W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 07, 2016 14:58 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

waanka pisze:Zamówiłam co nieco w Zooplusie

Wielkie dzięki Waanko :201494
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon lis 07, 2016 20:05 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Zlozylam zamowienie w zooplusie bezposrednio na adres pani Krystyny. Wysle maila jak bedzie wiadomo kiedy dostawa, mysle , ze sroda-czwartek, bo wybralam platnosc w ciagu 14dni i wtedy idzie u nich od razu do realizacji.

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Wto lis 08, 2016 9:26 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

annakk pisze:Zlozylam zamowienie w zooplusie bezposrednio na adres pani Krystyny. Wysle maila jak bedzie wiadomo kiedy dostawa, mysle , ze sroda-czwartek, bo wybralam platnosc w ciagu 14dni i wtedy idzie u nich od razu do realizacji.


Super! Bardzo dziękuję :201494
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro lis 09, 2016 15:32 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Dostałam mail od GLS, ze paczka nie została dzisiaj odebrana z powodu nieobecności Adresatki.

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 09, 2016 18:10 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Ponowny mail od GLS:

Paczka do odbioru: Kiosk Artykuły Przemysłowe
Niekłańska 33 lokal 16
(pn-p. - 8-18) z DOWODEM OSOBISTYM

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 10, 2016 10:01 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

waanka pisze:Ponowny mail od GLS:

Paczka do odbioru: Kiosk Artykuły Przemysłowe
Niekłańska 33 lokal 16
(pn-p. - 8-18) z DOWODEM OSOBISTYM


O matko! Nie wiem czy p. Krysia poradzi zabrać. Napisze do Kotland. Może będzie mogła pomóc.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw lis 10, 2016 11:37 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Mogę podejść z Panią Krystyną i zanieść jej do domu. Nawet dzisiaj :)

Vombat

 
Posty: 431
Od: Wto gru 08, 2015 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 10, 2016 11:54 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Vombat pisze:Mogę podejść z Panią Krystyną i zanieść jej do domu. Nawet dzisiaj :)


Dziękuję bardzo.

Waanka i Vombat nie wiem co zrobić. Pani Krystyna przedwczoraj wróciła ze szpitala. Nie może chodzić. Właśnie z nią rozmawiałam.
Vombat jest chętna odebrać, ale piszą, że trzeba być tam z dowodem. Pani Krysia nie pójdzie, w samochód też nie wsiądzie.
Waanko czy jako właściciel paczki możesz interweniować w firmie, żeby kurier jednak zawiózł to do domu. Oni idą na łatwiznę. Przecież płaci się za dostawę do miejsca przeznaczenie.
A może wystarczy upoważnienie dla Vombat?
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw lis 10, 2016 15:05 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Odebrałam paczkę i jadę na Saską :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 10, 2016 15:07 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Dobrze że napisałaś, właśnie się rozłączyłam z p. Krystyną jak ugadywałyśmy szczegóły odbioru :)

Vombat

 
Posty: 431
Od: Wto gru 08, 2015 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 10, 2016 15:52 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Dziewczyny jesteście super :ok:

Dziękuję serdecznie :1luvu:
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw lis 10, 2016 16:29 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Juz jestem; przepraszam za "przerwy" w emisji :D
Paczka dostarczona pod drzwi :ok:
Tak, Pani Krystyna wspominała, że miała telefon w tej sprawie;
Wszystko dobrze się skończyło, pan w kiosku zobaczywszy mnie zdeterminowaną i gotową na wszystko, nie miał wątpliwości i mój dowód w zupełności wystarczył :D (pokazałam mu też szczegóły zamówienia dla pewności, ale tylko się usmiechnął)
Pani Krystyna jest przemiła; widziałam tez śliczną pingwinkę, która akurat sobie w naszej obecności spokojnie jadła :kotek:
Aha, przedtem dzwoniłam oczywiście na infolinię do GLS, oczywiście z żadnym skutkiem, musiałabym chyba z godzinę czekać na połączenie z operatorem...

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 10, 2016 16:37 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za paczkę z jedzeniem i za to, że udało Wam się dostarczyć do P.Krystyny tę paczkę. Ja bym nie miała jak jej odebrać, bo koło 18 dopiero wychodze z pracy.
Zdecydowanie lepiej jest wybierać kuriera z DPD, bo są bardziej elastyczni i wykazują chęć dostarczenia paczki za wszelką cenę a nie jak Ci z GLS. Raz kurier z GLS nie chciał podwieźć paczki do mnie (jak nie było p.Krystyny) a mieszkam 2 bloki dalej...

Kotland

 
Posty: 5
Od: Śro sie 12, 2015 12:47

Post » Czw lis 10, 2016 17:37 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

Cieszę się, że mogłam pomóc podwójnie :mrgreen:
- i tak zrobię jak sugerujesz Kotland - następnym razem wybiorę DPD :wink:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 14, 2016 9:48 Re: W-wa, Saska Kępa - potrzebna pomoc

waanka pisze:Cieszę się, że mogłam pomóc podwójnie :mrgreen:
- i tak zrobię jak sugerujesz Kotland - następnym razem wybiorę DPD :wink:


Wielkie dzięki. :D
Dziś Pani Krystyna jest w domu. Będzie czekać na drugą część dostawy. rozmawiałam z nią.

A ja też z GLS miałam przechery. Pierwszy raz z karmą. Zostawił mi awiz, żeby odebrać z bazy. Nie było żadnego powiadomienia telefonicznego. Wtedy jeszcze naiwnie gnałam z wózkiem do ich magazynu.

Drugi raz pudła styropianowe. Paczka wielkości szafy. Wtedy wkurzyłam się. Dostawa jest opłacana do miejsca przeznaczenia. Miałam dodatkowo wynająć ciężarówkę by to odebrać? Napisałam maila do kierownictwa.
Poskutkowało, nawet przeprosiny dostałam.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, tilin i 303 gości