W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 12, 2015 12:55 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Dzień dobry wszystkim.
Na początku dziękuję Wam bardzo za posłanie p.Krystynie jedzenia dla kotów! To wielka pomoc dla niej!
Jestem tą sąsiadką, która teraz zajmuje się karmieniem kotów. Bardzo, bardzo przydałby mi się pomoc przy tym, chociaż ze 2 razy w tygodniu.
Pracuję na pełen etat, czasem nawet dłużej niż 8 godzin, mam chorego psa, który musi wychodzić na spacer za potrzebą 5-6 razy dziennie a teraz jeszcze dokarmiam koty, co zajmuje codziennie ok. 45 min. Szczerze, nie wyrabiam już, bo tak naprawdę od porannego wyjścia z psem, do powrotu, po karmieniu jestem poza domem po 11-12 godzin.
Jeśli ktoś z okolicy zechciałby mi trochę pomóc to będę bardzo, bardzo wdzięczna.

Kotland

 
Posty: 5
Od: Śro sie 12, 2015 12:47

Post » Śro sie 12, 2015 13:31 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Kotland pisze:Dzień dobry wszystkim.
Na początku dziękuję Wam bardzo za posłanie p.Krystynie jedzenia dla kotów! To wielka pomoc dla niej!
Jestem tą sąsiadką, która teraz zajmuje się karmieniem kotów. Bardzo, bardzo przydałby mi się pomoc przy tym, chociaż ze 2 razy w tygodniu.
Pracuję na pełen etat, czasem nawet dłużej niż 8 godzin, mam chorego psa, który musi wychodzić na spacer za potrzebą 5-6 razy dziennie a teraz jeszcze dokarmiam koty, co zajmuje codziennie ok. 45 min. Szczerze, nie wyrabiam już, bo tak naprawdę od porannego wyjścia z psem, do powrotu, po karmieniu jestem poza domem po 11-12 godzin.
Jeśli ktoś z okolicy zechciałby mi trochę pomóc to będę bardzo, bardzo wdzięczna.


Witaj, miło, że jesteś. Wyrazy uznania za dotychczasową pomoc Pani Krystynie. Rozumiem Cię, bo ja karmię codziennie kilka grup kotów w różnych miejscach i wiem ile to zajmuje czasu i siły. I nie mam od tego ani jednego dnia wolnego. Nie mogę poświętować, wyjechać, nawet w chorobie trzeba lecieć.
Przy kilku osobach sprawa wygląda diametralnie różnie.
Pisało tu kilka osób mieszkających w okolicy. Myślę, że można by nieco podzielić obowiązki na 3 czy 4 osoby. Jeżeli każda z tych osób zadeklarowałaby choć jeden dzień w tygodniu byłoby super. Karmiąc w wybrany dzień można pomóc niewielkim nakładem czasu i wysiłku, po prostu wyłożyć karmę idąc do marketu w sąsiedztwie czy wracając z pracy.
Tak więc, bardzo prosimy.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro sie 12, 2015 13:32 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Kotland pisze:Dzień dobry wszystkim.
Na początku dziękuję Wam bardzo za posłanie p.Krystynie jedzenia dla kotów! To wielka pomoc dla niej!
Jestem tą sąsiadką, która teraz zajmuje się karmieniem kotów. Bardzo, bardzo przydałby mi się pomoc przy tym, chociaż ze 2 razy w tygodniu.
Pracuję na pełen etat, czasem nawet dłużej niż 8 godzin, mam chorego psa, który musi wychodzić na spacer za potrzebą 5-6 razy dziennie a teraz jeszcze dokarmiam koty, co zajmuje codziennie ok. 45 min. Szczerze, nie wyrabiam już, bo tak naprawdę od porannego wyjścia z psem, do powrotu, po karmieniu jestem poza domem po 11-12 godzin.
Jeśli ktoś z okolicy zechciałby mi trochę pomóc to będę bardzo, bardzo wdzięczna.


