Wyrok ...trzy uratowane .. Fawiś (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 31, 2017 19:09 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

Ja to tu tylko zostawię...

Pan Lata - Fawiś vel Pułkownik. Osobiście jestem fanką tej foteczki.

Obrazek

A także mniej artystycznie, a nie mniej szczęśliwie: Greeboo i spółka.

Greeboo

Obrazek

Obrazek

Spółka (sterroryzowana przez Gribcię)

Obrazek
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 31, 2017 21:39 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

:1luvu:
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław


Post » Czw cze 01, 2017 7:46 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

Telepatijaaa :wink:
Wiozłam wczoraj do weta starszą kicie z działek, taką do Greeboo podobną, i tak o tej dwójce myślałam- jak im tam... i, że za daleko żeby odwiedzić :cry:
A tu taka miła niespodzianka!
Madie, wpadaj częściej coś tu zostawiać!. Wiosennego Fawisia i jego kumpelkę ćwicząca akrobatykę Gribcię
A tak btw - Greebo ma kumpli, i to 2 na raz 8O ?

zjawka

 
Posty: 1651
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36

Post » Czw cze 01, 2017 10:13 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

:ok: :ok: :ok: :1luvu:

Pan Lata boski.ale najbardziej rozczuliła mnie wygodna miejscówka na suszarce :mrgreen:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw cze 01, 2017 19:14 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

Wiesiu, ma. Od jakiegoś czasu. Od Dorci 44 koty z działek i miały trafić na tymczas tylko, ale zostały. Już pół roku będzie. Peszek, bo Greeboo ich nie cierpi i terroryzuje. Dlatego okupują łazienkę...Nazywają się Edgar i Cthulhu (dziewczynka).

Ostatnio za to pytali mnie Duzi Pułkownika, czy by jemu nie sprawić jakiegoś towarzystwa, bo się martwią, że całe 5 godzin siedzi sam (ze świniakiem morskim). Pamiętając jak Fawiś reagował na towarzystwo poradziłam żeby był szczęśliwym jedynakiem.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 09, 2018 17:45 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

Co tam u naszej dwujeczki szczęściarzy?
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon kwi 09, 2018 18:46 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

A dzieje się cała masa!!! Powstawiam zdjęcia.

Ale tak z skrócie: Fawiś ma nowa koleżankę (niestety nie ja im ją dałam, a szkoda bo byłby dobry dom) i cieszy się doskonałym zdrowiem. Tak samo z resztą jak Greeboo, która niestety nadal z uporem maniaka straszy i rzuca sie na młodsze koty. Żadne Feliwaye, obróżki, spryskiwacze - nic nie działa. Panna po prostu taka już jest. Oczywiście nadal szczęśliwa i uwielbiana.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 09, 2018 19:36 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

:1luvu: ale fajnie, to czekam na fotki:)
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 11, 2018 21:00 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

przerpaszam, mam dużo "zabawy" z chorym tymczasem i nie wyrabiam czasowo. Do końca tygodnia wstawię foteczki
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 12, 2018 8:19 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

:ok:
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sie 25, 2018 22:07 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

z 4-ro miesięcznym poślizgiem wrzucam ostatnie zdjęcia z Greebo. Nawet ja się załapałam, ale dlatego, że chciałam Wam pokazać jak ona się ślicznie wtula w człowieka...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po moim opiekowaniu się Greeboo wydawało mi się, że pociera pysiem za bardzo i że może ma wystający brzuch. Zaproponowałam Andrzejowi żeby zrobił badania krwi i przegląd paszczy. U Greeboo po badaniach wszystko OK, gorzej z Andrzejem i weterynarzem. Andrzej skończył z szyciem palca, a wet powiedział, że "tego kota" będzie badał tylko w narkozie. Włącznie z obcinaniem pazurków.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 25, 2018 22:47 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Co tam poślizg, grunt, ze są fotki, i to jakie :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Cieszę się, że Panienka zdrowa...a obsługa...no cóż, wiadomo...księżniczka...niedotykalska. Uczciwie na początku pisałam, że trochę chimeryczna...

A teraz update dotyczącej reszty kotów z tamtego miejsca....
Jutro tam mknę zabrać tę łaciatą kicię do weta w moim mieście w celu generalnego remontu, bo jest w tragicznym stanie tj. już jest lepiej, dostała w tamtym tygodniu conwenię, od pewnego czasu dostaje tylko " miękkie" do jedzenia, jak tam byłam kilka dni to zadbałam, by to było mięcho mielone. Zły stan- tj. zamienienie się w szkieletora wynikł chyba z problemów z pysiem, a karma to były same chrupy ( i to kiepskiej jakości). Faktem jest, że kicia, wraz ze swoją siostrą, często się ukrywa. Tak im zostało od czasów masakry, więc i nie najłatwiej zobaczyć co się dzieje, ale też faktem jest to, że brakuje woli zadbania o nie :evil:
Inny news jest taki, ze nie ma już tego psa który zagryzał koty...po ubiegłorocznej nawałnicy, która skosiła setki hektarów lasów w tamtym rejonie, pies poszedł w las wraz z drugim ( tj drugą, bo to suczka) i nie wrócił..... i źle i dobrze.... ehh

I jeszcze inny news- białego kocurka już od dawna nikt nie widział... był starszy od tych kolorowych kotek i z wiecznym katarem..więc..raczej (*)

zjawka

 
Posty: 1651
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36

Post » Pon sie 27, 2018 21:10 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

Czyli zostały w sumie dwie kotki? Czy coś tam jeszcze jest? Udało się złapać panienkę? Ja zaraz wrzuce zdjęcia Fawisia/Pułkownika
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 27, 2018 21:49 Re: Wyrok ...dwa uratowane przez Madie:) ( trzy dalej zagroż

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Piękny jest, prawda? <3

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jacek1982 i 249 gości