kubuś daje jasne komunikaty, że od Kubusia trzeba się trzymać z daleka i Radio nie ma z tym najmniejszego żadnego problemu.
To naprawdę świetnie wychowany i kulturalny kotek - zgodny i łagodny ;)
Poza tym Kubuś zdecydowanie nie zalicza się do głąbów :P
On jest Straszny Dziadunio, ale poza humorami kuma wszystko doskonale ;)

Za to jest taki jeden bałwan, co to lubi wkurzać inne koty dla sportu :?
W zasadzie to na upartego pasowałby do tego wątku, tylko on ma problem zdrowotny między uszami :x
Obrazek
Taki... naciągany pingwin :P



Jakże rozumiem Ciebie, OKI-tez mam takiego pseudo pingwina ze sporym problemem pomiędzy lotkami - myśle,że po lekkim stuknięciu autem(prawdopodobnie on stuknął auto a nie odwrotnie) w młodości jedna klepka mu zupełnie wyleciała :roll:

Pewnie,że pasuje do wątku-idealnie, w końcu pingwiny to czarne z białymi akcentami, a biała plama pomiędzy uszami zamiast tego, co zwykle koty mają się chyba kwalifikuje jako ów akcent :mrgreen:

Najgorsze, że te cholery takie ładne są :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Czw sty 21, 2016 16:00 Re: [WAW] DS szukają dwa przerośnięte pingwiny zdrowe inacze

Ni, Brzdącu się nijak nie kwalifikuje na pingwina.
Zresztą on ma więcej między uszami, niż by można z wyglądu sądzić :roll:
Tak, to ClaudeIdioto :twisted:
On niestety lubi sobie pozaczepiać i podręczyć innych, jak jakąś słabość wyczuje :roll:
Pytanie, czy w tym przypadku się nie przejedzie, jest pytaniem otwartym :?
Bo tym razem chyba myli grzeczność ze słabością :roll:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 29, 2016 11:30 Re: [WAW] DS szukają dwa przerośnięte pingwiny zdrowe inacze

Pingwiny się przypominają ;)

Obu się baaaardzo chętnie pozbędę.
Kubuś przełamał już całkowicie styczniowy kryzys, nabrał nieco ciała i wyraźnie czuje się lepiej.
Niestety jego lepsze samopoczucie przekłada się na gorsze zachowanie :roll:
Potrafi przez całe mieszkanie lecieć za Babcią i ją lać. A Babcia w związku z tym leje mi po kątach :(
Ona jest strasznie histeryczno-neurotyczna i w stresie dostaje momentalnie zapalenia pęcherza.
A niestety swoim histerycznym zachowaniem sama prowokuje ataki na siebie :|

Pomyślcie o Kubusiu, Babcia też ma prawo do spokojnej emeryturki - ona już co najmniej 15 lat ma na karku :(
Kubuś szuka domu na wyłączność lub z jakimś pewnym siebie i stabilnym emocjonalnie kocurem, który nie da sobie w kaszę dmuchać i nie będzie się przejmował dziadusiowymi humorami.
Dla Kubusia najważniejszy jest człowiek - człowiek głaszczący, przytulający i cackający się z koteckiem ;)

Pod koniec stycznia zrobiliśmy przegląd Kubusia i wyniki miał całkiem przyzwoite biorąc pod uwagę wszystkie kubusiowe dolegliwości i latka.
Kreatynina 2,1, mocznik 80. Troszeczkę anemiczny się zrobił, ale dostał cokolwiek żelaza i mam wrażenie, że różowości tu i ówdzie wróciły :)
Za jakąś chwilę zrobimy małą kontrolę, ale nie chcę go tak co chwila głodzić do badań.

Kubuś aktualnie dostaje niewielkie ilości kroplówek i wyłapywacz fosforu do karmy. Do tego się w zasadzie sprowadza opieka nad Kubusiem.
Nie licząc oczywiście dużej ilości głaskania, przytulania i rozmawiania z kotkiem, bo kotek lubi, jak się do niego mówi ;)
Kubuś i tak je co chce, a chce ostatnio głównie mokre żarcie, więc dieta polega raczej na zgadywaniu, co kotek dzisiaj będzie jadł, niż zaopatrywaniu się w karmy wet. ;) Od wielkiego święta przekąsi i renalem, ale na co dzień to nieeeeee...... sama sobie to jedz :twisted:
Nieustającym hitem jest mokry applaws, co bynajmniej mnie nie cieszy :roll:
Zwłaszcza, że Kubunio usiłuje wymuszać :|


Radio też niepotrzebnie się u mnie marnuje ;)
Chociaż do nieprzytomności jestem zakochana w tym kocie :love:
Radio jest kotem idealnym - niesamowicie pięknym, wielkim, miłym i baaardzo, baaardzo grzecznym :1luvu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 29, 2016 11:45 Re: [WAW] DS szukają dwa przerośnięte pingwiny zdrowe inacze

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/quote]

:1luvu: :201461
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3717
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pon lut 29, 2016 15:41 Re: [WAW] DS szukają dwa przerośnięte pingwiny zdrowe inacze

Radio i Kubuś - obu uwielbiam i polecam do adopcji :love: :love:

ZuzCat

 
Posty: 1325
Od: Pon sie 23, 2010 11:15


Post » Pt mar 25, 2016 15:38 Re: [WAW] DS szukają dwa przerośnięte pingwiny zdrowe inacze

Tuliś udaje zająca, znak,że wiosna nadejść musi :D -czego życzymy wielce -nie tylko w aurze,ale i w sercu i w życiu :D

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob kwi 23, 2016 10:12 Re: [WAW] DS szukają dwa przerośnięte pingwiny zdrowe inacze

Osz... dawno nas tu nie było :oops:

No to uprzejmie donoszę, że pingwiny nadal szukają domu.
Dziwne, nie? :roll:

Kubuś postanowił chyba odzyskać dawną wagę, bo jego apetyt mnie przeraża.
Przeprosił się nawet ze wzgardzonym od dawna renalem 8O
I dalej jest Strasznym Dziaduniem :mrgreen:
Obrazek
Kubuś by OKI, on Flickr

Obrazek
Kubuś by OKI, on Flickr

Obrazek
Kubuś by OKI, on Flickr

Obrazek
Kubuś by OKI, on Flickr

Obrazek
Straszny Dziadunio :twisted: by OKI, on Flickr


A kolega Radio nieustająco jest cudownym, miziastym nieśmiałkiem, choć ostatnio nawet się obcym pokazuje, a w porywach śmiałości - pozwala podrapać pod pućkach ;)
Obrazek
Radio by OKI, on Flickr

Obrazek
Radio by OKI, on Flickr

Obrazek
Radio by OKI, on Flickr

Obrazek
Radio by OKI, on Flickr

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 497 gości