Wyślę Ci mój numer w PW. Zadzwoń i jakoś się umówimy. Ze dwa razy w tygodniu, wieczorem po pracy mogę Cię zastąpić + czasem weekendy jak będę w Wawie.

asiaok

 
Posty: 4
Od: Sob sie 08, 2015 10:19

Post » Śro sie 12, 2015 14:02 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

asiaok pisze:
Kotland pisze:Dzień dobry wszystkim.
Na początku dziękuję Wam bardzo za posłanie p.Krystynie jedzenia dla kotów! To wielka pomoc dla niej!
Jestem tą sąsiadką, która teraz zajmuje się karmieniem kotów. Bardzo, bardzo przydałby mi się pomoc przy tym, chociaż ze 2 razy w tygodniu.
Pracuję na pełen etat, czasem nawet dłużej niż 8 godzin, mam chorego psa, który musi wychodzić na spacer za potrzebą 5-6 razy dziennie a teraz jeszcze dokarmiam koty, co zajmuje codziennie ok. 45 min. Szczerze, nie wyrabiam już, bo tak naprawdę od porannego wyjścia z psem, do powrotu, po karmieniu jestem poza domem po 11-12 godzin.
Jeśli ktoś z okolicy zechciałby mi trochę pomóc to będę bardzo, bardzo wdzięczna.


Wyślę Ci mój numer w PW. Zadzwoń i jakoś się umówimy. Ze dwa razy w tygodniu, wieczorem po pracy mogę Cię zastąpić + czasem weekendy jak będę w Wawie.


No proszę jeden Anioł już się pojawił. :1luvu:
Dzięki, dzięki
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro sie 12, 2015 18:21 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Prakseda, no właśnie, jak karmienie jest rozłożone na kilka osób to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Ostatnio rozmawiałam z dziewczyną, która dokarmia koty na Tarchominie. Tam mają grupę wolontariuszy i dyżury raz na kilka dni. W razie potrzeby się zamieniają tymi dyżurami. Żyć nie umierać! :D

asiaok będę bardzo wdzięczna za pomoc! :)

Kotland

 
Posty: 5
Od: Śro sie 12, 2015 12:47

Post » Czw sie 13, 2015 13:42 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Nie będzie mnie w necie do wtorku.
Gdyby ktoś jeszcze zechciał pomóc, bardzo proszę osoby znające namiary na Panią Krystynę o przekazanie ich pytającym. Dzięki.
Pozdrawiam "chłodno"
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro sie 19, 2015 8:18 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Kwestia pomocy przy karmieniu kotów nadal jest aktualna...
Jakby ktoś dał radę mnie trochę odciążyć to byłabym wdzięczna. :201461

Kotland

 
Posty: 5
Od: Śro sie 12, 2015 12:47

Post » Śro sie 19, 2015 8:52 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Podnoszę.
Wątek nie upada. Cisza wynikała z mojej czasowej nieobecności w necie.
Pomoc fizyczna bardzo potrzebna.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw sie 20, 2015 12:07 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

TofikowaPani pisze:mieszkam niedaleko, mogę pomóc - proszę o informację, jaka pomoc będzie najbardziej potrzebna


anakonda81 pisze:Mieszkam na ul. Afrykanskiej wiec chetnie w miare mozliwosci pomoge od wrzesnia ( teraz jestesmy poza wawa), moze teraz nie jakos specjalnie finansowo bo sama jestem na wychowawczym ale jak wroce byc moze na jesieni do pracy to takze i w ten sposob sie doloze. Prosze o kontakt jak moge ew.pomoc ;)


Dziewczyny, czy deklaracja pomocy aktualna (anakonda 81 od września)???

Najbardziej potrzebna fizyczna pomoc w karmieniu. Sąsiadka Pani Krystyny (forumowa Kotland) nie daje rady. Z jednej z ofert pomocy w karmieniu na razie nic nie wyszło. Kotland jest sama, karmi codziennie.
Prosimy chociaż jeden dzień w tygodniu.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon wrz 14, 2015 20:14 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

I co?
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto wrz 15, 2015 11:11 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Slomiany zapal?
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto wrz 15, 2015 11:52 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Na razie nic. :(
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto wrz 15, 2015 14:39 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Myślałam,że już wsio uzgodnione i ruszyło.
Ehh
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto wrz 15, 2015 20:33 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Ja mogę tylko skromnie...
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw wrz 17, 2015 16:43 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

W jakich godzinach koty są zwykle karmione?

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Silverblue i 498 gości